2006-06-20
Sportas

Sportas

„Vėtra“ pralaimėjo

Sekmadienį pirmosiose UEFA Intertoto taurės futbolo turnyro pirmojo etapo rungtynėse Vilniaus „Vėtra“ namuose 0:1 (0:1) nusileido „Shelbourne“ (Airija) vienuolikei.

Vienintelį įvartį 43-ąją min. įmušė Šonas Dilonas.

Atsakomąsias rungtynes svečiuose „Vėtros“ futbolininkai žais birželio 24 dieną.

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai: Prilepo „Pobeda“ (Makedonija) - Konstancos „Farul“ (Rumunija) – 2:2, Daugpilio „Dinaburg“ (Latvija) - HB (Farerų salos) – 1:1, „Nitra“ (Slovakija) - „Grevenmacher“ (Liuksemburgas) – 6:2, Jerevano „Kilikia“ (Armėnija) - Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) – 1:5, „Sant Julia“ (Andora) - „Maribor“ (Slovėnija) – 0:3.

„Heat“ įsisiautėjo

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato finalo rungtynėse Majamio „Heat“ klubas namuose po pratęsimo 101:100 nugalėjo Dalaso „Mavericks“ krepšininkus. Po trečiosios pergalės iš eilės savo arenoje „Heat“ ekipa pirmauja iki keturių pergalių 3:2.

Majamio komanda pralaimėjo dvejas pirmąsias rungtynes išvykoje (80:90 ir 85:99), o trečiąjį bei ketvirtąjį mačus namuose laimėjo (98:96 bei 98:74).

R.Šiškauskas pralaimėjo

Sekmadienį trečiosiose Italijos vyrų krepšinio lygos finalo rungtynėse Ramūno Šiškausko Trevizo „Benetton“ klubas svečiuose po pratęsimo 72:73 nusileido čempionės titulą ginančiai Bolonijos „Climamio“ ekipai, kuri sušvelnino serijoje iki trijų pergalių rezultatą 1:2.

Pirmąsias dvejas rungtynes „Benetton“ krepšininkai laimėjo: svečiuose - 77:69 ir namuose 88:82.

Vėl rezultatyviausiai „Benetton“ komandoje žaidė Ramūnas Šiškauskas, pelnęs 22 taškus. Per 39 min. jis pataikė 1 tritaškį iš 8, 2 dvitaškius iš 3, įmetė 15 baudų iš 16.

Lietuvės – paskutinės

Graikijoje vykusiose Europos lengvosios atletikos taurės I lygos varžybose nesėkmingai rungtyniavo Lietuvos moterų rinktinė. Ji užėmė paskutinę aštuntąją vietą ir iškrito į II lygą.

Per dvi varžybų dienas Lietuvos lengvaatletės surinko vos 42 taškus ir net 25,5 taško atsiliko nuo septintojoje pozicijoje likusios ir taip pat į II lygą iškritusios Turkijos komandos.

Per dvi varžybų dienas tik Irina Krakoviak pateko į prizininkų trejetą, šeštadienį 800 m distanciją įveikusi per 2 minutes 3,91 sekundės ir užėmusi trečiąją vietą.

Sekmadienį geriausiai sekėsi klaipėdietei Linai Grinčikaitei (200 m - 23,88) ir Alinai Vaišvilaitei (rutulys – 15,11). Jos savo rungtyse buvo penktos.

I lygos nugalėtoja tapo varžybų šeimininkė Graikijos rinktinė. Laimėjusios net 10 rungčių iš 20-ies, graikės surinko 136 taškus ir 25 taškais aplenkė antrojoje vietoje likusią Bulgarijos ekipą. Šios abi rinktinės ir iškovojo kelialapius į aukščiausiąją lygą.