Kuršių mariose išnyko unguriai

Trinity

Trinity portretas
1966 metais sužvejojo net 480 tonų ungurių! Pagal Kuršmarių plotą tai yra ne žvejyba, o genocidas! Tarkim, kad vidutinis ungurio svoris apie 1,2 kg arba viena tona ungurių = 800 vnt. . Tokiu atveju per metus buvo sunaikinta 384000 ungurių populiacija! Besaikė žvejyba vaikantis penkmečio planų tarybiniais laikais ir gviešiantis pelno šiuolaikiniais, sunaikino ištisas ekosistemas. Turbūt tiesa, kad žmogus yra priešas kitoms rūšims ir pats sau. Ir pacituosiu frazę iš filmo "Matrica", kurią ištarė programa "Smitas" : žmonės tai virusas.

hmm

hmm portretas
O ungurius sunaikino prailgintas neteisingai mokės šitie ungurius yra kuruojantys iš karybų jūros jie yra ne vietiniai jie neršia gėluolse vandenyse ir iškeliauja i sargaso jūra o mailius iškeliauja po metų štai taip o ES neturi tokios žuvies ir nori uždrausti tai ne jos reikalas kišti nosi i svetimas valstybes todėl anglai ir išeina kad pradėjo kišti nosį kur nereikia

atsakymas

atsakymas portretas
Taip galiu pasakyti ir pasakysiu, ginklus ir dar karta ginklus uz mokesciu moketoju pinigus...

Prašymas

Prašymas portretas
Toks įspūdis, kad Lietuvoje viskas nyksta. Ar gali kas nors pasakyti, ką vertingo pastaraisiais metais įsigijome Lietuvoje. Gal ta vertybė valstiečių ir žaliųjų valdžia, kuri atneš į kraštą taip irlgai lauktą dorovę?

Algis

Algis portretas
Greiciausiai, cia rusu hakeriai su Putino palaiminimu, paleido i kosmosa psichotronines ginkluotes drona. Pasiunte zmonems negirdima unguriu kontroles signala, o dabar sitie unguriai- zombiai sedi pasislepe ir laukia is Putino naujo, Lietuvos uzpuolimo signalo. Niekur jie nedingo- mes ju paprasciausiai nematome! Ateis laikas, ne tik unguriai isnyks. Jau visa Lietuva i "ruskiu" rankas perejo.

ww

ww portretas
Kai zvejojo kiazkada be saiko,tai ir neliko. Tada niekas negalvojo,kad ungurius reikia zvejoti saikingai,tai dabar turime ir rezultata - unguriu praktiskai nera. Visur tas zmogus viska naikina. Nera gamtai baisesnio prieso nei zmogus. Pirma padaro,paskui galvoja. Neardantalieciu poziuris.

M

M portretas
Nenustebčiau, jei išlystų informacija, kad pinigų Europos sąjunga visgi skyrė unguriam... marios, Kuršių Nerija yra saugoma unesco, kaip ir logiška būtų skirti paramą įžuvinimui. Žurnalistai galėtų pasidomėti, mažu tikrai popieriuose mariose turėtų klestėti unguriai..

Jo

Jo portretas
Valdininkai kaip unguriai išsiraito net ir per mažiausią skylutę.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Lietuvoje žuvų nebėra, o žuvininkystės valdininkų daug. Panašiai kaip ir su gyventojais - keli šimtai tūkstančių lietuvių išvyko į užsienį ieškoto geresnio duonos kąsnio, o valdininkų kaip buvo dfaug taip ir liko.

Kestas

Kestas portretas
Isgaude,sunsnukiai verslininkai.Kada pasibaigs tas zuvu genocidas tiklais,viska baigia isnaikinti?

Julius

Julius portretas
Tegu kaimynai zuvina o mes gaudom :) kažkodėl Lietuva gerasis samarietis

Klausimas

Klausimas portretas
Ar teisybė, kad unguriai minta dvėseliena? Jei taip tai ko pergyventi, kad jų nebeliko?

Kūntra

Kūntra portretas
Arba kitaip tariant kioskuose rūkyta žuvis iš ten pat kaip ir rūkyta skumbrė ar lašiša-t.y iš didmenininku šaldiklio.

Kontra

Kontra portretas
Iš Lenkijos broli

Klausimas

Klausimas portretas
O iš kur vasarą kioskuose tie smulkūs rūkyti unguriai?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių