Astrologinė prognozė rugpjūčio 26–rugsėjo 1 d.

AVINAS

Savaitgalį pradėsite būdami nervingi ir tai gali persiduoti šalia esantiesiems. Ramybės gali neduoti būties, mirties temos, seksualinės problemos. Laimei, nuotaika po truputį gerės. Derėtų užsiimti mėgstama veikla ir atitrūkti nuo to, kas vargina. Kitą savaitę bus labai svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos. Galbūt turėsite nelengvų reikalų su užsieniečiais, įpareigojantį pokalbį su įtakingu asmeniu, pareigūnu ar pan. Nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Pradėti bus nesunku, bet tęsti ir užbaigti gali nepavykti.

JAUTIS

Savaitgalį norėsite visiems patikti ir įtikti. Nemažos įtakos jums turės draugų ar partnerio nuomonė. Geras metas susitaikyti. Kitą savaitę pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga arba kurie nori išsaugoti privatumą. Saugokitės traumos, nuostolių. Įtampą turbūt kels finansiniai reikalai, su draudimu ar muitinės procedūromis susiję rūpesčiai. Arba nerimausite dėl partnerio problemų. Regis, tik nuo ketvirtadienio ryžtingiau nusiteiksite siekti geresnių perspektyvų pasirinktoje srityje.

DVYNIAI

Savaitgalį būsite nusiteikę griebtis namų ruošos, ūkio darbų ir į juos įtraukti jaunesnius šeimos narius. Rūpės ir įvaizdžio keitimas, dietos. Kitą savaitę produktyvus darbas duos neblogų pajamų. Deja, ne kiekviena rizika apsimokės. Svarbu nepadaryti rimtų klaidų. Gali spręstis ir su partneryste susiję klausimai. Dėl padidėjusio jautrumo galite nervingai reaguoti į menkas nesėkmes, kritiką. Verčiau nieko niekam nesistenkite įrodyti, jeigu matote, kad jūsų nenori girdėti. Kantriai leiskite pasireikšti kitiems.

VĖŽYS

Savaitgalį dalyvaukite konkursuose, žaidimuose, suteikite džiaugsmo vaikams. Galbūt laimėsite prizą. Gali suintriguoti pakvietimas į pasimatymą, pobūvį. Vis dėlto aplinkinius vertinkite blaiviai, nesitikėkite iš jų daugiau, nei jie gali. Kitą savaitę tikriausiai uoliai kibsite į darbus arba tvarkysite aplinką. Vis dėlto numatytiems darbams gali pristigti jėgų dėl sveikatos problemos, o dalykiniai kontaktai vargins labiau, nei tikėjotės. Saugokitės traumų, žalos, labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS

Savaitgalį pasvarstykite, ką galite pakeisti, padaryti dėl savo ir artimų žmonių gerovės. Nepatartini triukšmingi renginiai, bet metas palankus gerai kaimynystei kurti, stiprinti. Kitą savaitę būsite nekokie pašnekovai, nes agresyviai reikšite ir ginsite savo požiūrį. Labiausiai kentės artimiausi žmonės. Galbūt kils pagunda įsitraukti į spontanišką avantiūrą. Labiau prižiūrėkite vaikus. Regis, jų auklėjimo klausimai iškils į pirmą planą. Į savaitės pabaigą daugės azarto ir noro kažko siekti, laimėti. Jums išties gali pasisekti.

MERGELĖ

Savaitgalį jums pavyks susitarti dėl aktualių reikalų, talkos, pervežimų ar pan. Domėsitės artimųjų, kaimynų, draugų reikalais ir patys neišvengsite jų dėmesio. Kita savaitė žada keistų kontaktų arba įvykių, kurie palies jūsų draugus, artimuosius. Tikriausiai rimtesnio dėmesio pareikalaus buitiniai, nuosavybės reikalai. Nuo ketvirtadienio jau būsite nusiteikę gana žaismingai. Regis, jūsų laukia pramogos, dovanos. Atsiras galimybių kažką pakeisti savo gyvenime, meilės reikaluose.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį jausitės gana komfortiškai. Jeigu turėjote planų, susijusių su žemės darbais, nuoma, pirkimais ar pardavimais, turbūt iš dalies juos įgyvendinsite. Kita savaitė jums turėtų būti nebloga, informatyvi. Pavyks patenkinti smalsumą arba gauti aktualios informacijos, susijusios su užsieniu, studijomis, kelione, pervežimais ar pan. Tikėtina, kad daug bendrausite su giminaičiais, šeimos nariais, draugais, kaimynais. Regis, bus progų susitikti, švęsti, aktyviai leisti laisvalaikį kartu, organizuoti bendrą renginį ar pan.

SKORPIONAS

Savaitgalis gali būti šaunus, jeigu taikiai ir romantiškai nusiteiksite. Nenuvils įsigyti pirkiniai. Vakarai palankūs šou renginiams. Nuo pirmadienio būsite nusiteikę priekabiai vertinti savo ir kitų finansines galimybes, verslo perspektyvas, domėtis nekilnojamojo turto rinka, statybų, komforto prekėmis ir paslaugomis. Regis, pareikalavę to, kas jums turėtų priklausyti, susidursite su priešiškumu. Saugokitės traumų. Savaitės antroje pusėje galite gauti neblogą pasiūlymą arba lauktą informaciją.

ŠAULYS

Savaitgalį jus nustebins netyčia sužinotos paslaptys arba išgirstos paskalos. Pravartu pasirūpinti įvaizdžiu ir sveikata. Kitą savaitę tikriausiai negalėsite pakęsti intervencijos į asmenines paslaptis, privačius reikalus. Gali apnikti abejonės dėl sutarto pirkinio ar darbo. Kad ir ko siekiate, turbūt vadovausitės ne itin kilniais motyvais. Galimi pokalbiai apie verslo perspektyvas. Išvadų nedarykite, galutinių sprendimų nepriimkite, nes prie šių temų dar teks grįžti ir koreguoti planus. Nederėtų lošti, rizikuoti santaupomis.

OŽIARAGIS

Savaigalis prasidės kiek nervingai, tačiau vėliau nuotaiką pataisys draugų dėmesys. Galite tolokai išvykti, galbūt į didelį renginį arba viešnagėn. Kitą savaitę jums bus sunku susikaupti ir ką nors konkretaus nuveikti. Tikėtinas neadekvatus situacijos vertinimas, nerimavimas dėl pažįstamo ligonio, užkulisinės veiklos, nelegalaus pasipelnymo ar kt. Vis dėlto nuo ketvirtadienio jau gana sėkmingai tvarkysite būtinus reikalus. Galite susitikti su iš užsienio grįžusiais draugais. Tikėtinas lauktas pranešimas, vizitas ar sandoris.

VANDENIS

Savaitgalį jums bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį. Regis, įdomiai leisite laiką net tuo atveju, jeigu jums tenka dirbti, organizuoti, konsultuoti, puošti ar gydyti kitus. Kitą savaitę galimi pokyčiai palaikant santykius su draugais ar partneriu. Pasistenkite atsižvelgti į kitų žmonių jausmus, poreikius, ypač jei jums svarbu rasti bendraminčių, sąjungininkų, įgyti populiarumo. Regis, nestokosite kūrybingumo, o intuicija parodys teisingą kelią. Galite gauti pakvietimą į šaunų renginį.

ŽUVYS

Savaitgalį galite tikėtis dėmesio iš užsieniečių, gerbėjų. Gali atsirasti norinčių tapti jūsų draugais. Nauji įspūdžiai padės gerai nusiteikti kitai savaitei. Nuo pirmadienio jus gali užklupti nejaukus konkurencijos pojūtis, tarsi kažkas bandytų gauti tai, ko atkakliai siekėte jūs. Būkite atidesni, kad nesukeltumėte techninių gedimų, gamybinių traumų ir pan. Jeigu bandysite kelti savo reitingą, įtaką, galite persistengti. Apie kolegų, vadovų ydas garsiai verčiau nekalbėkite. Tikėtinas susitikimas su senu bičiuliu.


Šiame straipsnyje: horoskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

horoskopai avinui rugs.2-rugs9

horoskopai avinui rugs.2-rugs9 portretas
laukia puiki savaite,galesit iki valios meluoti,vartoti psichologini ir fizini smurta,galima autoavarija,kurioje zusite,liks 4 nasles ir tuntas vaiku-zydeliokiu

Bybio spjaudai i pizdos gelmes

Bybio spjaudai i pizdos gelmes portretas
tie horoskopai
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių