Astrologinė prognozė rugsėjo 10–16 dienoms

AVINAS

Savaitgalį itin venkite lengvabūdiškų nuotykių, pavojingos rizikos, pasisaugokite sukčių. Galimos meilės dramos, pavydo scenos. Nuo pirmadienio gali strigti numatyti darbai, vargins nesutarimai su aplinkiniais. Kuo daugiau norėsite, tuo mažiau gausite, ypač jei tuos norus reikšite įžūliai. Saugokitės elektros iškrovos. Savaitės viduryje prisiminsite, ką reiškia komplimentai, bendraminčių draugija. Nuo ketvirtadienio vėl bus nelengva. Galbūt atskleisite klastą, melą arba seną klaidą. Galimos keblios situacijos, technikos gedimai, sveikatos sutrikimai.

 

JAUTIS

Savaitgalį tikėtinas pasimatymas, pobūvis arba dalyvausite pristatyme. Tačiau kažkas gali stipriai nuvilti. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai. Kitą savaitę teks atidėti arba skubinti suplanuotą reikalą, susitikimą. Galbūt išvyksite į komandiruotę. Lengva patekti pareigūnų nemalonėn, susigadinti reputaciją. Saugokitės traumų. Periodo viduryje pradės ryškėti karjeros perspektyvos, susitiksite su senu pažįstamu. Deja, gali nutikti ir taip, kad per draugus, pažįstamus patirsite nuostolių, įsivelsite į verslo ar meilės avantiūrą.

 

DVYNIAI

Savaitgalį asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu, kuris turbūt ims ir pratrūks. Jeigu kam nors skolinsite pinigus ar vertingus daiktus, pasirūpinkite užstatu. Kita savaitė nežada stebuklų – jūsų skolų ir mokesčių niekas nepanaikins, sunku bus išvengti finansinių problemų, o gal ir sankcijų. Pasisaugokite avarinių situacijų, agresijos. Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba dalyvauti tarptautiniame renginyje. Nuo ketvirtadienio darbo bus itin daug, stigs supratimo, palaikymo tiek iš kolegų, tiek iš artimųjų. Reikėtų vengti pabrėžti savo išskirtinumą ir kritikuoti kitus.

 

VĖŽYS

Savaitgalį galimos meilės dramos, nevaldomas partnerio pavydas, įtarimai. Nederėtų pasitikėti nepažįstamais asmenimis, net jeigu jie dėtųsi dideliais autoritetais, sveikatinimo specialistais, guru ar pan. Kitą savaitę norėsis elgtis spontaniškai, išbandyti tai, kas dar nebandyta, net jei tam prieštarautų įprastos taisyklės. Vilios ir meilės avantiūros, pikantiški potyriai. Nerimausite dėl ateities, bet atsakingai parengtas pasisakymas turėtų suteikti gerų vilčių. Tik nebūtinai nudžiugins žinia iš užsienio ar švietimo įstaigos.

 

LIŪTAS

Savaitgalį galite pakenkti reputacijai, santykiams, jeigu leisitės į abejotinus meilės nuotykius, rizikuosite finansiškai ir pan. O galbūt jau išryškės aistringo meilės nuotykio padarinys. Kitą savaitę dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, vaikai ir jų poreikiai, tačiau jėgų ir kantrybės jums gali pristigti. Saugokitės traumų, nuostolių. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti neblogas variantas. Tikriausiai teks spręsti finansinius rebusus. Galbūt neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais ir dabar ryškėja spragos.

 

MERGELĖ

Savaitgalį nesitikėkite nieko gero iš lengvabūdiškos romantikos, spontaniškos avantiūros, azartinio lošimo. Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Saugokitės vagių, sukčių. Kitą savaitę aplinkinius gali nuvarginti jūsų kandi kritika, nesubtilus flirtas. Nepakenktų daugiau takto ir paprastumo. Galima tikėtis informacijos, susijusios su darbu, verslu, teisinėmis peripetijomis. Regis, susikirs jūsų ir antrosios pusės arba verslo partnerių interesai. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį galite mėginti lengvai pralobti arba suvilioti ypatingą asmenį. Kad pasisektų, turėtumėte veikti nepaprastai išradingai ir subtiliai. Vargu ar tai pavyks. Nuo pirmadienio nepatartini interviu ir oficialūs pokalbiai, nes jie gali pakrypti ne taip, kaip tikitės. Regis, pasižymėsite ypatingu kūrybingumu, meilės polėkiu. Vis dėlto skubėdami, rizikuodami galite kažką sugriauti. Profesinėje veikloje augs reikalavimai, bus negailestingai ryškinami jūsų trūkumai, darbų spragos. Saugokite sveikatą.

 

SKORPIONAS

Savaitgalį bus pavojus apsigauti, pamesti, prarasti brangų jums daiktą. Slapčia dėl kažko graušitės, pavyduliausite. Kitą savaitę galimas nesusipratimas bendraujant arba lauksite ir nesulauksite aiškaus atsakymo į rūpimą klausimą. Darbe venkite aplaidumo, tinkamai elkitės su įranga, elektra, o vairuodami būkite itin atidūs. Tikriausiai atsiras progų pademonstruoti savo žavesį priešingai lyčiai, padaryti įspūdį publikai ar kt. Būkite atidesni vaikams. Jų nauji poreikiai, nuojautos, baimės gali būti ne be pagrindo.

 

ŠAULYS

Savaitgalį imsitės darbų, susijusių su namų ūkiu, remontu, nuoma. Atsargiai elkitės už vairo ir su technika, dujomis. Vaistai, svaigalai taip pat gali pridaryti bėdos. Nuo pirmadienio teks pasinervinti dėl darbo reikalų, mokesčių ar dokumentų. Regis, būsite linkę demonstruoti drąsą, netgi įžūlumą. Galimi skandalai ir įtemptos situacijos, gresiančios rimtais nemalonumais. Aplinkybės bus stipresnės už jūsų norus ir valią. Vis dėlto gerų emocijų sukels susitikimas, laiškas, gautas atsakymas ar pranešimas.

 

OŽIARAGIS

Savaitgalį jums nestigs aplinkinių dėmesio. Įmanomi paslėpti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes. Kitą savaitę iš aplinkinių galite sulaukti to, ko mažiausiai tikėjotės. Jūsų nepasitenkinimas gali virsti slaptu kerštu. Nežiopsokite kelyje. Savaitės vidurys jau tinkamesnis verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Galite sulaukti netikėtos žinios, pranešimo. Regis, susidursite su etine ar teisine dilema.

 

VANDENIS

Savaitgalį įmanomas slaptas meilės nuotykis. Seksis meninė veikla. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, kvaišalais, antraip galite įsivelti į rimtas problemas. Kitos savaitės eigą sunku prognozuoti. Regis, niekam negalėsite daryti tokios įtakos, kaip norite. Gali kilti noras bendrauti, flirtuoti su tais, nuo kurių anksčiau stengėtės laikytis atokiau. Būsite susirūpinę savo finansinėmis galimybėmis, vos spėsite tenkinti artimųjų poreikius. Gerai, jeigu jie sutampa su jūsiškiais. Pasiseks, jei nestokosite ramios, kūrybiškos atmosferos.

 

ŽUVYS

Savaitgalį būsite linkę klysti ir klaidinti kitus. Išbandymą gali patirti partnerystės ryšys, reputacija. Saugokitės traumų, apsinuodijimo. Nuo pirmadienio bus sunku įsitraukti į darbus. Netikėtas susitikimas, įvykis ar nuotykis jus gali priversti keisti planus. Vis labiau nesinorės viešumo, nervins apkalbos. Jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis, ką spręsti – darbines ar asmenines problemas. Oponentų neerzinkite, į ginčus nesivelkite, antraip galite išprovokuoti agresiją, ryšių nutrūkimą.


Šiame straipsnyje: astrologijaprognozėhoroskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

is patirties

is patirties portretas
pries7 metus be konkurso i poliklinika atejo vedejas icka dvinys,jam nepataikaujancius eme persekiotti,smulkmeniskas,,subobejes pletku surinkejas,atejo nusitaikes I Direktoriaus vieta ateityje[visaip nemaloniai su ironija per susirinkimus atsiliepdavo apie buvusi direkt, nes jam ziauriai pavydejo] ATEJUS NAUJAM DIREKTORIIU PER SUSIRINKIMA VISAIP SAIPESI IS JO,KAD DAU DARBO VIETU PAKEITES IR EC,O PASKUI PRADEJO SUBINLAIZIAUTI IR PAGALIAU GAVO PAVADUOTOJO POSTELI.IS TIKRAS BERIJA,AMORALUS, VEIDMAIS ZIURKENAS

is patirties

is patirties portretas
jei i poliklinika ateina avinas vadovas be konkurso paskirtas mero potvarkiu-tai per 1 menesi atsiskleidzia visa savo sielos ubagyste,neprisistato darbuotojamas,menkina,zemina juos,nevykdo ministro iskymo pakelti algas 100 er,20 er nusuka....nemandagus,izulus, pakeites apie 25 darbovietes,,,,ir eile zmonu,rukantis kaip dumtraukis,renkantis pletkus is skundiku,tiesiog nesigilinantis i problemas,o tik i naujo savo pavaduotojo ickos -subobejusio maziuko napaleono kaprizus ir pletkas paskiria ji savo pavaduotoju,atleisdamas 4 administracijos narius ,stomatologus ir tt,vercia dirbti uz 450 er.SU TKIU NIEKSU NUTRAUKEM SUTARti

kokios puikios prognozes

kokios puikios prognozes portretas
siandien kai kam kils pagunda suvilioti ypatinga ir tur tinga asmeni-ar tai bus kuris is NICKELBACKU AR Robbie Williamsas,su kuriuo palikom rysi per tviteri.gal tamstai truksta pinigu pasidaryti sukuosena ar pedikiura- atei i musu Grozio salona-paprasysiu kad stilistes padarytu nemokamai,GAL TURI KOKI NUSISTEKENUSI DIEDA>KURIS TURI ISLAIKYTI TUNTA ZMONU IR MERGU
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Astrologinė prognozė birželio 24–30 d.
  Astrologinė prognozė birželio 24–30 d.

  AVINAS Savaitgalį nepriekaištingai vykdysite šeimines pareigas, bet jums rūpės ir pramogos, piknikai. Pasisaugokite traumų, nesukelkite gaisro. Sekmadienis gali būti nervingas, pažerti nemalonių staigmenų. Nuo pirmadienio neblogai klosty...

 • Astrologinė prognozė birželio 17–23 d.
  Astrologinė prognozė birželio 17–23 d.

  AVINAS   Savaitgalio turbūt labai laukėte, nes energijos ir optimizmo stoka vertė galvoti apie poilsį, sveikatos stiprinimą. Išties pravartu patinginiauti, gerai išsimiegoti, kad vėl taptumėte žvalūs. Atsargiai kelyje. Į pavojus,...

 • Astrologinė prognozė birželio 10–16 dienoms
  Astrologinė prognozė birželio 10–16 dienoms

  AVINAS Savaitgalį puikiai pailsėsite, jeigu, užuot politikavę ir nuolat ką nors dirbę, atitrūksite nuo rutinos, paskirsite pasimatymą, paklajosite po neįprastas vietas ar pabendrausite su įdomiu asmeniu. Kitą savaitę galimas netikėtumas, susijęs...

 • Astrologinė prognozė birželio 3–9 d.
  Astrologinė prognozė birželio 3–9 d.

  AVINAS Savaitgalį tikėtinas spontaniškas flirtas, neplanuota pramoga arba pobūvis, vestuvės, kelionė, prizas, sėkmė konkurse ar pan. Polinkis erzinti, pavyduliauti gali jums šiek tiek pakenkti. Kitą savaitę iš finansinės, buhalt...

 • Astrologinė prognozė gegužės 27–birželio 2 dienoms
  Astrologinė prognozė gegužės 27–birželio 2 dienoms

  AVINAS Savaitgalį nerimo gali sukelti artimas žmogus arba eismo įvykis. Susilaikykite nuo rizikos, kontroliuokite savo elgesį, saugokitės traumų, gaisro. Apskritai turėtumėte kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, partneriui. Kita savaitė bus gan...

 • Astrologinė prognozė gegužės 20–26 d.
  Astrologinė prognozė gegužės 20–26 d.

  AVINAS Savaitgalį galite jaustis pervargę. Tikėtina moralinė dilema. Kartu suvoksite, kad įmanoma įveikti sunkumus. Galbūt lankysite, slaugysite ligonį. Kitą savaitę būsite linkę dramatizuoti nesusipratimus, meilės nesklandumus. Būtina ai&scaron...

 • Astrologinė prognozė gegužės 13–19 d.
  Astrologinė prognozė gegužės 13–19 d.

  AVINAS   Savaitgalis žada įsimintinų įvykių ir reginių. Galbūt lauksite svečių arba patys kažkur vyksite. Arba įtemptai ruošitės egzaminui, pristatymui. Kitą savaitę jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Pasistenkite i&scaro...

 • Astrologinė prognozė gegužės 6–12 dienoms
  Astrologinė prognozė gegužės 6–12 dienoms

  AVINAS Savaitgalį stengsitės įspūdingai atrodyti ir nustebinti aplinkinius. Pavyks maloniai pasibūti artimų žmonių kompanijoje. Malonumo teiks skanus maistas, subtilus flirtas. Kitą savaitę pradėsite kažkaip nervingai. Jausitės lyg būtumėte aps...

 • Astrologinė prognozė balandžio 29 – gegužės 5 d.
  Astrologinė prognozė balandžio 29 – gegužės 5 d.

  AVINAS Savaitgalį su šeimos nariais pasidalykite buitiniais rūpesčiais. Šį kartą ilgajam savaitgaliui neplanuokite nebūtinų viešnagių ir išvykų. Verčiau būkite namuose ir venkite bendrauti su tais, kurių nemėgstate, ku...

 • Astrologinė prognozė balandžio 22–28 d.
  Astrologinė prognozė balandžio 22–28 d.

  AVINAS Savaitgalį problemų gali kelti jūsų savijauta – tiek fizinė, tiek emocinė. Labiau saugokite sveikatą, turtą ir ypač santykius su artimaisiais. Gana palankus metas kūrybinei veiklai. Nemaža apsinuodijimų grėsmė. Kitą savaitę galite...

  1
Daugiau straipsnių