Astrologinė prognozė sausio 7–13 d.

AVINAS

Jeigu šį savaitgalį jums nereikės dirbti, tuomet patogiai ir maloniai leisite laiką, mėgaudamiesi paprastais dalykais. Už kažkam suteiktą paslaugą galite sulaukti dosnaus atlyginimo ar pažado. Nuo pirmadienio kelios dienos bus gana neramios. Galimi netikėtumai darbe, incidentai viešumoje, asmeninių santykių probelmos. Tik artėjant savaitės pabaigai pradėsite atsipalaiduoti, kils ūpas pramogauti, sportuoti ir suteikti džiaugsmo vaikams.

JAUTIS

Savaitgalį tikėtinas ypatingas įvykis, svečias, reikšminga naujiena, intriguojantis pasiūlymas. Apskritai, smagu bus paplepėti su kuo nors prie puodelio kavos ar taurės vyno, tad kodėl gi to nepadarius. Beveik visa kita savaitė turėtų būti rami, sklandi, tik kažkur toli nuo jūsų vykstantys įvykiai kels nerimą. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, gerbkite kitus žmones ir problemų neprisidės. Maloniai gali nustebinti pažįstamas asmuo. Galbūt sutiksite naują gerbėją.

DVYNIAI

Savaitgalį derėtų labiau pasisaugoti infekcijų ir vagysčių. Tegul tai būna ramaus patinginiavimo namuose dienos. Paskaitykite, peržiūrėkite spintas, stalčius, nuotraukų albumus, dokumentus. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkio darbų. Nuo pirmadienio dar nesijausite stiprūs ir saugūs. Veikiausiai dėl to, kad teks bendrauti su kitaip mąstančiais žmonėmis. Jautriai reaguosite į bet kokią pastabą. Nuo trečiadienio situacija gerės, įtampa slūgs. Vis dėlto kūrybos, pedagogikos srityse ramybės nesitikėkite.

VĖŽYS

Savaitgalį parūps draugai, gerbėjai, įvairūs renginiai. Išties nenuobodžiausite, nes bus įdomių susitikimų, naujienų. Galbūt užmegsite lemtingą pažintį, ypatingą draugystės ar partnerystės ryšį. Nuo pirmadienio jums stigs energijos bei emocinės pusiausvyros. Galite labai įsijautrinti ir pratrūkti dėl įvairių nuoskaudų, neteisybės. Kibs infekcijos. Kai kurie pilki debesys išsisklaidys apie savaitės vidurį, nes atsiras malonesnių užsiėmimų bei kontaktų. Palepinkite save mažais džiaugsmais, filosofiškai žvelkite į išbandymus.

LIŪTAS

Savaitgalį daugiausia energijos skirsite suplanuotai veiklai arba tiesiog aktyviai leisite laisvalaikį, sportuosite, judėsite. Galite neišvengti buvimo viešumoje, dėmesio centre. Atrodo, dėl to neteks gailėtis, nes viskas pavyks. Kitą savaitę bus dėl ko pasinervinti, ypač kremtantiesiems mokslus, vykdantiesiems projektus, siekiantiesiems pakilti karjeros laiptais ar išvykti į kelionę. Kai kuriuos planus teks koreguoti, ieškoti teisybės, informacijos. Nuo trečiadienio didės infekcijų, saviapgaulių, dezinformacijos pavojus.

MERGELĖ

Savaitgalis tikriausiai bus nenuobodus, kai kuriems iš jūsų netgi aistringas ir labai įsimintinas. Galite įsimylėti arba sublizgėti scenoje, tarptautinėje konferencijoje, turnyre ar kt. Apskritai, puikiai praleisite laiką, jei atitrūksite nuo rutinos, paskirsite pasimatymą, pasportuosite ar pan. Kitos savaitės pradžia turbūt bus įtempta. Ir darbe, ir namuose tykos nesusipratimai, o gal ir kažkokia žala. Nuo trečiadienio svarbiausi išgyvenimai ir įvykiai bus susiję su santykiais. Atrodo, galėsite patikrinti savo populiarumą, draugystę, meilę.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį būsite nusiteikę išlaidauti bei leisti artimiesiems tai daryti. Galimas geras variantas, jeigu norite įsigyti būstą, baldų ar kt. Palanku imtis tvarkymosi tiek spintose ir stalčiuose, tiek savyje. Atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti. Kita savaitė ramybės nežada. Aplinkiniai nesielgs taip, kaip jūs tikitės, tad įmanomi netikėti konfliktai, incidentai. Jei turite teisinių rūpesčių ar tarpininkaujate kitiems, turbūt neišvengsite komplikacijų. Jeigu ieškote darbo, galimas pasiūlymas, tačiau jis turės potekstę.

SKORPIONAS

Savaitgalį jus gali sujaudinti pokalbis ar susitikimas su žmogumi, apie kurį daug galvojote. Jei svečiuositės pas draugus ar gimines, turbūt labai sustiprinsite ryšius su jais, gausite naudingų patarimų. Kita savaitė prasidės nelabai ramiai. Turbūt skaičiuosite savus ir svetimus pinigus bei graušitės, kad vienų per mažai, o kitų – per daug. Dėl dokumentų, informacijos, komentarų suksite galvą labiau nei paprastai. Nuo trečiadienio optimizmo padaugės, jau pasijusite nemažai nuveikę, o gal ir ką nors sužavėję ar patys susižavėję.

ŠAULYS

Savaitgalį norėsis šį tą pakeisti savyje ir aplinkoje. Tik įsismaginę neišleiskite visų santaupų dizaino detalėms, naujiems drabužiams, kosmetikai. Nuo pirmadienio teks labiau derintis prie kitų žmonių, ieškoti sutarimo ginčus keliančiais klausimais. Tai ne visuomet bus lengva, nes jausitės turintys daugiau patirties, žinių už pašnekovus. Atrodo, sunkiausia bus suprasti vaikus ir pritarti jų poreikiams. Pasistenkite neįsivelti į abejotinas avantiūras ir verčiau neskolinkite pinigų nepatikimiems draugams.

OŽIARAGIS

Savaitgalį tikėtini šou renginiai, pakvietimai į pasimatymus, intriguojantys pasiūlymai, flirtai. Norėsis sportuoti, šokti, patirti nuotykių. Nuo pirmadienio teks imtis nelengvų darbų. Net jei sirguliuojate, turbūt nelabai pavyks atsiriboti nuo darbo aktualijų, interviu, egzamino ar kitokio įsipareigojimo. Atrodo, vargins konkurencija. Galbūt kažkas mėgins jus nustelbti ar kažkaip patikrinti. Jei reikia ką nors svarbaus nuspręsti, veikite diplomatiškai. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į renginį, pasimatymą.

VANDENIS

Savaitgalį teks atkreipti dėmesį į nepadarytus buitinius darbus. Tik neįklimpkite juose. Būtinai palepinkite save ir artimą žmogų gardesniu kąsneliu, taure vyno, nuoširdžiai pabendraukite. Nuo pirmadienio intensyviai darbuositės kūrybinėje srityje, nevengsite rizikos, eksperimentų, nuotykių. Vis dėlto kažkas gali būti ne pagal jūsų jėgas. Skuboti veiksmai bei sprendimai neišeis į naudą nei jums, nei kitiems. Labiau prižiūrėkite vaikus. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatai stiprinti.

ŽUVYS

Savaitgalį noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, susirašinėsite. Atrodo, nesunkiai įsiminsite naują informaciją, tad verta daugiau paskaityti, pasimokyti. Nuo pirmadienio stigs tvarkos jūsų aplinkoje ir bus sunku su tuo taikstytis, bet vargu ar užteks laiko ir jėgų nuosekliai imtis darbų bei keisti situaciją. Nuo trečiadienio jau neblogai seksis įvairi veikla, o ypač kūrybinis ir pedagoginis darbas. Domins įvairios pramogos, renginiai. Pats metas atskleisti kūrybiškąją ir romantiškąją savo asmenybės pusę.


Šiame straipsnyje: horoskopaiastrologijaprognozės

NAUJAUSI KOMENTARAI

linas iš laisvamaniai com

linas iš laisvamaniai com portretas
Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas žiniasklaidos priemonėms kelia šį reikalavimą: "Neturi sudaryti įspūdžio, kad astrologai, chiromantai, ekstrasensai, bioenergetikai gali teikti patarimus dėl ateities, sveikatos, pinigų ir panašiai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių