Astrologinė prognozė rugsėjo 30–spalio 6 d.

AVINAS

Savaitgalį pagerės draugystės, meilės reikalai, užsimegs arba atsinaujins senas ryšys. Regis, būsite nusiteikę aktualias problemas spręsti kolektyviai. Turbūt išleisite pinigų gurmaniškam pasmaguriavimui. Kita savaitė gali padovanoti ypatingą kūrybinį įkvėpimą, tad kai kurios veiklos seksis kuo puikiausiai. Gali megztis slaptas tarnybinis romanas. Tačiau iš kai kurių asmenų galite sulaukti to, ko mažiausiai tikitės. Jų arba jūsų nepasitenkinimas turbūt prasiverš piktais priekaištais. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

JAUTIS

Savaitgalį jums gali tekti eiti į renginius, svarbius susitikimus. Nelabai verta dėl kažko ginčytis ir gvildenti globalines problemas. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau. Kita savaitė bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų profesinei ateičiai. Galite gauti darbo, verslo užsakymą, už kurį jums bus neblogai atlyginta. Tikėtina, kad stipriai užvaldys meilės pagundos. Tačiau nuo trečiadienio jus gali apnikti abejonės. Apkalbos, intrigos įneš sumaišties į asmeninius santykius.

DVYNIAI

Nepaisant meilės nesusipratimų ir kitų jausminių ar šeiminių peripetijų, savaitgalį jausitės tarsi pakylėti. Regis, leisitės į kelionę, ekskursiją, užmegsite naują pažintį, virtualią arba kelionėje. Nuo pirmadienio didės susidomėjimas moksliniais tyrinėjimais, dominančios srities publikacijomis, paskolų arba draudimo tema. Turbūt aptarsite svarbų dalykinį arba politinį reikalą. Vis dėlto gali liūdinti priekaištai dėl negrąžintų skolų, neteisingų dalybų, seksualinio šaltumo ar kt.

VĖŽYS

Savaitgalis neatneš rūpesčių, jeigu nepažeidinėjate įstatymų ir neturite skolų. Derėtų sumokėti mokesčius, peržiūrėti sutartis, dokumentus. Jeigu dalyvausite sportiniame renginyje, rungtynėse, galite pademonstruoti neįprastas savybes. Nuo pirmadienio daug jėgų pareikalaus darbas, mokslas, verslas. Tikriausiai įveiksite sudėtingą slenkstį, jei darote pokyčius verslą arba asmeninį gyvenimą. Galbūt net sutiksite likimo jums skirtą žmogų. Darbe susitelkite ties tuo, ką neatidėliojamai turite nuveikti.

LIŪTAS

Savaitgalį jūsų nuotaikas ir poelgius labai veiks kiti žmonės. Jausitės taip, tarsi jie mėgintų keisti jūsų pažiūras. Reaguokite atlaidžiau, su humoru. Skirkite daugiau dėmesio savo partneriui, antrajai pusei. Kita savaitė tinkama tvarkyti finansinius, juridinius reikalus, bylinėtis. Pravartu pasidomėti įstatymų naujovėmis ir tuo atveju, jei tvarkote verslo dokumentus, ruošiatės įsidarbinti. Naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite daugiau užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos. Tiktų gilinti užsienio kalbų žinias.

MERGELĖ

Savaitgalį būsite labai darbštūs ir stengsitės, kad tai pasitarnautų šeimos gerovei. O jeigu jokių darbų nesuplanavote, tiktų rimčiau pasportuoti. Galbūt kiek nerimausite dėl asmeninių santykių, artimo žmogaus sveikatos būklės ar jo keisto elgesio. Nuo pirmadienio per pora dienų įvykdysite tai, ką esate numatę, ir dar daugiau. Tikėtinas ypatingas pasimatymas arba reikšmingas pokalbis. Regis, bus progų patirti romantikos, aistrų. Tik nekiškite kaip stručiai galvos į smėlį, jei kaupiasi finansinės problemos.

SVARSTYKLĖS

Jei pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą, tai ir jums, ir aplinkiniams savaitgalis bus nuotaikingas. Turėtumėte sudalyvauti įdomiame kultūriniame ar pramoginiame renginyje, gauti džiugią žinią iš patinkančio asmens, sulaukti meilės prisipažinimo ar pan. Kitą savaitę stiprės noras kitaip sutvarkyti savo gyvenimą, buitį, keisti gyvenimo būdą, išvaizdą, atsikratyti netikusių įpročių. Nuo trečiadienio jūsų aplinkoje padaugės irzlumo, nepasitenkinimo. Tikriausiai išgirsite apie save tai, kas jus įžeis. Stenkitės išlikti santūrūs.

SKORPIONAS

Savaitgalį jus labiausiai domins buitis, pinigai, šeima. Galimos nenumatytos išlaidos. Būkite dėmesingi, derinkite savo ir šeimos narių interesus. Labai tiktų kartu pasportuoti. Kitą savaitę kažkokia prasme įrodysite savo pranašumą, sublizgėsite. Pasimatymas, kurio laukiate, gali būti romantiškas ir žavus. Neplanuotų išlaidų galite turėti dėl vaikų. Nuo trečiadienio imsite labiau galvoti apie sveikesnį gyvenimo būdą, figūros korekcijas. Galbūt užsirašysite į sporto klubą ar pas grožio specialistus.

ŠAULYS

Savaitgalį nesunkiai rasite pašnekovų. Tikėtini susitikimai su senais draugais, giminaičiais. Galite įsigyti originalų daiktą arba ką nors labai nustebinti savo dovana, pasiūlymu. Kitą savaitę būsite nusiteikę keistis idėjomis ir vertinga informacija. Regis, susitiksite su tais, iš kurių galite tikėtis ir draugiškos pagalbos, ir meilės vilionių. Nuo trečiadienio būsite nervingesni, tačiau pasižymėsite kūrybingumu, o gal ir aistringumu. Neįkyrėkite aplinkiniams jau ne kartą girdėtais moralais ir demagogija.

OŽIARAGIS

Savaitgalį galvoje nuolat suksis pinigų, turto problemos. Gebėsite padaryti įspūdį dominančiam asmeniui, publikai savo šmaikštumu, dosnumu, sportiniais ar kitokiais gebėjimais. Kitą savaitę turbūt išspręsite kai kurias darbo problemas, o gal net žengsite svarbų žingsnį, leisiantį imtis savarankiško verslo arba pradėti meilės romaną. Regis, kažkas iš pažįstamų padės jums gauti reikiamą informaciją ir ja operatyviai pasinaudoti. Pasistenkite nebrukti šeimos nariams savo valios ir nuomonės.

VANDENIS

Pilka rutina savaitgalį jūsų nevargins. Turėsite kūrybinių fantazijų, įdomių planų. Turbūt seksis sublizgėti gabumais, kokybiškais daiktais, stilinga išvaizda ar kt. Regis, tuo tikslu išlaidausite. Nuo pirmadienio ramybės neduos kai kurie opūs verslo ar nuosavybės klausimai. Suksite galvą, kaip užtaisyti asmeninio biudžeto skyles arba kaip praturtėti. Regis, pasipelnymas galimas iš slaptos veiklos. Antroje savaitės pusėje neišvengsite giminaičių ir draugų dėmesio. Jie gali sujaukti kai kuriuos jūsų planus.

ŽUVYS

Savaitgalis tinkamas dvasinėms praktikoms. Elkitės taip, kaip pataria intuicija ir sąžinė. Gali kilti kūrybinių idėjų, kuriomis dar ne metas dalytis su kitais. Galima slapta meilės intriga. Kitą savaitę kai kurie praktiniai klausimai strigs, tačiau džiaugsmo teiks mylimi žmonės, vaikai, dvasiškai artimi žmonės ir mėgstama veikla. Turbūt vis labiau rūpės turtiniai, piniginiai klausimai, ypač jei esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Tikėtina, kad susitarsite dėl paskolos sąlygų palengvinimo ar pan.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių