Astrologinė prognozė vasario 24 – kovo 2 dienoms

 • Teksto dydis:

AVINAS

Savaitės pradžioje stengsitės kuo daugiau nuveikti savo namų jaukumo, šeimos ir vaikų labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį ar naudingų patarimų. Vilčių gali sukelti ir romantiškas epizodas. Jei norite tikros laimės, orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, ilgalaikio įsipareigojimo. Regis, subrandinsite neblogą kūrybinį ar verslo sumanymą. Savaitgalį bus labai svarbu nesijausti vienišiems, tad ieškosite artimo peties. Nesiveržkite į ten, kur daug žmonių. Saugokite sveikatą.

JAUTIS

Savaitės pradžia palanki reikalams, susijusiems su mokslu, informacija. Rodos, sužinosite svarbių dalykų. Galima kelionė. Vis dėlto nebūsite patenkinti, jei kiti žmonės pernelyg įkyriai reikalaus dėmesio, nes norėsis daugiau laiko skirti sau, pabūti asmeninėje erdvėje. Galima nauda iš komercinės veiklos, nuomos. Noriai rūpinsitės namų ūkiu, šeima, sveikata, įvaizdžiu. Savaitės pabaigoje labai norėsis meilės, pramogų. Demonstruosite savo gebėjimus, susijusius su kūrybine veikla, amatais.

DVYNIAI

Šią savaitę jums itin rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų. Regis, puikiai susivoksite įvairiose situacijose, pasižymėsite greita reakcija ir nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų. Galite gauti viliojamą pasiūlymą iš dominančio žmogaus. Jei užsiimate amatais ar prekiaujate, veikiausiai būsite labai užsiėmę. Savaitgalį sugebėsite puikiai suderinti pramogas ir pareigas, malonumus ir naudą.

VĖŽYS

Šią savaitę tikriausiai išryškės jūsų geriausios savybės. Jūsų netoleruos tik tie, kurie tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Kiti žmonės noriai dalysis mintimis, bendradarbiaus, flirtuos, negailės komplimentų. Tikėtini romantiški susižavėjimai, o gal net užsimegs perspektyvi pažintis, partnerystė. Ne visur viskas bus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, tačiau susidariusi situacija skatins jus pranokti pačius save, tobulėti. Savaitgalį norėsis ramybės. Vis dėlto į namus ir sielą turbūt teks įsileisti kai ką, ko patys nekvietėte.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite jautrūs, sentimentalūs. Galimas slaptas meilės nuotykis, kuris, beje gali būti virtualaus pobūdžio. Arba tiesiog galite susirasti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistos. Kad ir kaip būtų, jums seksis įtikinti aplinkinius savo argumentais. Tiktų tartis dėl įsidarbinimo ar atlygio už paslaugas, darbą. Savaitgalį noriai bendrausite, prekiausite / pirksite. Galite įsigyti neplanuotų daiktų, sutikti seniai matytų pažįstamų. Galbūt atsilankysite parodoje, muziejuje, informatyvioje paskaitoje ar pan.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio padvelks naujovėmis. Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš senų gerbėjų. Džiugins taiklūs komplimentai, kvietimai į renginius ar kt. Regis, jums pavyks perprasti slaptas aplinkinių gudrybes ir viską pakreipti sau naudinga linkme. Saugokitės infekcijų. Klausykitės vidinio balso. Artėjant savaitgaliui vėl daugės romantiško polėkio, noro stebinti kitus tuo, ką sugebate. Jei vyksite prekiauti į mugę, jums puikiai seksis. O jei vyksite apsipirkti, turbūt teks pataikauti antrosios pusės norams.

SVARSTYKLĖS

Nepaisant rimtų darbų ir pareigų, nuo pat savaitės pradžios jausite, kad aplinkiniai elgiasi geranoriškiau, daugiau šmaikštauja, flirtuoja. Tikėtini intriguojami pasiūlymai, pozityvios naujienos. Galite sulaukti reikalingos pagalbos ar padrąsinimų. Su draugais, bendraminčiais nesunkiai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Jums derėtų labiau saugotis infekcijų ir vengti užkrato šaltinių. Savaitgalį praleisite nenuobodžiai, jei tik leis sveikata.

SKORPIONAS

Šią savaitę pravartu taikiai spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais, megzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su žiniasklaida, švietimo darbuotojais. Tiktų tvarkyti ir juridinius reikalus. Galite jaustis atakuojami neabejingai nusiteikusių gerbėjų. Galite atnaujinti draugystės, meilės santykius arba užmegzti naują romaną. Regis, jis bus tarsi likimo dovana. Savaitgalį norėsis kažko ramaus, paslaptingo, meniško ar panašaus į meilės svaigulį. Venkite kvaišalų, saugokitės infekcijų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje nusimato pajamos iš atlikto darbo arba bus pozityviai kalbama apie darbinį užsakymą, sutarties tęsimą, įsidarbinimą, draudimo išmoką ar pan. Galite sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Tik nerizikuokite imti kyšių ar kitaip naudotis tarnybine padėtimi. Iš toli gali atvykti svečias, arba patys gausite kvietimą ir planuosite kažkur vykti. Nelegali veikla, menas ar slaptas pomėgis gali duoti naudos, suteikti malonumo. Savaitgalį prioritetą teiksite draugams, o dėl to gali nuliūsti artimieji.

OŽIARAGIS

Šią savaitę darysite neblogą įspūdį net savo priešams. Galite sėkmingai pasinaudoti savo įtaka ir patrauklumu. Tiktų aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Įmanomas lemtingas meilės nuotykis. Geras metas ieškoti pelningesnio užsiėmimo, didesnių galimybių realizuoti save ir pan. Už dalykinį protegavimą ar kitokią paslaugą jums gali būti pasiūlyti naudingi mainai. Savaitgalį būsite pareigingi, tad rūpės ne vien pramogos. Kad ir kuo užsiimsite, kažkas jums už tai padėkos.

VANDENIS

Šią savaitę palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes nuo to daug kas priklausys. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Regis, išsiaiškinsite susikomplikavusius santykius, pavyks laimėti kažkieno palankumą, apginti savo poziciją. Savaitgalį realiai arba mintimis klajosite kažkur tolokai nuo namų ar net nuo įprastos realybės. Galbūt nusipirksite ar internetu užsisakysite trokštamą daiktą.

ŽUVYS

Šiuo metu imkitės darbų, kuriems reikia kūrybingumo, išradingumo ar išskirtinių žinių. Geras metas kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, įdomios kelionės, derybos dėl atlygio ar pan. Daugės romantiško polėkio, nenuvils pasimatymas, pramoginis renginys, nuotaiką kels smagios žinutės, flirtai. Pravartu labiau pasidomėti sveikata, mityba. Savaitgalį bus sunku susilaikyti neišlaidavus. Pasisaugokite kišenvagių ir sukčių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tie

Tie portretas
horoskopai sudaryti vien tik Kaziuko mugei. Kadangi visi žinome, tai prgnozuoja prekybą, pirkimą internetu ir prekybos vietose, bendradarbiavimą, šmaikštavimą, flirtavimą ir kt.visas nesamones. Ačiū sudarinėtojai, jūs pataikote kaip pirštu į dangų.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių