Astrologinė prognozė sausio 6–12 d.

AVINAS

 

Jeigu savaitgalį dirbsite, kursite, užsiimsite pervežimais, šou verslu ar kt., rezultatai jus išties nudžiugins. Galbūt norėsite keisti gyvenimo būdą, mitybą. Užsidegimo tai įgyvendinti jums neturėtų pritrūkti, ypač jei prisijungs partneris, artimi žmonės. Kitą savaitę jums turbūt pavyks išsiaiškinti dėl meilės ir draugystės kilusius nesusipratimus. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Regis, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Venkite nervingų situacijų.

 

JAUTIS

 

Savaitgalis žada malonių akimirkų. Galite sulaukti intriguojamo pasiūlymo ar prisipažinimo. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Sporto, meilės reikaluose gali gimti naujų stimulų, galbūt dėl pastebėtos konkurencijos. Nuo pirmadienio būsite nusiteikę rimtai veiklai, netrūks kūrybingumo ir noro pasireikšti. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Gali išsispręsti teisinis klausimas. Jausite didelį priešingos lyties dėmesį.

 

DVYNIAI

 

Savaitgalį jus labiausiai džiugins paprasti dalykai. Patiks kartu su šeima leisti laisvalaikį ar padirbėti šeimos versle. Palaikysite artimuosius, jiems kažko siekiant, bandant sublizgėti ar pan. Galite nemažai nuveikti buityje. Tik galbūt norėsis kažko egzotiškesnio. Atsargiai su technika ir kelyje. Aktyvi, kūrybinga bus kitos savaitės pradžia. Galite susidomėti kūrybinės ar sportinės saviraiškos galimybe, nauja veikla. Galite pasirodyti labai darbštūs. Galbūt ryžtingai imsitės reformų, keisite darbo vietą.

 

VĖŽYS

 

Savaitgalį jums seksis protinė ir fizinė veikla, vaikų lavinimas, sportas bei šou renginių organizavimas ir aktyvus dalyvavimas juose. Regis, noriai bendrausite, svečiuositės. Turėtų pavykti išsiaiškinti daug aktualių dalykų. Kitą savaitę mokėsite suderinti pareigas ir poilsį bei malonumus. Tačiau rasti bendrą kalbą su aplinkiniais bei konkuruoti dėl norimo dalyko bus nelengva. Kad ir kaip būtų, augs jūsų galimybės įkūnyti planus, realizuoti save ir padėti augti, tobulėti vaikams. Atsargiai elkitės su elektra.

 

LIŪTAS

 

Savaitgalį mintys suksis apie materialius dalykus. Galite susigundyti nepigiu daiktu ar paslauga. Galbūt dėl to būsite nusiteikę kažkaip rizikuoti. Labai svarbu nenumoti ranka į etinius dalykus, pažadus. Kitą savaitę galimi neblogi dalykiniai pasiūlymai. Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte. Jeigu užteks laiko, pravartu pasitvarkyti buityje, išsiaiškinti nesusipratimus su šeimos nariais, kad jie nebetemdytų nuotaikos. Sveikata nebus itin gera. Derėtų tinkamai maitintis, ilsėtis.

 

MERGELĖ

 

Savaitgalį nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais, padėkite jiems susirasti reikalingą informaciją. Jiems jūsų dėmesys gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką namuose ir noriai priimsite į svečius kaimynus, giminaičius. Nuo pirmadienio stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Galbūt pagaliau gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangomis. Regis, daugės kūrybinės energijos, meilės vilčių, noro flirtuoti, sportuoti, pramogauti.

 

SVARSTYKLĖS

 

Savaitgalį būsite kūrybingi, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug, kaip norėtumėte. Venkite įtampos bet kokioje veikloje, sporte, geriau padarykite per mažai, negu persistenkite. Pasisaugokite infekcijų. Nuo pirmadienio energingai pasinersite į konkrečius reikalus, darbą. Venkite ekscentriškumo, konfliktų, avantiūrų. Į namus nesineškite dalykinių problemų. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, arba tiesiog atsiras galimybė užsitikrinti didesnį stabilumą.

 

SKORPIONAS

 

Savaitgalį būsite nusiteikę aktyviai bendrauti, diskutuoti, sportuoti, tad ieškosite bendraminčių draugijos. Galbūt vyksite į varžybas ar įdomų renginį. Galite pasireikšti prieš publiką, užmegzti reikšmingą pažintį. Nuo pirmadienio nesinorės nieko rimto imtis, bet kažkokios aplinkybės ar žmonės paskatins nuveikti kai ką ypač svarbaus. Ypač seksis tai, kam reikalinga intuicija ir susikaupimas. Būsite kupini idėjų ir planų. Pagreitį gali įgyti anksčiau vilkintas sandoris arba prasidėję meilės santykiai.

 

ŠAULYS

 

Nedeklaruojama veikla arba slaptas pomėgis užims didelę dalį savaitgalio laiko. Neblogai seksis, jeigu esate suplanavę užsiimti protine, medicinine, psichologine ar kūrybine veikla. Iš pasąmonės gali iškilti labai įdomių idėjų ir įžvalgų. Daugiau dėmesio derėtų skirti vaikams, šeimai. Kitą savaitę turėtų pavykti pasirašyti sutartis, užmegzti ilgalaikius ryšius. Problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Būkite racionalūs, konkretūs, nežarstykite nepagrįstų pažadų.

 

OŽIARAGIS

 

Savaitgalį domėsitės tuo, kas toli nuo kasdienybės. Gali sudominti pasiūlymas, susijęs su renginiu, kelione, ekskursija. Gali būti, kad teks bendrauti su įžymiais asmenimis, publika. Jeigu niekur nevykstate ir nesate išvykę, tai turbūt daug valandų praleisite prie interneto. Kitą savaitę gali kilti noras bet kokiomis priemonėmis siekti savo tikslo, daryti spaudimą, būsite valdingi, ambicingi. Pasitaikys darbinių ar bendravimo nesklandumų, tačiau gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Saugokitės traumų, avarijų.

 

VANDENIS

 

Geros įžvalgos pliūpsniais šį savaitgalį stebinsite save ir aplinkinius. Pajusite permainų troškulį. Vieniems iš jūsų gali parūpti aistringos pagundos, kiti norės kažką perdaryti, persiūti, renovuoti. Kitą savaitę neblogai seksis mokytis ir mokyti bei siekti karjeros. Geras metas susitikimams su atvykusiais iš toli. Tik tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų. Jeigu norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo ir pagarbos kitiems.

 

ŽUVYS

 

Savaitgalį būsite gana aktyvūs, nusiteikę atvirai saviraiškai ir santykiams. Galbūt užmegsite svarbų ryšį. Gali atsitikti taip, kad senos aistros staiga vėl suliepsnos, o vienišiesiems – nauja pažintis taps gyvenimo varikliu. Kitą savaitę atlikite neatidėliotinus reikalus, ieškokite teisybės ir užtarimo, tvarkykite finansinius dokumentus ir pan. Venkite aplaidumo, jei reikės spręsti painų reikalą, ruošti ar nagrinėti svarbų dokumentą. Naujovių galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių