Astrologinė prognozė rugsėjo 2–8 dienoms

AVINAS

Savaitgalį verta užsiimti veikla, kuriai reikia kūrybingumo, meilės, sportinio pasirengimo ir pan. Pasistenkite, kad jūsų emocinė raiška, norai būtų priimtini aplinkiniams. Ir galvokite, ką kalbate, nes gali nuvilti atviravimo pasekmės. Kitą savaitę būsite linkę pasitikėti draugais ir pažįstamais, tačiau išvengti klastų bei užkulisinių intrigų bus sunku. Regis, nenuobodžiausite, jei užsiimate menu, labdara, gydymo veikla. Geriau seksis dirbti vienam nei su komanda. Regis, kai kurie ankstesni tikslai neteks prasmės.

JAUTIS

Savaitgalį galbūt gausite žinią iš toli arba teks priimti svečių, kur nors toliau vykti ar pan. Kelyje nepraraskite budrumo, venkite konfliktinių situacijų. Traumų tikimybė gana nemaža. Nuo pirmadienio jūsų galva bus užimta svarbiais darbo reikalais. Situacija atrodys palanki, jausitės išgirsti, įvertinti. Verčiau nepasikliaukite šiuo įspūdžiu – kai kurie žmonės nėra tokie draugiški ir padorūs, kaip atrodo. Į periodo pabaigą pajusite jėgų stygių, nesinorės bendrauti. Gali paaiškėti, kad jūsų viltys nevisiškai dera su tikrove.

DVYNIAI

Savaitgalį pasireikš sportinio azarto, rizikos, seksualumo motyvai. Galbūt pažeidinėsite taisykles, viršysite greitį, skinsite uždraustus vaisius. Būkite atsargūs, nes tykos nemalonūs netikėtumai, avarijos. Kita savaitė žada keistų įvykių. Galite kažką prarasti dėl savo ar kitų žmonių neblaivumo, nesąžiningumo, vėlavimo. Gali būti, kad jums teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo. Arba teks pasigailėti dėl viešo pasisakymo, nereikalingų išlaidų. Visur apsiginkluokite diplomatija.

VĖŽYS

Savaitgalį smagu bus bendrauti, seksis taisyti pašlijusius santykius. Gali būti, kad domėsitės techninėmis prekėmis, kompiuteriais ar pan. Kitą savaitę jums gali pavykti susitarti dėl finansavimo, karjeros ar studijų perspektyvų, kelionės ir pan. Galite susidomėti nauja veikla, mokymo kursais, religine, filosofine teorija. Galbūt kils noras mokytis užsienio kalbų, informacinių technologijų ir kitų reikalingų dalykų. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, patikimi. Į periodo pabaigą teks stipriau padirbėti, bet sulauksite pagalbos ir palaikymo.

LIŪTAS

Savaitgalį kaupkite informaciją, ją analizuokite. Jeigu jaučiatės kupini energijos, paskubėkite atlikti svarbesnius reikalus arba pasportuoti. Būtų geriau susilaikyti nuo santykių aiškinimosi ir agresyvaus spaudimo šokti pagal jūsų dūdelę. Kitą savaitę galite patekti į dviprasmišką situaciją. Turbūt pajusite, kaip vargina konkurencija. Galimi rūpesčiai, susiję su tarpininkavimu, finansais. Kai ką pavyks išspręsti, tačiau nesijausite stabiliai, atrodys, kad situacija gali pasikeisti. Iš užsienio galite gauti viltingą žinią.

MERGELĖ

Savaitgalį renkite susitikimus, skirkite pasimatymus, organizuokite renginius, megzkite pažintis, rodykite savo talentus. Kartu atkreipkite dėmesį į šeimos narių ir savo emocinę bei sveikatos būklę. Nuo pirmadienio tikėtina naujų darbų pradžia naujoje aplinkoje. Pažįstamas asmuo gali prašyti tarpininkauti įsidarbinant, tvarkant turtinius ar meilės reikalus ir pan. Pasisaugokite nesąžiningų žmonių. Kad ir kaip būtų, šiuo metu įgysite daugiau pasitikėjimo savimi ir praplėsite požiūrį į žmonių tarpusavio santykius.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį pravartu papildyti garderobą viena kita madinga detale, pasirūpinti namų komfortu, vaikų poreikiais.Pasistenkite išvengti šeiminių scenų, neprovokuokite partnerio pavydo, kaimynų pykčio. Savaitė prasidės nuotaikingai, bet tuoj pat ims spausti darbai arba slėgti nerimas dėl jų. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus. Turbūt patirsite netikėtumą iš asmens, kuriuo ypač domitės. Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Labiau pasirūpinkite vaikais, neignoruokite jų problemų.

SKORPIONAS

Šeštadienis gali būti labai aktyvus ir kontaktiškas. Regis, visur suspėsite ir daug nuveiksite. Vis dėlto turite itin saugotis traumų. Sekmadienį jūsų mintys daugiausia suksis apie šeimos reikalus, pinigus. Artimo žmogaus problema gali tapti jūsų problema. Nuo pirmadienio santykiuose su priešinga lytimi atsiras daugiau romantikos ir mažiau ramybės. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Seksis kūrybinė veikla. Tačiau kas nors gali ir nuliūdinti. Galbūt eibių prikrės vaikai.

ŠAULYS

Savaitgalį nersitės iš kailio, kad patenkintumėte artimųjų poreikius. Galite ką nors nustebinti originalia dovana, staigmena. Atsargiai kelyje, neviršykite greičio. Nuo pirmadienio teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti, gauti ar pateikti informaciją. Bus apmaudu, jei netyčia prasitarsite apie tai, ką derėjo nutylėti. Neplanuota linkme gali pakrypti nuosavybės klausimas. Į periodo pabaigą vis daugiau galvosite apie numatomas varžybas, sceninį pasirodymą ir pan.

OŽIARAGIS

Savaitgalis skatins išlaidauti, nebūtinai dėl poreikio apsipirkti. Gali būti, kad apsipirkinėdami bandysite nuslopinti nerimą arba kažkam padaryti įspūdį. Pasistenkite nelįsti į skolas, planuokite biudžetą. Kitą savaitę tęskite pradėtus darbus, o laisvalaikiu susitikite su draugais, pabūkite artimų žmonių draugijoje. Kai ką išspręsti galbūt padės kaimynas arba giminaitis. Neblogas metas išvykoms, komerciniams susitarimams, rimtam mokymuisi ir kitų mokymui.

VANDENIS

Savaitgalį jus domins varžybos, rizikingi nuotykiai, kraują kaitins konkurencija. Kita vertus, galite jausti keistą silpnumą, antipatijos jausmus oponentams bei jų agresiją ir pan. Pravartu vengti masinių susibūrimų, svaigalų ir bet ko, kas gali pakenkti sveikatai. Kitą savaitę būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus ir stengsitės juos pakreipti reikiama vaga. Vis dėlto netrukus galite apgailestauti, kad reikalas neatrodo toks naudingas, koks buvo iš pradžių. Regis, nelabai racionaliai elgsitės su pinigais, santaupomis.

ŽUVYS

Šeštadienį tikėtinas susitikimas su bendraminčių kompanija. Regis, išleisite nemažai pinigų. Sekmadienis nekoks sveikatai. Venkite svaigalų, saugokitės traumų, apsinuodijimo. Kitą savaitę gali kamuoti abejonės dėl neaiškios situacijos darbo, santykių arba sveikatos srityje. Lengva įsivelti į nesusipratimus, nusišnekėti. Verčiau nesistenkite įtikti tiems, kurie jūsų nė nepastebi. Galite rasti svarbesnių užsiėmimų arba imtis darbų, kuriuos jau seniai reikėjo atlikti. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, vaikams.


Šiame straipsnyje: horoskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių