Astrologinė prognozė sausio 21–27 d.

AVINAS

Savaitgalį bus sunku susilaikyti neišlaidavus ir nesvajojus apie meilės nuotykius, keliones. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Pasiseks, jei sugebėsite įtikinti kitus, kad esate tokie žavūs, jog už viską turi mokėti jie. Kitą savaitę aktualijos suksis apie mokslą, užsienį, kultūrą, tarptautinę politiką ir pan. Apie savaitės vidurį padidės konkurencija darbe ar kitoje srityje, susijusioje su jums svarbia veikla. Regis, pasijusite stipriai sudirgę po pokalbio su vadovu arba išgirdę gandų, apkalbų.

JAUTIS

Šį savaitgalį rūpės ne tiek savi, kiek partnerio, pažįstamų  reikalai ir jausmai. Tai gali jus suartinti, bet gali ir pakenkti, jei kitai pusei nepatinka per didelis kišimasis į jos reikalus. Nuo pirmadienio per porą dienų pravartu susitvarkyti skubiausius finansinius reikalus. Gali būti, kad teks paplušėti prie ataskaitų, mokslinių darbų, publikacijų, kai ką taisyti, aiškintis. Derėtų rimtai pagalvoti, ar verta draugystę painioti su seksu, pinigais, paskolomis. Pastarieji dalykai lengvai gali sugriauti gražius santykius.

DVYNIAI

Savaitgalį noriai darbuositės namų ūkyje arba veršitės pasportuoti, į pirtį, masažo saloną ir pan. Domins ir grožio procedūros, stilistų, kirpėjų paslagos. Nepersistenkite koreguodami įvaizdį, kad netektų gailėtis. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Kitą savaitę pradėsite neblogai nusiteikę, pasiryžę įrodyti sau ir kitiems, kaip sugebate bendradarbiauti, rasti kompromisus ir t.t. Kitiems darysite permainingą įspūdį, galite sulaukti ir komplimentų, ir kritikos. Labiau branginkite santykius su mylimu žmogumi.

VĖŽYS

Savaitgalis žada pramogų, meilės, kūrybinės sėkmės. Džiugins užsiėmimai su vaikais, augintiniais. Kita vertus, vaikai gali sukelti ir daugiausiai rūpesčių. Arba tai, kad jus į abejotinas pagundas vilios atkaklus gerbėjas. Kitą savaitę teks pasiraityti rankoves ir uoliai paplušėti. Išsisukinėti neverta, nes viską atlikus gerai ir laiku turbūt bus išvengta nemalonių pastabų iš kolegų, klientų ar kt. Regis, arti yra slaptų priešų, konkurentų, kurie nepraleis progos jūsų sumenkinti, sukritikuoti. Saugokite reputaciją, siekite teisingumo.

LIŪTAS

Savaitgalį turėsite ką veikti namuose, tad nederėtų kur nors toli veržtis. Rūpinkitės buitimi, vaikais, mylimu žmogumi. O sekmadienį popiet jau pasidairykite pramogų. Tinkamas metas sportui, šou renginiams, pasimatymams. Nuo pirmadienio nedelskite, jeigu turite nebaigto kūrybinio ar pedagoginio darbo, organizuojate renginius ir pan., nes savaitės viduryje jau gali atsirasti kitų nenumatytų reikalų. Regis, padaugės ir išlaidų, rinkliavų arba finansinių formalumų, kurių negalima atidėlioti.

MERGELĖ

Savaitgalį nenuobodžiausite. Regis, bėgiosite po parduotuves dėl kažkokių smulkmenų ar buičiai reikalingų prekių, o po to užsiimsite buitiniais, techniniais darbais, gal šį tą remontuosite, amatininkausite ir t.t. Būkite atsargesni kelyje, venkite konfliktų. Kitą savaitę mintys kurį laiką tebesisuks išskirtinai apie asmeninius reikalus, artimuosius. Tik nuo savaitės vidurio pagaliau parūps darbinė veikla, finansiniai atsiskaitymai ir pan. Regis, įtampa augs meilės srityje. Galimas jausmų išbandymas.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį leisite gana ramiai, komfortiškai. Regis, atsipalaiduosite, pasilepinsite skaniu maistu ar kitais malonumais. Galbūt apsilankysite grožio salone, pasipuošite ir pan. O galbūt papildomai užsidirbsite arba nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą. Nuo pirmadienio teks vikriai suktis, kad spėtumėte laiku sutvarkyti aibę smulkių reikalų. Savaitės viduryje nemažai jūsų laiko pareikalaus asmeninės peripetijos. Dėl kažkokio nuotykio, tarnybinio romano, flirto ar komentaro gali kilti nemalonumų.

SKORPIONAS

Savaitgalį sieksite gerovės, žemiškų malonumų. Regis, vidinė būsena jus skatins elgtis impusyviai ir nebūtinai moraliai. Pasistenkite neįklimpti į problemų liūną, nekrėsti kvailysčių. Kita savaitė turėtų būti gana produktyvi, nors pajamų ir naudos gausite kiek mažiau, nei vylėtės. Arba gausite nemažai, bet tuoj pat teks už kažką mokėti, tenkinti kitų žmonių poreikius ir pan. Pravartu apsvarstyti aktualią finansų, tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

ŠAULYS

Savaitgalį tikriausiai teks pasiduoti įvykių tėkmei. Pravartu kaip reikiant pailsėti, išsimiegoti. Patinginiaukite, pasilepinkite. Venkite masinių susibūrimų, nes labiau kibs infekcijos, nepiktnaudžiaukite alkoholiu. Kitą savaitę bus ir šilto, ir šalto. Gali atšalti meilės santykiai. Namų židinys gali atvėsti dėl jūsų priekabumo, savanaudiškumo ar abejingumo. Gali nuvilti brangus pirkinys, paslauga ar renginys. Regis, labai rūpės materialiniai dalykai, pinigai, nuosavybė.

OŽIARAGIS

Savaitgalį pradėsite draugišgai nusiteikę, kupini noro bendrauti, eiti į pasimatymus, renginius ir pan. Viskas bus neblogai, tačiau sekmadienį galite nekaip pasijusti. Gresia infekcijos. Nuo pirmadienio porą dienų turėtumėte itin tausoti savo sveikatą, be reikalo neeikvoti energijos, saugotis peršalimo ir traumų. Savaitės viduryje emocinę įtampą gali sukelti incidentas darbe, viešumoje arba namuose. Bus sunku išvengti apkalbų, jūsų paslapties paviešinimo. Kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių.

VANDENIS

Savaitgalį sau ir kitiems mėginsite įrodyti, kad esate ne iš kelmo spirti. Bus nesunku apginti savo nuomonę, jei ją turite. Stenkitės būti taktiški, objektyvūs. Tuomet jus nudžiugins smagi draugija, kolektyvinė pramoga, įdomus renginys. Kitą savaitę neleiskite jausmams užgožti sveiko proto. Jeigu susikaupsite ir susiplanuosite, daug nuveiksite. Deja, savaitės vidurys nepalankus sveikatai, nervams, reputacijai. Kažkas gali sutrukdyti jūsų planams. Slapti priešai kiš jums pagalius į ratus.

ŽUVYS

Savaitgalį galbūt reikės vykti į turiningą renginį, konferenciją arba susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvažiuoti. Arba prikaustys internetas. Nuo pirmadienio neblogai seksis kūrybinis ir protinis darbas, o kitose srityse visko pasitaikys. Galimas nelengvas pokalbis su darbdaviu, vadovu. Sudirgę elgsitės rizikingai, grės traumos. Savaitės viduryje daug nuveiksite, jei turite gerą komandą, solidarius kolegas. Deja, įskaudinti, atstumti gali asmuo, kuriuo pasitikėjote.


Šiame straipsnyje: horoskopaiprognozėsastrologija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių