Vilniaus TEO klubas sutriuškintas Italijoje

2008-12-11
Krepsinis.net inf.

Netikėtą pralaimėjimą moterų Eurolygoje patyrė vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusios Vilniaus TEO krepšininkės, kurias Italijoje 88:69 (29:8, 25:28, 16:21, 18:13) sutriuškino viena iš D grupės autsaiderių "Famila Basket" komanda, praneša Krepsinis.net.

Šeimininkės pradėjo rungtynes "sausa" atkarpa 11:0, o kėlinuko viduryje pirmavo jau 16 taškų skirtumu 18:2. TEO krepšininkės kėlinuko pabaigoje pradėjo pataikyti, tačiau įsibėgėjusios italės didino pranašumą ir pirmąjį kėlinuką užbaigė turėdamos net 21 taško persvarą - 29:8.

Antrajame kėlinuke italių pranašumas buvo šoktelėjęs iki 26 taškų (45:19), bet TEO krepšininkės dar nekėlė baltos vėliavos ir mėgino priešintis kovingai nusiteikusioms šeimininkėms. Ketvirčio pabaigoje, amerikiečių N.Kuin ir L.Wilson vedama, Vilniaus komanda sumažino deficitą iki 17 taškų (35:52), o po dviejų kėlinukų mūsiškės atsilikinėjo 35:54.

Situacija aikštelėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Šeimininkės laikė triuškinantį pranašumą ir neleido lietuvėms mažinti skirtumo. Kėlinuko pabaigoje 7 taškus pelnė G.Petronytė, kurios dėka TEO deficitas sumažėjo iki 14 taškų (54:68). Prieš lemiamą susitikimo dalį "Falima Basket" krepšininkės pirmavo 70:56.

Ketvirtąjį kėlinuką ir vėl sėkmingiau pradėjo italės, kurios netrukus susigrąžino triuškinantį pranašumą - 85:60. Mūsiškėms nepavyko pakeisti dvikovos eigos ir teko pripažinti varžovių jėgą - 88:69.

"Famila Basket": L.Macchi 19, R.Masciadri 18, N.Humphrey 14, F.Ciampolli 10.

TEO: L.Wilson 23, C.Langhorne 15, N.Kuin ir G.Petronytė - po 13.