Astrologinė prognozė spalio 7–13 d.

AVINAS

Savaitgalį susitiksite su giminaičiais, bičiuliais, o galbūt aplankys ir senas gerbėjas. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar laimėti pasinaudoję kitais. Tai, ko neužsidirbote, neturėtų rūpėti. Kitą savaitę profesiniai interesai susipins su privačiais. Tai gali apsunkinti padėtį, jeigu jau ir taip esate kritikuojami. Labai atsakingai kalbėkite, jei teiksite interviu ar viešai pasisakysite. Regis, jausis energinis nestabilumas – tai nesinorės jokio veiksmo ir jokio dėmesio, tai veršitės sportuoti, mylėti ir siekti pergalių.

JAUTIS

Savaitgalį nenustygsite vietoje. Regis, nebūsite patenkinti įsigytais pirkiniais, atrodys, kad per daug sumokėjote, kokybė per prasta ir pan. Kur kas geriau seksis sporto, kūrybos ir meilės sferoje. Kitą savaitę galimas įdomus renginys, vakarėlis su draugais arba romantiškas pasimatymas. Tik venkite dalyti šiurkščius pamokymus ir kritikuoti aplinkinius, nes susipykti jums gali būti nuostolinga. Tinkamai elkitės su svetimais pinigais, daiktais, dokumentais, laikykitės taisyklių ir įstatymų.

DVYNIAI

Savaitgalį gali pasikeisti kai kurie planai, nuvilti meilės situacija. Tačiau neblogai seksis meninė veikla ir kita, kam reikalinga išorinė ramybė, vienatvė, susikaupimas. Derėtų atsargiau elgtis su nepatikrinta informacija. Dėl pastarosios kitą savaitę gali kilti problemų. Galbūt sulauksite priekaištų dėl faktų iškraipymų, materialinės nuosavybės netausojimo, darbų vilkinimo, kyšininkavimo ar kt. Kai kuriems netgi teks bylinėtis. Protingo patarimo galite sulaukti iš patyrusio asmens. Neviršykite greičio kelyje.

VĖŽYS

Savaitgalį trokšite visiems patikti, įgyti populiarumo, naujų draugų ar gerbėjų. Deja, nebūtinai kiekvienam darysite gerą įspūdį. Jūsų jausmai gali nukentėti, jeigu turite per daug iliuzijų. Atsargiai kelyje. Nuo pirmadienio rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, pradingę dokumentai arba patikrinimas darbe, augantys reikalavimai. Gali išryškėti ar paaštrėti sveikatos problema. Galbūt gausite tyrimų rezultatą. Saugokitės peršalimo, avarijų. Galite turėti reikalų, susijusių su nuosavybe, nuoma.

LIŪTAS

Savaitgalį bus nelengva išvengti bendravimo, informavimo, vairavimo nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Vis dėlto jūs puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų. Kitą savaitę jums stigs apdairumo ir diplomatijos bendraujant su aplinkiniais. Galite susidurti su nesąžiningais tarpininkais, patirti keistus gundymus. Būtų geriau, kad neapsikrautumėte darbais, vengtumėte masinių renginių. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, venkite nelegalios veiklos.

MERGELĖ

Savaitgalis palankus susitikimams su užsieniečiais ir virtualiam bendravimui su visu pasauliu. Tuo metu įprasta aplinka veiks slegiančiai. Geriausia būtų pakeisti aplinką, nueiti į kultūrinį renginį, parodą ar kt. Atsargiau elkitės su technika, saugokitės vagių. Nuo pirmadienio būsite linkę demonstruoti drąsą, ambicijas, kovoti už savo įsitikinimus, darbo vietą arba negrąžintą skolą, įrodinėti savo teisybę ar pan. Reikia mažiau emocijų ir daugiau konkretumo, tuomet galbūt nieko nesugadinsite. Saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį galimas finansinis nuostolis, bauda, nenumatytos išlaidos. Venkite reikšti pretenzijas antrajai pusei, mylimam žmogui. Netgi nebylus nepasitenkinimas gali pakenkti jūsų santykiams ir sugriauti bendrus laisvalaikio planus. Nuo pirmadienio išbandymą gali patirti meilės ryšys, dalykinė situacija. Galbūt kažkam nepatiks jūsų ambicijos ar tikslai. Vis dėlto jūs turbūt sugebėsite energingai darbuotis, organizuoti. Nederėtų provokuoti konfliktinių situacijų, regzti intrigų.

SKORPIONAS

Savaitgalį teks aiškintis meilės ir draugystės nesusipratimus, gelbėti į bėdą pakliuvusį žmogų ar pan. Deja, nuostolių žada abejotinos pagundos. Labiau prižiūrėkite vaikus. Kitą savaitę būsite linkę elgtis nelabai moraliai, kad pasipelnytumėte ar patirtumėte malonumą. Turbūt išaugs apetitas rizikai, pinigams ir seksui. Dėl nelegalios avantiūros netrukus galite labai pasigailėti. Reikėtų vengti akcentuoti savo išskirtinumą bei kritikuoti ir žeminti kitus.

ŠAULYS

Savaitgalį turėsite rūpesčių – tiek pozityvių, tiek nelabai. Nenuleiskite rankų. O jei galutinai nutrūktų meilės santykiai, tai gali būti lemties ženklas. Tuomet su tuo teks susitaikyti ir toliau eiti savo keliu. Kitą savaitę turėsite išlaidų arba rūpesčių, susijusių su paskola, turto dalybomis, broko pašalinimu ar rekonstrukcija. Dėl savo nesėkmių kaltinsite kitus. Būsite nusiteikę siekti teisybės, kreiptis į oficialias institucijas, bylinėtis ir pan. Dalykiniai arba asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu.

OŽIARAGIS

Savaitgalį galite susidomėti neįprasta kūrybinės saviraiškos galimybe, bet ne visi jus supras ir įvertins. Jūsų nekuklumas gali jums pakenkti. Galimi materialiniai, piniginiai nuostoliai, nusivylimas meile. Kita savaitė bus prieštaringa – pakilią nuotaiką vis keis liūdesys. Tam turės įtakos bendravimas su aplinkiniais, jų elgesys. Problemų gali kilti dėl nesąžiningų kolegų ar partnerių. Gali tekti aiškintis santykius, bylinėtis. Apdairiai spręskite problemas. Tausokite sveikatą ir labiau vertinkite tai, ką turite.

VANDENIS

Savaitgalį jūsų pagalbos gali prireikti tėvams, kitiems artimiesiems arba patys kviesitės į pagalbą pastaruosius. Bet koks persitempimas, nervingos situacijos itin kenks sveikatai, tad saugokite save. Nuo pirmadienio pasijusite aistringi, kūrybingi. Tačiau tykos ir pavojai. Galite susižavėti žmogumi, turinčiu slaptų savanaudiškų kėslų. Jeigu norite įsidarbinti, prireiks profesinės patirties, žinių, kvalifikacijos, o ne vien kažkieno protegavimo. Būtų geriau, kad nesugadintumėte svarbių santykių ir savo įvaizdžio.

ŽUVYS

Savaitgalį tikėtini susitikimai su giminaičiais. Jeigu jums svarbūs santykiai kliba, gali pasijusti stiprus atšalimas. Kur nors išvykdami nepamirškite dokumentų, nepavėluokite į transportą, renginį. Kitą savaitę pradėsite sudirgę, įsitempę. Galbūt pinigais ar kitaip teks paremti artimą žmogų. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš mylimo žmogaus, draugo, jeigu tai jam sudaro rimtų keblumų, verčia rinktis tarp jūsų ir šeimos, gerovės ir vaikų ar pan. Nemaža gamybinių traumų grėsmė, tad nepraraskite budrumo.NAUJAUSI KOMENTARAI

laukia labai sunkus laikotarpis

laukia labai sunkus laikotarpis portretas
visi jusu pinigai investuoti i koncerta ir poilsiine-kelione Gimtadienis Tenerifeje-zlugs,,i Stingo koncerta galite veluoti del spusciu ir kitokiu trikdziu ir del to kad pilnatis,Galite tureti nemalonumu is nestabiliu-egocentriku-kurie nori jus persokti ir bezdeti jusu vietoje.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių