Astrologinė prognozė balandžio 29 – gegužės 5 d.

AVINAS

Savaitgalį su šeimos nariais pasidalykite buitiniais rūpesčiais. Šį kartą ilgajam savaitgaliui neplanuokite nebūtinų viešnagių ir išvykų. Verčiau būkite namuose ir venkite bendrauti su tais, kurių nemėgstate, kurie erzina ir provokuoja nemalonias scenas. Labiau prižiūrėkite vaikus. Kitą savaitę degsite noru parodyti, ką sugebate, tiek profesinėje veikloje, tiek sporto, kūrybos srityje. Jei jūsų dėmesys sutelktas į vaikus, tai ypač seksis ugdyti jų gabumus, mokyti. Kad pasiekimai būtų tvaresni, venkite skubos ir rizikos.

JAUTIS

Savaitgalį tiktų susitvarkyti namus ar sodybą, pasidarbuoti gamtoje ir ja pasidžiaugti, pasirūpinti naminiais gyvūnais ir šeimos narių higiena, sveikata. Malonumo teiks vaikštinėjimas po parduotuves. Pasikvieskite ką nors į svečius, sugalvokite kuo galėtumėte nustebinti. Kitą savaitę nelabai seksis persijungti į darbinį režimą. Dėmesio reikalaus šeima, namai. Kol kas išties neverta imtis darbų, kurių greitai negalėsite užbaigti. Juolab kad jūsų mintys suksis ne apie pareigas, o apie numatomas pramogas.

DVYNIAI

Jeigu savaitgalio laisvalaikiui pavyks surasti bendraminčių, įdomių užsiėmimų ir nestigs pinigų, tuomet nuotaika bus gera. Rūpės nuosavybės, gerovės klausimai, o dar labiau norėsis tiesiog maloniai pasilepinti ir palepinti kitus. Jei galite sau leisti, taip ir padarykite. Tiesa, problemų gali kilti dėl jūsų ar vaikų rizikingo elgesio. Kitą savaitę seksis gilintis į aktualius klausimus, kaupti informaciją, ją apdoroti, rašyti laiškus, tvarkyti sutartis. Noriai bendrausite su kaimynais, kolegomis. Tik nesivelkite į aferas.

VĖŽYS

Savaitgalį leiskite sau ilgiau padrybsoti lovoje, patinginiauti. Tai jums tik į naudą – jūsų savijauta pagerės, padaugės jėgų. Per šias dienas tikriausiai pajusite, kad jums daug kas nepatinka, atsibodo ir norisi pakeisti įvykių raidą. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų. Venkite rizikos kelyje ir kitur. Nuo antradienio aktualūs bus piniginiai ir nuosavybės reikalai. Galite nusipirkti stilingą drabužį ar papuošalą. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, pasigilinti į aktualų klausimą, kad nekiltų problemų dėl nesuprastų taisyklių, įstatymų, naujovių ir pan.

LIŪTAS

Savaitgalį džiaugsmo gali suteikti susitikimai su draugais, šou renginiai. Tačiau sekmadienį, pirmadienį rinkitės nuošalumą, nes tai leis jums apsisaugoti nuo nereikalingų rūpesčių, apkalbų. Pravartu teikti labdarą, pasirūpinti ligoniu ar vienišu asmeniu. Kitą savaitę galima tikėtis pasitenkinimo iš socialinės, visuomeninės bei kūrybinės veiklos, savo vaidmens kolektyviniame projekte ir kitų reikalų. Regis, su partneriais aiškinsitės piniginius, turtinius klausimus. Būsite nusiteikę dalytis finansine našta, bet ne po lygiai.

MERGELĖ

Savaitgalį pravartu atitrūkti nuo rutinos ir apsilankyti turiningame renginyje bei daugiau laiko praleisti su mielais jums žmonėmis. Neblogas metas draugystei, meilei. Galite tikėtis viliojamų pasiūlymų, tik neskubėkite gundytis, nes kai kas gali per daug kainuoti. Nuo antradienio labiau tiktų užimti stebėtojo poziciją negu aktyviai reikštis. Nesiimkite sunkių darbų. Blaiviai įvertinkite savo santykius su kitais žmonėmis – galbūt jie paremti iliuzijomis. Bus nelengva, jeigu bylinėjatės, dalyvaujate konkurse ar kt.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį numatomas kultūros renginys, sporto varžybos ar pan. Jus puikiai nuteiks nepažįstamų žmonių dėmesys. Gali pasisekti, jei ieškote kontaktų su užsieniečiais, norite susirasti internetinių draugų. Visgi daugiau dėmesio pravartu skirti šeimai, antrajai pusei, antraip santykius gali ištikti ūmi krizė. Kita savaitė nežada nė minutėlės atokvėpio. Laukia renginiai, pristatymai. Regis, teks spręsti organizacinius klausimus. Gali būti, kad masiniame renginyje užmegsite reikšmingų ryšių. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

SKORPIONAS

Savaitgalį noriai eksperimentuosite, laisvai megsite ryšius. Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis išlaidumo priepuolis. Kita vertus, pagundoms nuslūgus, imsite protingai filosofuoti. Netinginiaukite, jeigu privalote ruoštis egzaminui ar pan. Tiktų susitikti su dvasiškai artimu asmeniu. Nuo antradienio vienaip ar kitaip gali būti paliestas jūsų profesinis ar politinis statusas, autoriteto ar kompetencijos klausimas. Pravartu imtis to, kas būtina ir neatidėliotina. Energijos antplūdis leis daug nuveikti. Pasitikėkite savimi.

ŠAULYS

Savaitgalį iš antrosios pusės nereikalaukite neįmanomų dalykų. Bus kur kas geriau, jei priimsite žmones tokius, kokie jie yra. Tikriausiai domėsitės nepigiomis prekėmis ir jų ieškosite. Pagalvokite iš anksto, kiek pinigų galite išleisti. Venkite nepagrįstų įsipareigojimų. Pinigų geriau neskolinkite net draugams. Nuo antradienio aktualūs bus mokslo, kultūros, finansų arba su užsieniu susiję reikalai. Regis, produktyviai padirbėsite prie interneto. Jeigu laukia egzaminas, rimtai pasimokykite. Pasisaugokite vagių.

OŽIARAGIS

Savaitgalį būsite nusiteikę išleisti pinigų buities daiktams, techninėms prekėms, kosmetikai, drabužiams arba grožio procedūroms. Visgi gerą nuotaiką labiausiai lems ne nauji daiktai, o mylimas žmogus, partneris. Sulauksite priekaištų, jeigu nepakankamai dėmesio skirsite šeimai, antrajai pusei. Kita savaitė gana palanki paveldėjimo, mokesčių, investicijų reikalams tvarkyti. Įmanomas ryškus atsinaujinimas arba slegiančios naštos nusimetimas. Tikėtina planuota kelionė arba atsakinga profesinė komandiruotė.

VANDENIS

Savaitgalis nepašykštės pagundų. Galbūt atsiras vilčių, susijusių su meile, scena, varžybomis ar kt. Regis, prie veidrodžio staipysitės daugiau nei paprastai. Kita vertus, bus sunkiau ir nervingiau, jei yra suplanuotas aktualus ūkinis ar kitoks darbas. Bandymas nuo jo išsisukti bus sutiktas nepalankiai ir nesupratingai. Nuo antradienio pasižymėsite gebėjimu lanksčiai bendrauti. Itin aktualūs gali būti meilės, partnerystės reikalai. Visgi bus dalykų, dėl kurių nerimausite. Galbūt paaštrės finansinė problema.

ŽUVYS

Savaitgalį norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio stoka veikiausiai nesiskųs jūsų artimieji – su meile juos lepinsite, globosite. Su malonumu dalyvausite renginiuose, žaidimuose, varžybose ar kt. Gera nuotaika galite užkrėsti ir aplinkinius. Pasidomėkite, kam vaikai išleidžia kišenpinigius. Kita savaitė bus darbinga, tik nedžiugins auganti konkurencija. Arba pradėsite remontą, ir tai kels nemažai rūpesčių. Be to, ir darbe gali tekti padirbėti už du. Visgi gindami savo interesus galite kažkam pakenkti.


Šiame straipsnyje: horoskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių