Astrologinė prognozė kovo 3–9 dienoms

 • Teksto dydis:

AVINAS

Savaitės pradžioje nuotaika bus nekokia, jei turite dirbti rutininį darbą ir esate visaip ribojami aplinkybių. Jums norėsis improvizuoti, nesilaikyti taisyklių, leistis į kelionę, vykti į varžybas ar kt. Galite gauti žinią iš užsienio. Kad ir kur būtumėte, itin atsakingai elkitės kelyje. Regis, jus domins įvairios nuolaidos prekėms ar paslaugoms, draudimas. Nebloga ši savaitė ataskaitoms, mokslams, projektams pristatyti. Jeigu keliaujate, tai, ką pamatysite ar išgirsite, jus itin sudomins, išplės akiratį.

JAUTIS

Savaitės pradžioje santykiai su aplinkiniais bus ne vien harmoningi. Gali tekti aiškintis nesusipratimus, tarpininkauti. Iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. Regis, gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Vis dėlto per dideli norai ves į aklavietę. Savaitgalį itin domins kelionės, tuo tikslu turbūt naršysite po internetą. Galbūt kažkokį maršrutą pasirinksite ir užsisakysite.

DVYNIAI

Šią savaitę jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti draugystės, partnerystės džiaugsmą, atrasti tai, ko jums trūko. Regis, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan. Išties galite nemažai nuveikti padedant kitiems. Turėtumėte užbaigti anksčiau pradėtą darbelį, derybas. Labiau rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata. Saugokitės avarijų. Savaitgalį atsargiai elkitės su pinigais, nes galimi praradimai. Galbūt kiek nuvils žmogus, kuris jums kažkuo įsipareigojęs.

VĖŽYS

Šią savaitę jums turėtų sektis ir meilės srityje, ir tose veiklos srityse, kuriose labai praverčia kūrybingumas, dvasinė išmintis, platus akiratis. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta, lavinti, mokyti. Turbūt teks pagalvoti ir apie išorinį įvaizdį bei aplink save siekti daugiau tvarkos, švaros. Jeigu eisite į darbo pokalbį, padarysite gerą įspūdį. Savaitgalį nemalonių emocijų gali sukelti kitaip mąstantys asmenys arba pasikeitęs artimų santykių pobūdis. Labiau įsigilinkite į kitų žmonių situaciją.

LIŪTAS

Šią savaitę daugiau dėmesio pravartu skirti sau, savo asmeninei erdvei, šeimai, vaikams, buičiai. Nesistenkite užsigriebti per daug darbų. Pakaks ir vienos užduoties, kad ją įvykdę jaustumėtės patenkinti. Nusipelnysite aplinkinių simpatijų, kažkuo gali pasitarnauti seni gerbėjai, rėmėjai. Tikėtina puiki kūrybinė savirealizacija. Savaitgalis skatins sportuoti, kurti, keliauti, bet kartu būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami sveikatos prasme. Regis, peržiūrėsite garderobą ir džiaugsitės jį stilingai atnaujinę.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio pravartu spręsti verslo, turto, piniginius klausimus. Emocijų sukels žinia apie draugą ar artimą žmogų. Naudos žada trumpa komandiruotė, reklama ar pan. Seksis pasinaudoti informacija ir ją gauti, skleisti. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo. Savaitgalį jums labai norėsis leisti laisvalaikį kartu su dominančiu žmogumi. Sunku bus atsispirti rizikingoms pagundoms. Galite pakliūti į keblią situaciją.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę labai svarbu prieš ką nors darant ar nusprendžiant rimtai pagalvoti, kaip tai paveiks santykius, perspektyvas. Palanku preliminariai tartis dėl uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo. Į gera turėtų pakrypti verslo reikalai ar projekto eiga, pasirodys vilčių teikiantys rezultatai. Jei dairotės nekilnojamojo turto arba norite kažką parduoti, išnuomoti, tikėtinas palankus variantas. Savaitgalį daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Galvokite, ką sakote, negadinkite sau ir kitiems nuotaikos.

SKORPIONAS

Šią savaitę turėsite vikriai suktis, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera. Palanku dalyvauti varžybose, konkursuose, demonstruoti talentus ir gundymo meną. Yra tikimybė sulaukti pasiūlymų verslo, finansų, prekybos sferoje. Galimos pajamos iš nuomos, komercijos. Savaitgalį tiktų susitikti su bičiuliais, gerbėjais, giminaičiais. Derėtų skirti laiko kūno kultūrai, įvairioms sveikatinimo procedūroms. Masažas, pirtis, įvairus sportas išties išeis į naudą.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje sugebėsite kūrybiškai mąstyti ir pasikliauti intuicija. Jums gali būti išpasakoti slapti troškimai. Tik nenualinkite savęs darbais. Labiau rūpinkitės vaikais. Jums derėtų kiek sumažinti reikalavimus sau ir artimiesiems. Be spaudimo, skubos viskas seksis tik geriau. Galima nauda iš slaptų susitarimų, konfidencialios veiklos. Nuo savaitės vidurio situacija keisis. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni tapsite, tuo daugiau pasieksite. Tikėtini neblogi rezultatai scenoje, sporte.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite nemažai nuveikti. Turėtų džiuginti pažintys, visuomeninė veikla. Iš pažįstamo asmens, draugo gauta žinia, pakvietimas turėtų jums paglostyti savimeilę. Panašiai pasijusite ir sulaukę kolektyvinio palaikymo aktualiu klausimu. Nuo ketvirtadienio jau nederėtų užsiimti sunkiais darbais, dalyvauti susibūrimuose. Palankesnis metas meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai, projektams rašyti. Savaitgalį bus nelengva įtikti kitiems, tačiau įmanomas įdomus laisvalaikis.

VANDENIS

Šią savaitę jums norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Gera iškalba, nuovokumas turės lemiamą reikšmę, jei mėginate įsidarbinti. Vis dėlto privalote būti dalykiški, pareigingi, nevėluoti į susitikimus ir pan. Tik kokybiškas darbas garantuos gerą rezultatą ir apčiuopiamą naudą. Tikėtini rimti pokalbiai su viršininkais, užsakovais. Jūsų ryšiai su draugais ir įtakingais pažįstamais gali padėti išspręsti kai kurias problemas. Savaitgalis žada susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Saugokitės infekcijų ir vagysčių.

ŽUVYS

Šiuo metu galite nemažai nuveikti pasitelkę reikalingas žinias ir naujausią informaciją. Galimi netikėtumai per asmenį iš toli. Arba jus palies naujovės, įvykiai, susiję su užsieniu, mokslu, teisėtvarka. Dalykiniai reikalai kels keblumų, tačiau galima tikėtis geranoriškos pagalbos. Galbūt tai, kas buvo neaišku, kažkaip konkretizuosis. Savaitgalį sugebėsite padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai. Gana sklandžiai klostysis ir meilės arba verslo reikalai, tačiau dėl jų gali nukentėti draugystė.


Šiame straipsnyje: astrologijaateitishoroskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių