Astrologinė prognozė gruodžio 30–sausio 5 d.

AVINAS

Regis, bus sunku apsispręsti dėl Naujųjų sutikimo. Geriausia būtų pavakaroti su kaimynais, artimaisiais. Kelyje bus nesaugu, tad išlikite budrūs arba niekur nevykite. Po Naujųjų šventimo galite jausti nuovargį, erzelį dėl nesutarimų su kitos kartos artimaisiais. Regis, skaičiuosite išlaidų ir pajamų balansą. Jis gali nusverti ne jūsų naudai. Vis dėlto didelio nusivylimo nepajusite. Galbūt išlaidavimas leido jums patirti pramogą, nuotykį, nustebinti gerbėjus ar kt. Tik į savaitės pabaigą atgausite tikrąjį darbingumą ir energiją.

JAUTIS

Jums gresia persivalgymas ir dėl to nekoks jausmas sutinkant Naujuosius. Būkite saikingesni, nesikoncentruokite vien į gardų maistą, dovanas. Jeigu po Naujųjų sutikimo išvykstate ar išlydite artimą žmogų, tuomet geros emocijos pinsis su liūdesiu, nerimu. Vis dėlto sustiprėję simpatijos, draugystės, meilės jausmai šildys sielą. Jūsų skleidžiama gera energija didins populiarumą tarp žmonių. Šiuo metu dar mažai galvosite apie darbus. Šeima, mylimas žmogus bus prioritetas.

DVYNIAI

Regis, aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Jūsų nuotaika ir emocijos bus labai nepastovios. Jeigu visą savaitgalį malsite aštriu liežuviu ir erzinsite artimuosius, tai Naujųjų šventimas nuotaikos ir santykių nepataisys. Vis dėlto naujus metus pradėsite su šviesiais ketinimais, gera valia ir likimo palaiminimu. Regis, į darbus, mokslus nersite be specialaus nusiteikimo ar išsisukinėjimo. Gali būti, kad teiksite interviu, laikysite egzaminą ar pan. Jums turėtų neblogai sektis.

VĖŽYS

Savaitgalį laimingiausi jausitės savo namuose, tad Naujuosius mielai sutiktumėte prieš TV ar kompiuterio ekraną. Atšventę Naujuosius, jausitės kiek pavargę, bet ne nuo ramaus šventimo, o nuo pagausėjusių kontaktų su emociškai išsunkiančiais asmenimis. Laimė, turėsite veiklos, užsiėmimų, kurie skaidrins sielą, dvasiškai pakylės arba dovanos kūrybinę ugnelę. Kažkokia prasme galite laimėti, nepaisant stiprių konkurentų ar piktų oponentų. Gali papilnėti piniginė.

LIŪTAS

Naujųjų sutikimui turbūt išsiruošite pas draugus arba jų prisikviesite pas save. Galite vykti ir į masinį Naujųjų sutikimą miesto aikštėje. Po šventinio savaitgalio jausite nuovargį ir tikrai dar nesinorės imtis aktyvios veiklos. Be to, gali kamuoti pagirios, silpnumas, peršalimo simptomai ar kt. Tik nuo savaitės vidurio ims daugėti energijos ir šviesesnių emocijų. Nepersistenkite ragindami artimus žmones griebtis nelengvų darbų namų ūkyje. Veikite subtiliau, jei nenorite įtampos ir nesantaikos.

MERGELĖ

Šį savaitgalį būsite nusiteikę kalbėtis apie keliones, užsienį, svetimas kultūras. Regis, šalia bus neprastų pašnekovų, tad bendravimas nenuvils. Nauji metai prasidės gana smagiai. Džiugins draugų, kolektyvo iniciatyvos, gerbėjų dėmesys. Vis dėlto netrukus panorėsite atsiriboti nuo šurmulio, pabūti vienumoje. Reikia itin saugotis infekcijų. Tik į periodo pabaigą vėl pažvalėsite, pagerės savijauta ir augs noras su kitais dalytis informacija. Jei reikia mokytis, atlikti rašto darbus, skaičiavimus, seksis puikiai.

SVARSTYKLĖS

Jums norėsis kuo egzotiškiau, nekasdieniškiau sutikti Naujuosius, pageidautina užsienyje ar ypatingame renginyje. Vis dėlto kelionės bus gana nesaugios. Prasidėjus naujiems metams, iškart imsitės darbų, tikslingai sieksite kolektyvo ir vadovybės palaikymo bei palankumo. Regis, sulauksite komplimentų dėl šiek tiek pakeisto įvaizdžio. Tai gali jus paskatinti dar didesnei permainai, susijusiai su grožiu, stiliumi, gyvenimo būdu. Bus sunku atsispirti pagundai išlaidauti.

SKORPIONAS

Per Naujuosius nesibodėsite pasinaudoti kitų dosnumu, svetingumu. Kita vertus, ir patys turėsite nemažų išlaidų. Atsargiai kelyje, saugokite save bei kitus. Jeigu per šventes buvote kur nors išvykę, tai galbūt dar užtruksite kelias dienas, kol sugrįšite į įprastas vėžes ir imsite darbuotis. Regis, augs jūsų entuziazmas siekti to, ko norite pasiekti. Galite labai gerai pasireikšti veikloje, susijusioje su administravimu, politika, sportu, vadyba, viešais renginiais ir pan.

ŠAULYS

Naujųjų sutikimas labai priklausys nuo santykių su partneriu, vaikais. Kils ginčų, bus nelengva suderinti planus. Po naujametės nakties jums parūps, kiek išleidote pinigų arba ko dar nepadarėte, nesumokėjote, neatsiskaitėte ir pan. Regis, neblogai suksitės, kad savo naudai pakreiptumėte reikalus ir papildytumėte piniginę arba padėtumėte artimam žmogui. Gali būti nemažai kalbama apie ateities planus, keliones, studijas. Regis, ne tik kalbėsite, bet ir sieksite realizuoti kai kurias ambicijas.

OŽIARAGIS

Šį savaitgalį parūps įvaizdis ir visa, kas padeda atrodyti gražiau. Derėtų tausoti sveikatą ir Naujųjų sutikimui nesiveržti ten, kur galėtų kilti problemų. Po Naujųjų šventimo galite būti kiek sudirgę dėl artimo žmogaus būsenos ar elgesio arba dėl kažkieno kenkėjiškų veiksmų. Kita vertus, turėsite kam pasiguosti, su kuo iš širdies pasikalbėti. Būsite laimingi atnaujinę ar užmezgę draugystę, meilės ryšį ar pan. Regis, teks paskubėti sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus, pratęsti sutartis.

VANDENIS

Savaitgalį jus atakuos draugai, gerbėjai. Jei tik galite, Naujuosius sutikite kartu su savo vaikais, užuot išlakstę kas kur. Tikriausiai po smagaus šventimo nelabai gerai jausitės dėl maisto, svaigalų perteklinio suvartojimo ar nedidelio paršalimo. O ir į darbą ruoštis nesinorės. Vis dėlto darbe iškart imsitės svarbiausių pareigų. Su gera komanda viską įveiksite nesunkiai. Jeigu teks tarpininkauti, spręsti teisinius klausimus, turėtumėte rasti geriausius sprendimus.

ŽUVYS

Naujųjų sutikimui derėtų rinktis namų erdvę, nes kur nors išvykę ar būdami tarp daugybės žmonių jausitės nejaukiai ir nesaugiai. Su keliais artimaisiais vakaroti bus ir smagiau, ir naudingiau. Naujus metus nuo pat pirmos dienos pradėsite su polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu. Galite tikėtis meilės prisipažinimo, publikos aplodismentų, įsimintinų nuotykių. Tik nuo trečiadienio sugebėsite nusiteikti praktiškesniems darbams. Jūsų darbštumas, žinios, pastangos darys įspūdį ir pasiteisins.


Šiame straipsnyje: astrologijahoroskopaiprognozės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių