Astrologinė prognozė rugsėjo 10–16 dienoms

AVINAS

Savaitgalį itin venkite lengvabūdiškų nuotykių, pavojingos rizikos, pasisaugokite sukčių. Galimos meilės dramos, pavydo scenos. Nuo pirmadienio gali strigti numatyti darbai, vargins nesutarimai su aplinkiniais. Kuo daugiau norėsite, tuo mažiau gausite, ypač jei tuos norus reikšite įžūliai. Saugokitės elektros iškrovos. Savaitės viduryje prisiminsite, ką reiškia komplimentai, bendraminčių draugija. Nuo ketvirtadienio vėl bus nelengva. Galbūt atskleisite klastą, melą arba seną klaidą. Galimos keblios situacijos, technikos gedimai, sveikatos sutrikimai.

 

JAUTIS

Savaitgalį tikėtinas pasimatymas, pobūvis arba dalyvausite pristatyme. Tačiau kažkas gali stipriai nuvilti. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai. Kitą savaitę teks atidėti arba skubinti suplanuotą reikalą, susitikimą. Galbūt išvyksite į komandiruotę. Lengva patekti pareigūnų nemalonėn, susigadinti reputaciją. Saugokitės traumų. Periodo viduryje pradės ryškėti karjeros perspektyvos, susitiksite su senu pažįstamu. Deja, gali nutikti ir taip, kad per draugus, pažįstamus patirsite nuostolių, įsivelsite į verslo ar meilės avantiūrą.

 

DVYNIAI

Savaitgalį asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu, kuris turbūt ims ir pratrūks. Jeigu kam nors skolinsite pinigus ar vertingus daiktus, pasirūpinkite užstatu. Kita savaitė nežada stebuklų – jūsų skolų ir mokesčių niekas nepanaikins, sunku bus išvengti finansinių problemų, o gal ir sankcijų. Pasisaugokite avarinių situacijų, agresijos. Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba dalyvauti tarptautiniame renginyje. Nuo ketvirtadienio darbo bus itin daug, stigs supratimo, palaikymo tiek iš kolegų, tiek iš artimųjų. Reikėtų vengti pabrėžti savo išskirtinumą ir kritikuoti kitus.

 

VĖŽYS

Savaitgalį galimos meilės dramos, nevaldomas partnerio pavydas, įtarimai. Nederėtų pasitikėti nepažįstamais asmenimis, net jeigu jie dėtųsi dideliais autoritetais, sveikatinimo specialistais, guru ar pan. Kitą savaitę norėsis elgtis spontaniškai, išbandyti tai, kas dar nebandyta, net jei tam prieštarautų įprastos taisyklės. Vilios ir meilės avantiūros, pikantiški potyriai. Nerimausite dėl ateities, bet atsakingai parengtas pasisakymas turėtų suteikti gerų vilčių. Tik nebūtinai nudžiugins žinia iš užsienio ar švietimo įstaigos.

 

LIŪTAS

Savaitgalį galite pakenkti reputacijai, santykiams, jeigu leisitės į abejotinus meilės nuotykius, rizikuosite finansiškai ir pan. O galbūt jau išryškės aistringo meilės nuotykio padarinys. Kitą savaitę dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, vaikai ir jų poreikiai, tačiau jėgų ir kantrybės jums gali pristigti. Saugokitės traumų, nuostolių. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti neblogas variantas. Tikriausiai teks spręsti finansinius rebusus. Galbūt neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais ir dabar ryškėja spragos.

 

MERGELĖ

Savaitgalį nesitikėkite nieko gero iš lengvabūdiškos romantikos, spontaniškos avantiūros, azartinio lošimo. Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Saugokitės vagių, sukčių. Kitą savaitę aplinkinius gali nuvarginti jūsų kandi kritika, nesubtilus flirtas. Nepakenktų daugiau takto ir paprastumo. Galima tikėtis informacijos, susijusios su darbu, verslu, teisinėmis peripetijomis. Regis, susikirs jūsų ir antrosios pusės arba verslo partnerių interesai. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį galite mėginti lengvai pralobti arba suvilioti ypatingą asmenį. Kad pasisektų, turėtumėte veikti nepaprastai išradingai ir subtiliai. Vargu ar tai pavyks. Nuo pirmadienio nepatartini interviu ir oficialūs pokalbiai, nes jie gali pakrypti ne taip, kaip tikitės. Regis, pasižymėsite ypatingu kūrybingumu, meilės polėkiu. Vis dėlto skubėdami, rizikuodami galite kažką sugriauti. Profesinėje veikloje augs reikalavimai, bus negailestingai ryškinami jūsų trūkumai, darbų spragos. Saugokite sveikatą.

 

SKORPIONAS

Savaitgalį bus pavojus apsigauti, pamesti, prarasti brangų jums daiktą. Slapčia dėl kažko graušitės, pavyduliausite. Kitą savaitę galimas nesusipratimas bendraujant arba lauksite ir nesulauksite aiškaus atsakymo į rūpimą klausimą. Darbe venkite aplaidumo, tinkamai elkitės su įranga, elektra, o vairuodami būkite itin atidūs. Tikriausiai atsiras progų pademonstruoti savo žavesį priešingai lyčiai, padaryti įspūdį publikai ar kt. Būkite atidesni vaikams. Jų nauji poreikiai, nuojautos, baimės gali būti ne be pagrindo.

 

ŠAULYS

Savaitgalį imsitės darbų, susijusių su namų ūkiu, remontu, nuoma. Atsargiai elkitės už vairo ir su technika, dujomis. Vaistai, svaigalai taip pat gali pridaryti bėdos. Nuo pirmadienio teks pasinervinti dėl darbo reikalų, mokesčių ar dokumentų. Regis, būsite linkę demonstruoti drąsą, netgi įžūlumą. Galimi skandalai ir įtemptos situacijos, gresiančios rimtais nemalonumais. Aplinkybės bus stipresnės už jūsų norus ir valią. Vis dėlto gerų emocijų sukels susitikimas, laiškas, gautas atsakymas ar pranešimas.

 

OŽIARAGIS

Savaitgalį jums nestigs aplinkinių dėmesio. Įmanomi paslėpti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes. Kitą savaitę iš aplinkinių galite sulaukti to, ko mažiausiai tikėjotės. Jūsų nepasitenkinimas gali virsti slaptu kerštu. Nežiopsokite kelyje. Savaitės vidurys jau tinkamesnis verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Galite sulaukti netikėtos žinios, pranešimo. Regis, susidursite su etine ar teisine dilema.

 

VANDENIS

Savaitgalį įmanomas slaptas meilės nuotykis. Seksis meninė veikla. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, kvaišalais, antraip galite įsivelti į rimtas problemas. Kitos savaitės eigą sunku prognozuoti. Regis, niekam negalėsite daryti tokios įtakos, kaip norite. Gali kilti noras bendrauti, flirtuoti su tais, nuo kurių anksčiau stengėtės laikytis atokiau. Būsite susirūpinę savo finansinėmis galimybėmis, vos spėsite tenkinti artimųjų poreikius. Gerai, jeigu jie sutampa su jūsiškiais. Pasiseks, jei nestokosite ramios, kūrybiškos atmosferos.

 

ŽUVYS

Savaitgalį būsite linkę klysti ir klaidinti kitus. Išbandymą gali patirti partnerystės ryšys, reputacija. Saugokitės traumų, apsinuodijimo. Nuo pirmadienio bus sunku įsitraukti į darbus. Netikėtas susitikimas, įvykis ar nuotykis jus gali priversti keisti planus. Vis labiau nesinorės viešumo, nervins apkalbos. Jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis, ką spręsti – darbines ar asmenines problemas. Oponentų neerzinkite, į ginčus nesivelkite, antraip galite išprovokuoti agresiją, ryšių nutrūkimą.


Šiame straipsnyje: astrologijaprognozėhoroskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

is patirties

is patirties portretas
pries7 metus be konkurso i poliklinika atejo vedejas icka dvinys,jam nepataikaujancius eme persekiotti,smulkmeniskas,,subobejes pletku surinkejas,atejo nusitaikes I Direktoriaus vieta ateityje[visaip nemaloniai su ironija per susirinkimus atsiliepdavo apie buvusi direkt, nes jam ziauriai pavydejo] ATEJUS NAUJAM DIREKTORIIU PER SUSIRINKIMA VISAIP SAIPESI IS JO,KAD DAU DARBO VIETU PAKEITES IR EC,O PASKUI PRADEJO SUBINLAIZIAUTI IR PAGALIAU GAVO PAVADUOTOJO POSTELI.IS TIKRAS BERIJA,AMORALUS, VEIDMAIS ZIURKENAS

is patirties

is patirties portretas
jei i poliklinika ateina avinas vadovas be konkurso paskirtas mero potvarkiu-tai per 1 menesi atsiskleidzia visa savo sielos ubagyste,neprisistato darbuotojamas,menkina,zemina juos,nevykdo ministro iskymo pakelti algas 100 er,20 er nusuka....nemandagus,izulus, pakeites apie 25 darbovietes,,,,ir eile zmonu,rukantis kaip dumtraukis,renkantis pletkus is skundiku,tiesiog nesigilinantis i problemas,o tik i naujo savo pavaduotojo ickos -subobejusio maziuko napaleono kaprizus ir pletkas paskiria ji savo pavaduotoju,atleisdamas 4 administracijos narius ,stomatologus ir tt,vercia dirbti uz 450 er.SU TKIU NIEKSU NUTRAUKEM SUTARti

kokios puikios prognozes

kokios puikios prognozes portretas
siandien kai kam kils pagunda suvilioti ypatinga ir tur tinga asmeni-ar tai bus kuris is NICKELBACKU AR Robbie Williamsas,su kuriuo palikom rysi per tviteri.gal tamstai truksta pinigu pasidaryti sukuosena ar pedikiura- atei i musu Grozio salona-paprasysiu kad stilistes padarytu nemokamai,GAL TURI KOKI NUSISTEKENUSI DIEDA>KURIS TURI ISLAIKYTI TUNTA ZMONU IR MERGU
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Astrologinė prognozė gruodžio 16–22 d.
  Astrologinė prognozė gruodžio 16–22 d.

  AVINAS Savaitgalį kils gerų idėjų, kurias išties verta mėginti įgyvendinti. Galbūt gausite gerą žinią iš toli arba nepažįstamas žmogus kris į širdį. Norėsis laisvalaikį praleisti nekasdieniškai, ne namuose. Galbūt...

  9
 • Astrologinė prognozė gruodžio 9–15 dienoms
  Astrologinė prognozė gruodžio 9–15 dienoms

  AVINAS Savaitgalis gana nepalankus sveikatai, tad labiau rūpinkitės savimi. Pravartu pasportuoti, grūdintis, atlikti higienines procedūras. Jei kils kūrybinis įkvėpimas, išnaudokite jį prasmingai. Saugokitės sukčių. Kitą savaitę galite m...

  1
 • Astrologinė prognozė gruodžio 2 – 8 dienoms
  Astrologinė prognozė gruodžio 2 – 8 dienoms

  AVINAS Savaitgalį gali būti daug kalbama apie šeiminius reikalus, nesutarimus dėl turto, pinigų. Labai svarbu nepasiduoti žemiems instinktams, pagundai pasukčiauti ar pasinaudoti kitų naivumu. Taktiškai bendraukite su artimaisiais, kaimyn...

 • Astrologinė prognozė lapkričio 25–gruodžio 1 d.
  Astrologinė prognozė lapkričio 25–gruodžio 1 d.

  AVINAS Savaitgalį pravartu pabendrauti su draugais, bendraminčiais, pasportuoti, tačiau tai darykite šeštadienį. Sekmadienį bus daug mažiau energijos ir atsparumo infekcijoms. Kitą savaitę jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų arba ...

 • Astrologinė prognozė lapkričio 18–24 d.
  Astrologinė prognozė lapkričio 18–24 d.

  AVINAS   Savaitgalį būkite santūrūs, nes impulsyvumas į gera nenuves. Naujai užmegzta pažintis nebus tokia pozityvi, kokia jums gali pasirodyti. Gresia traumos, avarijos. Kitą savaitę galite sulaukti pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bend...

 • Astrologinė prognozė lapkričio 11–17 d.
  Astrologinė prognozė lapkričio 11–17 d.

  AVINAS Savaitgalis pažers pagundų. Tikėtini renginiai, flirtai. Galite padaryti stiprų įspūdį gerbėjams. O jei jums rūpi studijų reikalai, kelionės, darbo paieškos, tuomet naudos duos naršymas internete. Daugiau dėmesio skirkite vaik...

 • Astrologinė prognozė lapkričio 4–10 dienoms
  Astrologinė prognozė lapkričio 4–10 dienoms

  AVINAS   Regis, savaitgalį nenuobodžiausite, nes atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Pravartu gerai susitvarkyti namus, išmesti susikaupusį šlamštą. Kitą savaitę gali pavykti susitarti dėl norim...

 • Astrologinė prognozė spalio 28–lapkričio 3 d.
  Astrologinė prognozė spalio 28–lapkričio 3 d.

  AVINAS Savaitgalį gali būti išmėgintas jūsų draugiškumas ir sugebėjimas partneriauti. Jeigu ne mylimam žmogui, o išskirtinai draugams skirsite prioritetą, meilės srityje kils nesklandumų. Pasistenkite tinkamai paskirstyti savo l...

 • Astrologinė prognozė spalio 21–27 d.
  Astrologinė prognozė spalio 21–27 d.

  AVINAS Savaitgalį patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir dėl nieko nesukti sau galvos. Venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite pinigų. Tiesa, sekmadienio popietę pravartu rimčiau pasimokyti. Tai ypač s...

 • Astrologinė prognozė spalio 14–20 d.
  Astrologinė prognozė spalio 14–20 d.

  AVINAS Savaitgalį ieškosite, kuo pradžiuginti save ir mylimus žmones. Turbūt smagiai leisite laiką. Būsite lengvai sudirgstantys, netaktiški. Tai reiškia, kad ir santykius galite sugadinti, ir avarinių situacijų sukelti. Kitą sav...

Daugiau straipsnių