Su Kauno „Kaunu“ – lygiosiomis

2006-09-25
Tadas Pokas

Šeštadienį Klaipėdos „Atlantas“ Kaune sužaidė lygiosiomis su itin daug nuo persekiotojų atitrūkusiais „Kauno“ futbolininkais – 1:1.

17-ąją minutę geros progos įmušti įvartį neišnaudojo „Kauno“ puolėjas Arkadiušas Klimekas. Lenko smūgiuotą kamuolį atrėmė „Atlanto“ vartininkas Liudvikas Valius. 41-ąją min. uostamiesčio ekipos legionierius Maksimas Morozovas pavojingai mušė baudos smūgį - kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Donato Naviko smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

62-ąją min. į aikštę išbėgo brazilas Rafaelis Ledesmas. Jau po keturių minučių maždaug iš aštuonių metrų jis įmušė įvartį, kuriuo labai džiaugėsi.

85-ąją min. Rimantas Žvingilas smūgiu iš baudos aikštelės rezultatą išlygino.

„Mums reikėjo pergalės. Vienas taškas - ne tragedija, bet tikėjausi, kad po blogo kauniečių žaidimo su „Šiauliais“ mes įveiksime „Kauną“. Tačiau varžovai, rungtyniaudami su mumis, tikėjosi atsigauti ir rimtai kovojo, kartais net šiurkščiai“, - po rungtynių kalbėjo „Atlanto“ vyr.treneris Vacys Lekevičius.