Vestuvinę suknelę pasimatavusi V. Šaulytė dalija patarimus būsimoms nuotakoms

 • Teksto dydis:

Pavasarį apie sužadėtuves su išrinktuoju paskelbusi stilistė Viktorija Šaulytė pasimatavo vestuvinę suknelę. Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė tapo svajonių nuotaka.

Tiesa, prie altoriaus žavioji stilistė dar nežengia. Viktorija kvapą gniaužiančios nuotakos fotosesijoje įsiamžino pristatydama būsimą renginį „L’ORÉAL PROFESIONNEL Baltic Bridal Fashion Show“, kuris Lietuvoje vyks jau antrąkart.

Turi jaustis savimi

Kaip rašoma pranešime spaudai, kvapą gniaužiančio grožio nuotaką įkūnijusi stilistė vestuvinę suknelę matuojasi ne pirmą kartą, tačiau mergina atvirauja, kad šis kartas buvo pirmas, kai pavyko pasijusti lyg ji iš tiesų būtų nuotaka.

„Jausmas buvo ypatingas, – neslėpė V. Šaulytė. – Nuo pat pradžių atsisėdusi į vizažistės kėdę bandžiau įsivaizduoti, ką galvoja ir kaip jaučiasi nuotakos. Su pasirinkta suknele jaučiausi lengva ir atsipalaidavusi.“

Stilistė pasakoja, kad ruošiantis fotosesijai jos visą laiką neapleido mintys, kokia nuotaka bus ji pati. „Supratau tai, kad tą dieną norėčiau jaustis patogiai, kad mano pasirinktas įvaizdis atspindėtų mane tokią, kokia esu, kad nekiltų tokių minčių, „kada pagaliau nusivilksiu tą suknelę?“ arba „mano plaukai baigia išsileisti!“ Man atrodo, kad nuotaka turi jaustis visiškai komfortabiliai, savimi pasitikėti ir spindėti. Drabužiai, plaukai ar makiažas negali trukdyti“, – įsitikinusi Viktorija.

Supratau tai, kad tą dieną norėčiau jaustis patogiai, kad mano pasirinktas įvaizdis atspindėtų mane tokią, kokia esu.

Stilistė iki šiol nemąstė, kokios turėtų būti jos idealios vestuvės, tačiau žino viena – svarbiausią gyvenimo dieną klausytų tik savo širdies balso. „Nemėgstu iš anksto susikurti plano, o po metų vėl viską pergalvoti. Kai pajusiu, kad jau laikas galvoti, tada ir pradėsiu dėliotis mintis apie savo idealias vestuves. Tačiau žinau, kad noriu, jog šventėje viskas būtų jauku ir tikra, be jokių įsipareigojimų kažką pakviesti, siekių kažkam įtikti. Nenoriu perdėtos šventės, kuri kurtų netikras emocijas“, – išduoda V. Šaulytė.

Medžiaga karaliene nepavers

Jaunosios kartos stilistė pastebi, kad Lietuvos nuotakos mėgsta nemarią klasiką. Tačiau džiaugiasi, kad tautietės po truputį pradeda nebijoti atsiskleisti. „Nuotakos vis dažniau ieško išskirtinio įvaizdžio, stengiasi pabrėžti savo unikalumą. Ir renkasi sukneles ne todėl, kad panašiai puošėsi ir draugė, bet todėl, kad taip nori pati! Valio!“,  – emocingai pasakoja Viktorija.

Drąsaus įvaizdžio nebijanti stiliaus kūrėja visoms nuotakoms turi svarbų patarimą – pasistengti išgirsti, ko nori širdis. „Nesistenkite įsigyti ar siūtis suknelės su milijonu pasijonių tik tam, kad jaustumėtės princesėmis. Papildoma medžiaga nepadarys jūsų karalienėmis. Jeigu viduje jausitės laiminga ir patenkinta, tas spindesys papuoš net ir klasikinę suknelę, – neabejoja stilistė. – Taip pat siūlau nebijoti „išlipti iš rėmų“ ir rinktis kitokį, nestereotipinį nuotakos įvaizdį, jei tai atskleis jūsų asmenybę. Kiekviena kuo nors esame unikali, tai turi neabejotinai atsispindėti ir nuotakos įvaizdyje.“

Nesistenkite įsigyti ar siūtis suknelės su milijonu pasijonių tik tam, kad jaustumėtės princesėmis. Papildoma medžiaga nepadarys jūsų karalienėmis.

V. Šaulytė mano, kad jeigu nuotaka žino, ko nori, idealiausias variantas įgyvendinti savo norus pasisiuvus vestuvinį apdarą. O jeigu nuotaka ruošiasi suknelę pirkti ar nuomotis, ji turėtų atrasti savo vestuvinių suknelių saloną, kuris atitiktų jos stilių ir norus.

Anot jos, taip pat labai svarbu, kas tuo metu nuotakai padeda siuvantis ar renkantis suknelę. Kiek atiduoda savęs ir kokią emociją padeda sukurti. Todėl rinktis reikia labai atsargiai.

Renginyje – ne vienas dizaineris

2018 metų vasario 18 dieną Vilnius taps vestuvinės mados sostine, kuri jau antrus metus iš eilės po vienu stogu pakvies dizainerius ne tik iš Baltijos šalių, bet ir viso pasaulio. Savo dalyvavimą patvirtino Roberto Kalinkino mados namai, dizaineris Liutauras Salasevičius, Niujorke gyvenanti ir kurianti, tautiškumą puoselėjanti dizainerė Vilma Mare, Baltarusijos mados namai RARA AVIS, Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės kuriamas prekės ženklas FEMALE, prabangių suknelių mados salonas DIVA, Sigita Janelionytė JANSI FASHION, jaunoji kūrėja Agnė Deveikytė ir dar daugelis kitų.

Tarptautinis dizainerių mados šou pristatys daugiau nei dvidešimt naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms. Taip pat bus galima pamatyti vaikų ir vakarinių suknelių, vyrų mados kolekcijas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių