2006-12-01
Sportas

Sportas

Pasveikinti čempionai

Ministras pirmininkas Gediminas Kirkilas vakar Vyriausybės rūmuose pasveikino neseniai Gvatemaloje vykusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse aukso medalį iškovojusį Edviną Krungolcą ir bronzos medalį pelniusį Andrejų Zadneprovskį bei kartu su jais pasaulio čempionato auksą komandų įskaitoje iškovojusį Tadą Žemaitį.

Premjeras E. Krungolcui ir A. Zadneprovskiui įteikė simbolinius 40 ir 15 tūkst. litų čekius bei vardines dovanas.

Lietuvės triumfavo

Lietuvos moterų rankinio rinktinė Mogiliove (Baltarusija) vykstančio 2007 metų pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose 27:20 (12:12) įveikė Šveicarijos ekipą.

Likus žaisti 7 min., rezultatas buvo lygus 20:20.

Kitose rungtynėse Baltarusijos komanda 40:12 (20:6) sutriuškino Latvijos rankininkes ir iškovojo antrąją pergalę.

Mūsų šalies rinktinė, vadovaujama vilnietės Laimos Kavaliauskienės, penktadienį 19 val. susitiks su slovakėmis.

Turnyre dalyvauja penkios komandos. Į antrąjį atrankos etapą - apkrintamąsias varžybas - pateks tik grupės nugalėtoja.

Krepšininkių pergalė

Trečiąją pergalę šio sezono moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybose iškovojo Vilniaus TEO komanda. Sostinės atstovės penktajame ture A grupėje namuose po dramatiškos kovos 75:72 (26:17, 16:15, 17:19, 16:21) nugalėjo Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) krepšininkes.

Nugalėtojų komandai Sandra Valužytė pelnė 15, Keiti Daglas (Katie Douglas) - 13, Aušra Bimbaitė ir Eboni Hofman (Ebony Hoffman) - po 11 taškų.