Paskutinės draugiškos rungtynės

2006-09-25
Domas LUKAUSKAS

Klaipėdos „Neptūnas“ pralaimėjimu baigė draugiškų rungtynių ciklą. Klaipėdiečiai šeštadienį savo aikštelėje 72:86 (18:29, 13:27, 17:10, 24:20) turėjo pripažinti Ramūno Butauto treniruojamos Rygos „ASK/Riga“ komandos pranašumą.

Svečiai nuo pirmųjų rungtynių minučių diktavo sąlygas ir, pirmąjį kėlinį užbaigę spurtu 22:10 pasiuntė klaipėdiečius į nokdauną.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnui“ buvo pavykę priartėti iki 9 taškų, tačiau daugiau priartėti latviai neleido ir dar labiau padidinę savo pranašumą iškovojo įtikinamą pergalę.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausias buvo Donatas Zavackas, pelnęs 17 taškų. Amerikiečio Ronaldo Dorsėjaus sąskaitoje 13, o Evaldo Dainio 12 taškų. Klaipėdos komandai taip pat taškus pelnė: Vaidotas Pridotkas – 11, Vitalijus Stanevičius – 7, Michailas Anisimovas ir Andrius Petkūnas – po 4, Marius Kasiulevičius – 3, Mindaugas Mockus – 1.

Irmantas Milišauskas ir Ernestas Ežerskis taškų nepelnė, o Vytautas Buzas nerungtyniavo.

„ASK/Riga“ gretose nesustabdomas buvo lietuvis Steponas Babrauskas, surinkęs 30 taškų, jam puikiai talkino Kurtis Miladžas, pelnęs 26 taškus.

„Neptūno“ krepšininkai prieš jau prasidėjusį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatą sužaidė 11 draugiškų rungtynių, iš kurių laimėjo tik 4.

Pateikiame visų rungtynių rezultatus: su Mariupolio (Ukraina) „Azovmaš“ - 75:80 ir 85:89, Vilniaus „Sakalais“ - 84:76, Zarečno (Rusija) „Sojuz“ - 79:87, Permės (Rusija) „Ural Great“ - 62:81, Sumų (Ukraina) „Sumychimprom“ - 90:81, Brėmerhafeno (Vokietija) „Eisbaren“ - 74:88, Dnepropetrovsko (Ukraina) „Dnepr“ - 88:80, Kazanės (Rusija) „Uniks“ - 77:92, Prostejovo (Čekija) „Prostejov“ - 107:79, Rygos (Latvija) „ASK/Riga“ - 72:86.

Baltijos krepšinio lygos sezoną „Neptūnas“ pradės rugsėjo 29-ąją namie su Talino „Kalev“.

LKL pirmenybes klaipėdiečiai pradės spalio 6 dieną savo aikštelėje su „Panevėžio“ klubu.