Ką atskubantiems 2018-iesiems žada lemtis ir planetos?

2018-ieji mus vers surimtėti, brandžiau žvelgti į gyvenimą, būti praktiškiems ir atsakingiems, itin vertinti ištikimybę ir stabilumą. Regis, teks labiau skaičiuoti, taupyti, nes tolesnis resursų ir lėšų švaistymas atneš nekokių pokyčių, susijusių su finansais, ekonomika, verslais. Saturnas suteiks maksimalią koncentraciją į tai, kas svarbu, galbūt į karjerą, materialinio pamato susirentimą, verslo ar šeimos išsaugojimą.

Jupiteris 2018-uosius nuspalvins ryškiais potėpiais, bus dosnus tvirtiems, drąsiems, gebantiems apginti savo vertybes žmonėms. Ši planeta padės siekti teisingo tikslo, o į metų pabaigą pakeitęs padėtį Jupiteris pradės dovanoti optimizmą, kilnumą, norą mokytis ir tobulėti, sugrįžtantį atsivėrimą pasauliui ir tikėjimą ateitimi bei geromis perspektyvomis.

AVINAS

Permainų metai. Kai ką svarbaus per juos prarasite, tačiau versis ir naujos galimybės. Regis, daugelis iš jūsų nebenorėsite arba nebegalėsite dirbti tą patį, ką dirbote. Bus pagundų kurti ar stambinti verslą, vystyti gamybą, imti dideles paskolas, stambiai investuoti. Prie viliojančių, bet ypač rizikingų sričių galima priskirti būtent finansus, paskolas, draudimo verslą, dokumentus, įstaigų vadybą. Impulsyvūs polėkiai ne visada pasiteisins. Jeigu pulsite prie naujų dalykų jiems nepasiruošę, per aršiai kariausite su įtakingais veikėjais, galite nemenkai nukentėti. Atgaivos šaltinis šiemet bus kūrybinė veikla, mylintys žmonės, šeima. Nuo rudens vidurio turėtų padaugėti sėkmės, ypač srityse, susijusiose su švietimu, užsieniu, teisėtvarka. Fortūna ims plačiau šypsotis ir meilės srityje. Galbūt įsikursite naujoje vietoje / sukursite šeimą.

JAUTIS

Didžioji metų dalis bus labai reikšminga trokštantiems susirasti gyvenimo partnerį, užmegzti verslo partnerystę ar pan. Ne vieną kartą turėsite progą užmegzti ilgalaikius tinkamus santykius. Vis dėlto nerekomenduojama tokių asmenų ieškoti tolimose kelionėse, tarp svetimšalių, per internetinius portalus. Dėl augančio populiarumo galite susidurti su stiprėjančiu pavydu, piktėjančia opozicija, įgyti priešų. Lengva įsivelti į įnirtingą bylinėjimąsi, skandalingas situacijas. Vasarą galite įgyti jums nebūdingo impulsyvumo, polinkio rizikingai elgtis. Pasiseks, jei ne tik nepakenksite sau ar kitiems, bet dėl apdairios rizikos šį tą laimėsite. Vis dėlto galima ir nukentėti. Pravartu apsidrausti finansiškai ir kitaip. Metų pabaiga žada permainų. Bus pavojus suklysti imantis atsakomybės, investuojant, skolinant(is).

DVYNIAI

2018 m. turėtų būti palankūs norintiesiems dirbti ir užsidirbti. Pagaliau pasijusite paklausesni ir lydimi sėkmės darbo rinkoje, ypač jei jau esate pradėję rūpintis savo kvalifikacija, profesionalumu. Žinoma, darbas, populiarumas, meistriškumas savaime nepasibels į duris. Reikės susitelkti į tikslą, pasigrumti su konkurentais ir būti maksimaliai darbštiems bei mokytis iš kitų. Derėtų rasti laiko ir įvaizdžiui gerinti, sveikatai stiprinti. Svarbu reguliariai sportuoti, grūdintis ar bent jau pasiskiepyti nuo kai kurių ligų, nes būsite neatsparūs peršalimams ir jų komplikacijoms, susijusioms su sąnariais, dantimis, oda, kvėpavimo takais. Neskubėkite imti paskolų, investuoti, verčiau pataupykite. Nuo vasaros labiau parūps komfortas, sąlygų gerinimas. Regis, be didelių pastangų atliksite remontą, įsigysite buitinės technikos. Rudenį vis svarbesni darysis partnerystės ir kitokie ryšiai. Augs noras ir galimybės atsidurti viešumoje, susirasti sąjungininkų arba vis dar ieškomą antrąją pusę.

VĖŽYS

Pagaliau sulauksite smagesnių metų, per kuriuos jums seksis išskleisti savo privalumus, talentus, kūrybingumą, rūpestingumą. Išsilaisvinsite iš kompleksų, baimių, trukdžiusių pasitikėti savimi ir į gyvenimą žvelgti pozityviu žvilgsniu, priimti naujoves, mėgautis laisvalaikio pomėgiais, meile. Labai pagerės santykiai su vaikais, anūkais arba likimas jūsų šeimai padovanos naują atžalą. Atsiras drąsos ieškotis tokios veiklos, kurioje galėtumėte realizuoti sukauptą potencialą. Pramogos, sportas, teatras, turizmas taps svarbesni nei anksčiau. Regis, pasijusite mėgstami aplinkinių, o gal ir varstomi neabejingų žvilgsnių. Naujos meilės tikimybė išties nemaža. Deja, senieji santykiai, jei išsisėmė, sustabarėjo, ims braškėti ir liūdinti. Vasarą svarbu nepulti į abejotinas avantiūras, projektus, nemesti kelio dėl takelio, ypač jei tai neatitinka jūsų realių galimybių ir tikslų. Nuo rudens teks rimčiau padirbėti. Galbūt gausite svajonių darbą arba esamame darbe padaugės įgaliojimų, autoriteto, darbo krūvio, pinigų. Nepersidirbkite, tausokite sveikatą.

LIŪTAS

2018-aisiais jūsų prioritetinės sritys bus šeima, gyvenimo sąlygos, namai, nuosavybė. Nemažai šio ženklo atstovų sukurs šeimas, tačiau kai kurių santykiai patirs rimtas krizes kaip tik dėl to, kad partneris vis nežengia žingsnio link santykių įteisinimo, realaus gyvenimo kartu ir pan. Regis, per šiuos metus pagerinsite gyvenimo sąlygas, aplinką, įgysite nekilnojamojo turto. Pastarojo galite gauti ir iš giminaičių arba sulaukti jų pagalbos, tvarkant dokumentus, įteisinant nuosavybę ir t.t. Darbo reikalai labiau vargins, stokosite motyvacijos, jausitės nepakankamai vertinami, pernelyg kritikuojami ar spaudžiami. Dažniau kils konfliktų, o ir klaidų gali padaugėti, jei tvarkote oficialius raštus, dokumentus. Sveikata irgi nebus stiprioji jūsų pusė. Dėl per ilgai negydytų dantų galimos komplikacijos. Lengvai pažeidžiamas ir stuburas, kaulų sistema, oda. Neapsileiskite, rūpinkitės įvaizdžiu ir dvasiškai tobulėkite. Ruduo ims budinti meilės troškulį, kūrybinį įkvėpimą, saviraiškos poreikį scenoje, sporte ir kt, o gal ir šeimos pagausėjimo planus.

MERGELĖ

Ateinančiais metais jūsų sėkmės laidas bus bendravimas. Geriausiai pasireikšite tokiose srityse kaip mokslas, reklama, žiniasklaida, projektai, ekonomika, buhalterija ir mokesčiai, tarpininkavimas, pervežimai bei kitos transporto paslaugos, farmacija, statybų ir remonto darbai bei verslai, susiję su netolimomis kelionėmis. Džiugins draugystės ryšiai, kai kurie labai sutvirtės ir teiks stabilumo pojūtį. Pravartu kaupti informaciją ir ja dalytis, kelti kvalifikaciją. Jums iš tiesų neteks sėdėti be darbo, jeigu mokate tvarkyti dokumentus ir vykdyti apskaitą, tarpininkauti, pildyti įvairias formas, daryti užsakymus, teikti informaciją ir t.t. Tie, kurie užsiima šviečiamąja veikla, mokosi ar moko kitus, organizuoja kursus, ekskursijas, labai patobulės per šiuos metus. Tačiau svarbu neleisti sau dirbti aplaidžiai, o bendrauti atsainiai, be pagarbos. Meilės santykiams irgi labai kenks neatidumas partneriui, vaikams, jų poreikių nepaisymas, nesikalbėjimas, egoizmas. Nuoširdus išsikalbėjimas gali užkirsti kelią nesusipratimams. O dairymasis naujų meilės romanų džiaugsmo nesuteiks. Nauji santykiai netruks nuvilti. Rudenį ypač pajusite, kokia svarbi jums yra šeima, artimi žmonės, ir tai, ką sukaupėte kartu su jais.

SVARSTYKLĖS

2018 m. prioritetą skirsite materialinei gerovei, gyvenimo sąlygoms gerinti, komfortui, pinigams. Kai kurie iš jūsų susidomės papildomo uždarbio šaltiniais, galbūt ims verslauti, amatininkauti. Kiti šio ženklo atstovai labiausiai rūpinsis buitimi, stengsis susikurti svajonių aplinką sau ir šeimos nariams, įsigyti patogių, funkcionalių daiktų, pakeisti baldus ar apskritai gerai suremontuoti savo būstą, pakeisti interjerą ir pan. Derėtų jausti saiką ir neleisti, kad užvaldytų godumas, nes rizika su nekilnojamuoju turtu, kreditais, gali nepasiteisinti. Svarbu, kad rūpintumėtės ne vien daiktais, išorine aplinka, bet ir savo kūnu, sveikata. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji. Lengva prisidaryti ilgalaikių abipusių nuoskaudų. Abejingumas, šaltumas, savanaudiškumas nė vienai pusei neišeis į gera. Ugdykite savyje pakantumą ir kartu apdairumą. Nuo rudens ypač svarbūs taps mokslai, kolektyvinė veikla, bendraminčiai, ryšiai su užsieniu.

SKORPIONAS

Tai turėtų būti jūsų sėkmės metai. Regis, naująjį Jupiterio ciklą jau esate pradėję su tam tikromis naujovėmis ir savirealizacija jums tinkamoje ar aktualioje srityje. Per 2018 m. pavyks labiau įsitvirtinti, pasimėgauti didėjančiu dėmesiu, pakeliauti ir pan. Gali ūgtelėti jūsų statusas, kartu ir asmeninis susireikšminimas, noras imtis dar didesnės atsakomybės, dar aukščiau pakilti, gal net lipant per kitų galvas ar bandant pažeminti konkurentus, oponentus. Dėl tokių dalykų galima įsivelti į ilgalaikius konfliktus. Kelkite sau ir kitiems adekvačius, įgyvendinamus tikslus, rūpinkitės šeima, apdairiai tvarkykite dokumentus, laikykitės taisyklių, įstatymų ir šie metai jūsų ne tik nenuvils, o netgi labai sustiprins ir daug ką duos. Galvokite apie savo žodžių pasekmes, rašydami komentarus, teikdami interviu, pasirašydami sutartis. Šeimos, meilės sritis bus gana pažeidžiama. Jei santykiai atvėsę, vyrauja nesantaika, partnerystė, santuoka gali iširti.

ŠAULYS

Didesnė šių metų dalis jums neleis persistengti. Vos pereikvosite jėgas, tuoj pat sureaguos sveikata. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, kuris šiuo metu bus aiškiau girdimas, kai teks kažko imtis ar atsisakyti. Neskubėkite su naujovėmis, nes iki rudens žymiai svarbiau yra baigti senus projektus, ištaisyti senas klaidas, pasigydyti ar išsitirti, jei tai aktualu, dažniau pailsėti. Stenkitės būti kuo taupesni, nerizikuoti santaupomis, nes jų gali labai prireikti. Be to, reikia itin saugotis sukčių ir patiems nesukčiauti, neimti nelegalių pakišų, nesivelti į intrigas, apkalbas, atsargiai reikšti mintis viešoje erdvėje. Nežiopsokite kelyje. Iki rudens sutvarkę tai, kas turi būti sutvarkyta, jau galėsite galvoti apie naujoves. Lapkritį prasidės naujas Jupiterio ciklas ir tai leis išskleisti sparnus naujiems horizontams. Mokslai, reikalai su užsieniu, sportu, vaikais, jaunimu, pradėti šį rudenį, nuties jums kelią į įdomesnę, perspektyvesnę ateitį.

OŽIARAGIS

Ateinantys metai žada jums ir balto, ir juodo. Deja, net ir balta bus gana šalta. Regis, neišvengsite vidinių ir išorinių problemų, kurias bus nelengva įveikti. Tam trukdys pasitikėjimo savimi, optimizmo stygius. Tikėtini sunkumai, susiję su pagyvenusiais žmonėmis, santykiais šeimoje, testamentais, paskolomis, investicijomis, gyvenimo sąlygomis. Reikėtų iš namų išmesti nereikalingą šlamštą, apsitvarkyti, kad atsirastų erdvės, pasirūpinti, kad būtų daugiau šviesos, gryno oro, šviesių spalvų. Ir organizmą pravartu išvalyti, grūdinti, išsigydyti įsisenėjusias ligas, antraip labai vargins peršalimai, sąnarių, odos, dantų problemos. Labiau saugokitės kaulų lūžių. Puiku tai, kad per šiuos metus gerai atsirinksite žmones, išryškės tikrieji draugai, kurie jums itin padės. Jei dirbate draugiškame kolektyve, šie nelengvi metai bus žymiai smagesni. Ne mažiau stiprybės ir pozityvo teiks meilė, partnerystė. Svarbu nesugadinti santykių savo užsidarymu, atsiribojimu. Į metų pabaigą mažės atsparumo ir energijos, tad labiau save tausokite.

VANDENIS

Tai ambicijų ir populiarumo augimo metai. Vis dėlto ne kiekvienam iš jūsų seksis, nes noras vadovauti kitiems, daryti stiprią įtaką visuomenei, kolektyvui ar grupei, išgarsėti turi remtis gebėjimais, tam tikromis savybėmis, gerais bendravimo įgūdžiais. Jeigu yra geri santykiai su aukštesnio statuso asmenimis, o jūs nestokojate kompetencijos, išminties, pagarbumo, atsakingumo, tuomet niekas jums nesukliudys siekti ir pasiekti aukštus tikslus. Deja, grasinimais, provokacijomis, skandalais nedaug laimėsite ir tai bus labai trapus rezultatas. Verčiau gerinkite savo įvaizdį, o ne jį gadinkite. Nuo rugpjūčio į jūsų gyvenimą šviesių spalvų gali įlieti meilė, partnerystė. Įmanomos vestuvės. O jeigu jau esate sutikę savo antrąją pusę ir susituokę, tuomet gali užsimegzti verslo, pomėgio, kūrybinė partnerystė. Rudenį daugės draugų, bendraminčių, populiarumo, lyderiavimo tarp jų arba visuomenėje.

ŽUVYS

Tai turėtų būti kūrybinio polėkio, kelionių, meilės kupini metai. Apskritai jūs priskiriami prie šių metų laimingųjų Zodiako ženklų. Vis dėlto pasitaikys ir tamsių potėpių, pavojų užsienyje, išdavysčių, susirgimų. Geriausiais periodais džiaugsitės autoriteto kilimu, sėkme mokslo srityje, tarptautiniuose projektuose, konkursuose. Jūsų straipsniai, publikacijos, kūrybiniai bandymai scenoje ar kitur bus pastebėti ir įvertinti. Galite įgyti įdomios patirties užsienyje, tačiau įmanomi ir dramatiški potyriai dėl stichijų siautėjimo ar kitų ekstremalių įvykių. Tarpininkavimas, vėlimasis į svetimas problemas nebūtinai bus sėkmingas. Nors jūsų ketinimai geri, galite likti patys kalčiausi. Labiau orientuokitės į savo, šeimos, vaikų interesus. Meilė ir kūryba, vaikai ir motinystė, tėvystė tegul būna prioritetiniai dalykai, tuomet gyvensite jausdami gėrį širdyje. Darbas, jeigu bus atliekamas kūrybingai, leis tobulėti, sublizgėti visuomenėje, tai irgi teiks daug pasitenkinimo ir prasmės. Veiklos turėsite daug, tad grės pervargimas, krizės su pasekmėmis sveikatai. Jausite, kada reikia pailsėti, nepamirškite rūpintis kūnu.


Šiame straipsnyje: astrologijahoroskopaiprognozės

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių