Astrologinė prognozė gegužės 6–12 dienoms

AVINAS

Savaitgalį stengsitės įspūdingai atrodyti ir nustebinti aplinkinius. Pavyks maloniai pasibūti artimų žmonių kompanijoje. Malonumo teiks skanus maistas, subtilus flirtas. Kitą savaitę pradėsite kažkaip nervingai. Jausitės lyg būtumėte apsupti priešų ar aršių konkurentų. Galimi konfliktai darbe ir namuose. Jeigu sugebėsite nuosekliai ir produktyviai darbuotis, gausite pajamų, rasite galimybę grąžinti skolą, investuoti ar pan. Galimas originalus sumanymas ar sprendimas. Atsargiai kelyje, nevairuokite apsvaigę.

JAUTIS

Savaitgalį atsiras galimybių pasilinksminti, susitikti su draugais, mylimu žmogumi. Arba pavyks gerai praleisti laisvalaikį su vaikais ar savo augintiniais. Regis, domėsitės madingais aksesuarais, kosmetika ir kai ką įsigysite. Nuo pirmadienio pradėsite kompetencijos ir diplomatijos reikalaujančią savaitę. Galite gauti aktualių žinių iš užsienio, sulaukti slapto palaikymo, jei dalyvaujate konkurse, laikote egzaminą. Jei nauda bus nelegali, galite susikompromituoti. Laikykite liežuvį už dantų, venkite intrigų.

DVYNIAI

Jeigu savaitgaliui tikitės kažko labai daug ir ypatingo, turbūt nusivilsite. Sekmadienis bus palankus, jei norite suorganizuoti pasimatymą, pasikalbėti apie jausmus, išreikšti simpatijas, pasveikinti mamas ir močiutes. Regis, visaip lepinsite save ir šeimos narius. Kitą savaitę pradėsite avantiūristiškai nusiteikę, kupini noro rizikuoti, eksperimentuoti. Kai kuriems iš jūsų tai padės pelnyti slapto palankumo, o rizika pasiteisins. Deja, situacija pavojinga. Gresia traumos, problemos dėl įstatymų pažeidimo.

VĖŽYS

Savaitgalį ieškokite malonių akimirkų kasdienybėje. Susitikite su artimais draugais, giminaičiais, pabendraukite. Nuo pirmadienio be didelio noro pradėsite darbo savaitę. Regis, jus daug kas ves iš kantrybės tiek darbe ar viešumoje, tiek artimoje aplinkoje. Visgi populiarumu nesiskųsite. Galite gauti kvietimą į bendraminčių organizuojamą renginį, konkursą, varžybas ar kt. Jeigu netyčia neprikalbėsite nederamų dalykų, tuomet neblogai seksis profesinėje srityje ir mėginant įsidarbinti. Būkite atsargūs, taktiški.

LIŪTAS

Savaitgalį palanku bendrauti su artimais giminaičiais ir su draugais. Bendravimas suteiks gerų emocijų, suartins. Tik nebūkite išsiblaškę, kad nepatirtumėte traumų, nuostolių. Kita savaitė reikalaus dalykinio susikaupimo darbe, o jeigu studijuojate – intensyvaus mokymosi. Bus nelengva, nes jums labiausiai norėsis tingiai lindėti jaukiuose namuose. Nepaisant nieko, turėtų pavykti oficialus pokalbis, interviu, egzaminas ar kt. Sublizgėsite ir žiniomis, ir originalumu. Saugokite vaikus nuo pavojų, nelįskite į aferas.

MERGELĖ

Savaitgalį pravartu atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir kitais malonumais, skaniais patiekalais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Nuo pirmadienio pradėsite labai margą savaitę. Reikalai, susiję su vaikais, mokslu, sporto ir kitais renginiais, turėtų seksis gana neblogai, tačiau kai kurios sritys žada problemų. Tikriausiai neplanuoti rūpesčiai užgrius reikalus, susijusius su technika, statybomis, remontu, pervežimais, ginklais, medžiokle, žūkle, gyvūnais ir t.t. Pasisaugokite gresiančių traumų, gaisro.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį tikriausiai stengsitės padaryti kažką malonaus artimiesiems, rodysite supratimą ir dėmesį jų poreikiams. Išties ženkite pirmą žingsnį, jeigu trokštate susitaikyti ar labiau suartėti. Kitą savaitę turbūt vėl neišvengsite tarpasmeninių įtampų. Tačiau su artimo žmogaus pagalba kažką galite pakreipti naudinga linkme. Regis, pasiginčiję, pasišaudę skirtingais argumentais, galiausiai rasite svarų sprendimą. Kliūčių gali kilti, jei jums aktualūs su užsieniu, teise, mokslu, turizmu, sportu susiję reikalai. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Savaitgalį nesunkiai pavyks susitaikyti su mylimu žmogumi, jeigu buvote apsipykę. Sustiprės užuojautos, atsidavimo jausmai. Regis, norėsis pasilepinti vienumoje, visiškai atsipalaiduoti, patinginiauti. Tik nuo antradienio aktyviau įsitrauksite į gyvenimo aktualijas. Per partnerį, giminaitį ar draugą galite sulaukti tam tikros sėkmės. Visą šį periodą tykos finansinės problemos. Lengva apsigauti, būti demaskuotiems. Ir patys verčiau kitiems nerenkite klastingų provokacijų, nelįskite į aferas.

ŠAULYS

Savaitgalį tikriausiai atsiras skubių darbų, pareigų. Sekmadienis žada susitikimų arba svečių. Sužinosite, kad kažkam esate labai svarbūs. Kita savaitė bus ne iš lengvųjų. Labai norėsis pasislėpti nuo rūpesčių, atitrūkti, pailsėti, tačiau to padaryti gali nepavykti. Regis, iš atlikto darbo turėsite naudos, gausite pajamų. Staigmenų gali pateikti auganti karta, gerbėjai, draugai. Partneriai ar įtakingi pažįstami, kuriais pasitikite, gali atskleisti savo tamsiąją pusę ar tiesiog sukelti apmaudo savo keistu elgesiu.

OŽIARAGIS

Savaitgalį galite gauti žinutę iš užsienio arba sulaukti svečio iš toli. Tikėtina, kad neįprastai praleisite laiką, patirsite kažką įdomaus, sukursite šventišką nuotaiką ir aplinką sau arba kitiems. Kita savaitė turėtų būti nebloga iki pat penktadienio. Regis, jums seksis kūrybinė, pedagoginė, protinė, visuomeninė veikla. Tačiau ne vienu atveju prireiks intuicijos ir konfidencialumo. Išplepėję kai kuriuos dalykus, patirtumėte problemų darbe, o gal ir viešumoje.

VANDENIS

Savaitgalis žada įdomų renginį ar susitikimą. Galbūt užmegsite pažintį internetu. Iš kelionės gali grįžti artimas žmogus, arba patys kažkur toliau vyksite, svečiuositės, sveikinsite. Nuo pirmadienio stokosite laiko ramiai ir planingai dienotvarkei. Regis, blaškysitės nuo vienos veiklos prie kitos, nevengsite viršyti greičio kelyje ir kitaip rizikuoti. Viena vertus, savo apsukrumu, originalumu darysite įspūdį kai kuriems asmenims. Kita vertus, avantiūros, netinkamas elgesys su vaikais pridarys problemų.

ŽUVYS

Savaitgalis bus sėkmingas tuo atveju, jeigu tinkamai elgsitės su informacija ir pinigais. Regis, jums labai reikės namų ir artimųjų šilumos, komforto. Branginkite savo ir kitų jausmus. Neužmirškite tų, kurie buvo šalia jūsų svarbiu gyvenimo etapu. Kita savaitė žada ir gerų dalykų, ir nelabai. Regis, neblogai seksis protinė veikla, visuomeniniai įsipareigojimai. Galite įsigyti modernią / išmanią techninę prekę. Deja, namuose stigs ramybės. Gali tvyroti agresijos, svaigalų aura. Gresia trauma, gaisras.


Šiame straipsnyje: horoskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių