Astrologinė prognozė gegužės 21-27 d.

AVINAS

Šią savaitę aktyviai bendrausite, flirtuosite. Stiprės poreikis kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų, o gal net ieškotis kito darbo. Išties neblogai seksis, jeigu mokėsite prisitaikyti susiklosčius įvairioms situacijoms. Savaitgalį pajusite didesnį aplinkinių susidomėjimą jumis. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales išlaidauti. Galite prisidaryti naujų problemų.

JAUTIS

Šią savaitę tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Jums išties nestigs darbo ir bendravimo. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o ir patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas. Savaitgalį pasitelkite kantrybę ir toleranciją, kad išvengtumėte konfliktų.

DVYNIAI

Mintys daugiausia suksis apie šeimą, namus, pinigus. Regis, rūpinsitės nuosavybės ir techniniais reikalais. Galite išleisti pinigų, kad pagerintumėte gyvenamąją ar darbo aplinką. Nuo savaitės vidurio daugės kūrybinio polėkio. Laisvalaikį turiningai leisite sportuodami, lavindami vaikus. Savaitgalį padidės grėsmė susižeisti.

VĖŽYS

Neblogai seksis reikalai, susiję su mokslu, korespondencija, reklama, žiniasklaida. Galbūt apsispręsite dėl kelionės ar transporto, ryšių reikalų. Tikėtina pagunda keisti gyvenamąją vietą ar būstą. Emocinį polėkį galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Trokšite meilės, aistros, tik nebūtinai to sieksite tinkamais būdais.

LIŪTAS

Seksis bendrauti, pasireikšti kūrybiškai ir intelektualiai. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą, vertingą pasiūlymą. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto. Tik nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso. Savaitgaliui prisiplanuosite įdomių pramogų, tačiau galimos traumos, avarijos.

MERGELĖ

Puikiai seksis meilės reikalai. Turbūt sulauksite viliojamų pasiūlymų, komplimentų ir dėmesio ženklų. Neblogas metas įsigyti tai, ką seniai suplanavote. Savaitgalį suintensyvės kontaktai su giminaičiais. Regis, gausite iš jus dominančio žmogaus laišką, pasiūlymą arba patys teiksite intriguojamus pasiūlymus. Labiau prižiūrėkite vaikus.

SVARSTYKLĖS

Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti, tačiau gali kilti keisčiausių kliūčių, intrigų. Kad ir ką darytumėte, galvokite apie galimus padarinius. Antroje savaitės pusėje daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir elgesio su kitais žmonėmis. Vienaip situaciją paveiks jūsų draugiškumas, visiškai priešingai – kaprizingumas, šiurkštumas.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite mėginti įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą dėl viešo intereso, demonstruoti organizacinius sugebėjimus. Kartu gali paaiškėti, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi kitokių, nei manėte, motyvų ir interesų. Neaiški situacija, apkalbos gali sukelti nerimo.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis. Galbūt jums pavyks padidinti savo įtaką. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių ypatingą dėmesį. Galbūt jie skatins jus veltis į avantiūras.

OŽIARAGIS

Šią savaitę reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galimas pasiūlymas ar pasirinkimas, susijęs su kelione. Numatomos meilės pagundos. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite vien apie save. Savaitgalį kažkoks pomėgis ar interesas skatins rizikingai elgtis. Pasisaugokite traumų.

VANDENIS

Gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba pagaliau susigaudysite, kur ir kaip ieškoti sprendimo, kokius tarpininkus pasitelkti. Pasistenkite kuo atsakingiau elgtis su pinigais, nuosavybe. Turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, padaryti kitiems įspūdį. Savaitgalį tikėtini įdomūs renginiai, kontaktai.

ŽUVYS

Ši savaitė ir dalykine, ir kūrybine prasme turėtų būti rezultatyvi. Rūpesčių gali sukelti su šeimos nariais, vaikais susiję klausimai. Regis, gilinsitės į psichologijos gelmes, stengsitės geriau pažinti dominantį asmenį. Savaitgalį turbūt kils noras priimti sprendimą dėl investicijų, kelionės ar santykių. Verčiau šių klausimų spręsti neskubėkite.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių