Astrologinė prognozė: lapkričio 26–gruodžio 2 d.

AVINAS

Savaitgalį daug galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas, išlaidas. Be to, iš galvos neišeis jaudinami įvykiai, susiję su dominančiu asmeniu. Regis, kitus stebinsite originaliu požiūriu ir ketinimais keistis ar kažką iš esmės keisti, pertvarkyti. Galite pasiryžti išmesti nebūtinus daiktus. Nuo pirmadienio permainos gali paliesti ir meilės sritį. Regis, lyg iš šalies pažvelgsite į savo prisirišimus, santykius ir apsispręsite dėl gana skausmingų pokyčių. Gali pakvipti karjeros perspektyvomis.

JAUTIS

Savaitgalis žada ir gerų potyrių, ir nelabai. Viena vertus, išsiaiškinsite, ar su kai kuriais žmonėmis jums vis dar pakeliui ir ką derėtų ypač branginti. Kita vertus, lengva išprovokuoti agresiją, pyktį. Neskubėkite kritikuoti ir teisti. Visų pirma ieškokite priežasties savyje, o ne ieškokite kaltųjų. Kitą savaitę, prasidedant jaunačiai, labai svarbu mąstyti kuo pozityviau ir nenuleisti rankų dėl menkų nesėkmių. Mintys turės tendenciją įsikūnyti. Jeigu nuo jūsų nutolo svarbus žmogus, šį faktą priimkite filosofiškai.

DVYNIAI

Savaitgalį pasižymėsite darbštumu. Regis, kibsite į ūkinius darbus, intelektinę veiklą. Arba domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą. Galbūt kiek nerimo kels  sveikata. Kitą savaitę derėtų pasistengti, kad nepakriktų jums svarbūs santykiai. Laikykitės pažadų, nevėluokite į susitikimus, renginius. Tiesa, ne vien nuo jūsų priklausys, ar viskas vyks sklandžiai, nes nuvilti gali ir kiti asmenys, kuriems stinga pareigingumo, atsakomybės.

VĖŽYS

Savaitgalis tikriausiai bus labai savaitgališkas, nes jums nestigs noro ir galimybių pramogauti, sportuoti, įtraukiant į tai ir savo atžalas, mylimus žmones. Jei pastarieji sveiki, tuomet noriai palaikys jūsų iniciatyvą. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, parodą. Nuo pavojų saugokite vaikus. Kitą savaitę turėsite daug darbo – kai ką teks paskubomis užbaigti, o kai kas kaip tik prasidės. Neerzinkite priešų, konkurentų, nekelkite ultimatumų. Verčiau pamėginkite suvokti savo silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

LIŪTAS

Savaitgalį geriausiai jausitės namuose šalia artimų žmonių. Jeigu teks vykti į konferenciją, laikyti egzaminą ar pan., seksis neblogai, tačiau ilgėsitės asmeninės erdvės, namų šilumos. Neprovokuokite oponentų reakcijos, nesiginčykite su agresyviais asmenimis. Saugokitės traumų, ugnies. Kitą savaitę nevenkite kaip reikiant paplušėti. Svarbu pasirūpinti ir sveikata, įvaizdžiu. Regis, nerimo gali sukelti kelioninis ar tarnybinis romanas, nuotykis. Pastarasis arba rizikinga afera gali atnešti nuostolių.

MERGELĖ

Savaitgalį noriai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, kaimynais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Galimi naudingi susitikimai, susitarimai. Teks imtis ir ne tokių malonių darbų, spręsti ūkines, technines, pervežimų ar kt. problemas. Kitą savaitę neįsileiskite į širdį pavydo, nepasitikėjimo partneriu graužaties, antraip jos ilgai neatsikratysite. Reikalas, kurio imatės dėl šeimos gerovės, atrodo panašus į rizikingą avantiūrą. Vis dėlto, jei jūsų nepergudraus, rizika pasiteisins.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį jus domins politinės ir finansinės naujienos, stambūs pirkiniai arba smulkesni, susiję su šventine atributika ir pan. Stengsitės pagražinti gyvenamąją aplinką. Noriai naršysite po siūlomų paslaugų, renginių puslapius ir skelbimus. Kitą savaitę viena netinkama fraze galite sugadinti svarbius santykius. Jūs arba jūsų pašnekovai stokosite takto ir kantrybės, tad tikėtini apsižodžiavimai ir įsižeidimai. Gali net pakvipti skyrybomis. Vis dėlto bus ir laimėtojų, kuriems fortūna žada sėkmę sporte, scenoje ar kt.

SKORPIONAS

Savaitgalį malonumo teiks tai, kas dvelkia paslaptimis ir romantika. Seksis vilioti priešingą lytį. Tačiau galima įtampa dėl buitinių nesklandumų. Pasistenkite išvengti karo virtuvėje, traumų, gaisro. Kitą savaitę prasidės jaunatis ir ji skatins norą daugiau vartoti, gauti, apsirūpinti, būti sotiems ir turtingiems. Mielai lepinsite vaikus, net leisitės jų vedžiojami už nosies. Galima nauda iš slapto sandėrio, nuomos ar kt. Galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų, atnaujinti seną pažintį, draugystę.

ŠAULYS

Savaitgalį būsite linkę gilintis į intelektinius, dvasinius dalykus. Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Pažabokite puikybę ir norą rizikuoti, pervertinti savo galimybes. Nesudarinėkite abejotinų sandėrių ir saugokitės vagių. Kitą savaitę užplūs lavina jausmų ir troškimų. Ištarkite gerą žodį tam asmeniui, su kuriuo pašlijo santykiai, atsiprašykite. Labai svarbu išlikti tvirtiems, nesutrikti, jei atsitiktų kas nors nenumatyta. Jums gali pavykti susitarti dėl kredito ar uždarbio perspektyvų.

OŽIARAGIS

Savaitgalį patirsite malonumo ir naudos iš bendravimo. Kažkieno tarpininkavimas gali jums labai pasitarnauti arba patys tai padarysite kitų labui. Nepagailėkite dėmesio ir vaikams, saugokite juos. Nuo pirmadienio gali padaugėti mėginimų manipuliuoti jumis. Regis, kažkas už jus apkalba, šmeižia. Svetima paslaptis gali būti svarbus įrankis norint kažką įrodyti ar suvaldyti. Pasisaugokite sukčių, nelįskite į aferas. Jus gali pasiekti keistos naujienos iš pažįstamų asmenų. Nauja dalykinė sutartis turėtų būti naudinga.

VANDENIS

Savaitgalį daug laiko ir jėgų atims kažkoks darbas, mokymasis arba visuomeniniai įpareigojimai. Neapsiribokite vien rimtais reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems žmonėms. Saugokitės traumų. Kitą savaitę gali strigti svarbūs reikalai. Bus nelengva apginti savo nuomonę. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Ypač stipriai į iliuzijas klampins meilės svajos. Gali būti ir taip, kad patys suvoksite, ką darote, bet tyčia klaidinsite, viliosite į pagundas kitus. Atsargesni būkite  su technika, elektra ir kelyje.

ŽUVYS

Savaitgalį galbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir nekasdieniškai ar net romantiškai praleisti laisvalaikį. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis ir iš interneto. Kitą savaitę jums bus sunku nuslėpti savo trūkumus, jei stokojate konkrečių įgūdžių, kompetencijos ar turite dėmių biografijoje. Galite sugadinti dalykinį įvaizdį, įsivelti į intrigas. Pasisaugokite sukčių. Pats metas apgalvoti padarytas klaidas ir numatyti būsimus žingsnius, tikslus.

 


Šiame straipsnyje: astrologijahoroskopaiprognozės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių