Astrologinė prognozė sausio 29 – vasario 4 dienoms

AVINAS

Permainos gali paliesti jūsų artimuosius, vaikus. Arba tiesiog jų kaprizingumas, lengvabūdiškumas jus ne juokais ves iš kantrybės. Gali būti ir taip, kad būtent jūsų neprognozuojamas elgesys kitiems kels nepasitikėjimą bei gadins nuotaiką. Galite įsivelti į pavojingus nuotykius. Saugokitės avarijų. Labiau rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata. Regis, savaitgalį nesėdėsite be darbo. Jeigu kitų dalykinių planų neturite, užsiimsite ūkiniais reikalais. Galite kiek susipainioti meilės santykiuose.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę gilinti žinių bagažą, ieškoti reikalingos informacijos. Galbūt laikysite egzaminus. Nuo trečiadienio kartu su mėnulio užtemimu stipriai ūgtelės įtampa, gali kilti emocinių ar psichologinių problemų. Kiek įmanoma, atsiribokite nuo šurmulio, nervingų situacijų, nepersidirbkite. Artėjant savaitgaliui, nuotaika gerės, daugės kūrybinio įkvėpimo, romantiško polėkio ir energijos. Tačiau įtarimų, nepasitikėjimo gali sukelti meilės objektas. Labiau rūpinkitės vaikais.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite atsidurti situacijoje, gundančioje galimomis pergalėmis, meilės malonumais, lengvu uždarbiu ar pasipelnymu kitų sąskaita. Jeigu gausite verslo pasiūlymą, gerai pagalvokite, ką galite uždirbti ir ką prarasti. Daug žadantys asmenys nėra itin patikimi, tad vertėtų surinkti kuo daugiau objektyvios informacijos. Jei santykiai su artimiausiais žmonėmis bus darnūs, tuomet savaitgalį visur jausitės gerai, norėsis pasidarbuoti namuose, ūkyje. Galite vykti į varžybas, sporto ar pramoginį renginį, atrakciją.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio kelias dienas gali stigti stabilumo darbe ir kitose gyvenimo srityse, santarvės, mandagumo, komforto bei paprasčiausios tvarkos. Regis, mėnulio užtemimas didins pasimetimą, trukdys susikaupti. Jei tik galite, rinkitės ramią aplinką, siekite dvasinio komforto. Nekreipkite dėmesio į provokacijas, nemalonias replikas. Savaitės pabaiga jau bus geresnė. Galite įsigyti kažką tokio, apie ką anksčiau tik pasvajodavote. Turbūt teks nemažai bendrauti su draugais, giminaičiais. Jei kažkur vyksite, būkite budrūs prie vairo.

LIŪTAS

Šią savaitę dalykiniai reikalai ir pokalbiai gali įgauti tokią keistą eigą, kad norimus rezultatus pasiekti bus beveik neįmanoma. Nederėtų remtis apkalbomis ir užkulisinėmis intrigomis darant rimtus sprendimus. Regis, mėnulio užtemimas didins nerimą, skatins fobijas, savidestrukciją. Labiau rūpinkitės sveikata. Vis dėlto ateities perspektyva iš esmės nebus bloga, jei susilaikysite nuo išlaidavimo ir noro sukčiauti ar įtikti sukčiams. Savaitgalį kils noras pasilepinti malonumais. Tai puiku, bet nesaikingumas gali apkarsti.

MERGELĖ

Tikėtini pokyčiai santykiuose su draugais. Jei norite gerų santykių ir darnos kolektyve, pasistenkite atsižvelgti į kitų jausmus, poreikius. Svarbiausia neprovokuoti nemalonių pokalbių, apkalbų ir incidentų. Apskritai bus geriau, jei šiuo metu vengsite blaškančio šurmulio, nesiimsite darbų, kurių nesugebate atlikti, nepiktnaudžiausite svaigalais. Savaitgalį aktualūs gali būti nuosavybės reikalai. Galbūt ruošite kokias ataskaitas. Būsite nusiteikę palepinti mylimus žmones, vaikus.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio porą dienų būsite įsitempę, neramūs, bet darbštūs ir pareigingi. Arba jūsų pareigingumas dabar bus tikrinamas, pradedant nuo atvykimo į darbą laiku ar vėlavimo, baigiant atlikto darbo rezultatų įvertinimu. Kol kas venkite naujų pažinčių, meilės nuotykių, nors progų tam bus pakankamai. Artėjant savaitgaliui galite pasijusti nekaip. Galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas, melas, klasta. Slaptas meilės ryšys arba nelegali verslo avantiūra gali iškilti į viešumą.

SKORPIONAS

Šią savaitę yra pavojus kiek susikompromituoti, jei kils noras reikštis visuomenėje ar tarp ypatingų asmenų. Itin svarbu nepažeisti įstatymų, etikos normų. Turbūt neišvengsite rimtų įpareigojimų. Regis, nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, bet jausite, kad tai būtina. Jeigu norite sėkmės, parodykite, kuo daugiau lankstumo ir pagarbos kitiems. Savaitgalį galbūt atvyks senas draugas, pažįstamas ir kartu atliksite skubų darbą. Pasitelkite kantrybę bendraudami su mylimu žmogumi.

ŠAULYS

Teks rinktis tarp naudos ir malonumo. Regis, padidės išlaidos arba būsite priversti paskubomis sutvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, sumokėti baudas ar netesybas. Ypač daug dėmesio skirkite vaikams, saugokite juos. Nerimausite ir dėl numatytos kelionės, konferencijos, mokslinio darbo gynimo, renginio ar pan. Išdrįskite kreiptis į asmenį, kuris gali jums padėti. Savaitgalį tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Saugokitės sukčių, vagių.

OŽIARAGIS

Šią savaitę savo prieštaringu elgesiu stebinsite prie to nepratusius aplinkinius. Gali paaiškėti, kad jūsų norai ir siekiai visiškai kitokie nei partnerių arba kad nesate linkę stengtis dėl abipusių poreikių patenkinimo. Turbūt baugins augančios išlaidos, verslo ir finansiniai rūpesčiai, mokesčių kilimas ir pan. Galimi juridiniai rūpesčiai. Verčiau nesipykite su įstatymo ir mokesčių pareigūnais. Artėjant savaitgaliui, augs noras kur nors toliau išvykti, nekasdieniškai ir turiningai leisti laisvalaikį. Kai ką išties realizuosite.

VANDENIS

Kantriai dirbkite savo įprastinius darbus, stengdamiesi baigti tai, ką suplanavote. Gali būti, kad iš keblios situacijos reikės traukti kolegą ar klientą. Pasistenkite nepasiduoti įtartinam spaudimui, įkalbinėjimams. Galima tikėtis aktualios informacijos, susijusios su juridinėmis peripetijomis, įstatymų pakeitimais. Savaitgalį galite nuliūsti dėl neracionalių išlaidų, padaryto nuostolio ar pan. Kita vertus, gali pavykti atgauti skolą, susitarti dėl atlygio, tarpininkavimo ar pan. Pravartu gerai išsikuopti namus.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite sėkmingai panaudoti savo kūrybinį potencialą darbo, mokslo srityje arba siekdami patikti dominančiam asmeniui. Labiau prižiūrėkite vaikus. Galbūt kils pagundų, kurios gali sukelti ne tokių padarinių, kokių tikitės. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu ir klaidinti kitų. Jei vadovaujate įmonei, turbūt nerimausite dėl galimo patikrinimo, finansinių pokyčių. Galimas sveikatos sutrikimas. Savaitgalį mažiau reikalaukite ir tikėkitės, tuomet nusivilti neteks. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros.NAUJAUSI KOMENTARAI

klausyk sidonija

klausyk sidonija portretas
jei nori-galiu pasamdyt tave-valyti ir vakumuoti mano namus,alga gausi nebloga,saugumas garantuotas-LAIPTAI SU TUREKLAIS-nenustumsiu
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių