Ar bijote mirties? (apklausa gatvėje)

Janina

Janina portretas
Mirties nebijau,jei tai būtų staigi mirtis,bet lėtinės mirties bijau ,ne dėl savęs ,bet dėl artimūjų kančių dėl manęs,nenoriu būti našta savo artimiesiems ,nes per daug juos myliu,vis galvoju,kaip norėtūsi dar pamatyri ,kaip susitvarkė proanūkio mokslai užsibrėžti tikslai,o mirtis tai gyvenimo pabaiga,jei yra kas gero prisiminti,ir jei tiki ,kad susitiksi po mirties su savo išėjusiais artimaisiais ,tai nebaisu,

Keisčiausia,

Keisčiausia, portretas
kad pomirtiniu gyvenimu netiki biologijos specialiste pasivadinusi mergina. Tai, apie ką šnekama, tiesiogiai susiję su gamta, biologija, fiziologija. Nei žmogus nei gyvūnas, nei augalas nėra atskirai nuo gamtos. Todėl, kai suvoki, kad esi gamtos dalis, kad tu kaip medis, kuris numeta lapus ir vėl sužaliuoja, mirsi ir vėl gyvensi, tada gal ir lengviau mirties faktą suvokti. Žinoma, paties mirimo proceso norėčiau kuo lengvesnio ir tuo man būtų lengviau, jei man išeinant visus savo žemiškus reikalus būčiau susitvarkiusi.

Maja

Maja portretas
Koks naujas gyvenimas,baikit juokint,mirtis toum visos pasakyta.

selimae

selimae portretas
Tikiu į kitą gyvenimą, kuris bus po šio. Kuris tikintis į Dievą, tas turi šio tikėjimo, ir jam lengviau. Netiesa, kad mes nežinom, kas bus po mūsų išėjimo. Tas, kuris domisi tuo - žino. Yra jau nemažai literatūros, knygų parašyta, apie išgyvenusius klinikinę mirtį, apie jų išgyvenimus ir matymus, apie tuos, kurie grįžo dar gyventi po mirties, nes jų išėjimo laikas dar buvo neatėjęs. Jų sielos grįžo, nes dar buvo neatėjęs jų laikas

rema

rema portretas
ne mirties as bijau o mirimo kartais tokio ilgo kankinancio pati ir kitus o labiausia to darzovinio vegetavimo sako nebijokit o tai ir nutinka labai nevienodi gyvenimai ir mirtis visokia buna

Fffff

Fffff portretas
Ramonos komentaras labai teisingas,nepasidžiaugiam su savo artimaisiais,per mažai su jais pabūnam,suprantame tai tik tada, kada jų netenkame.Tėvų,senelių,ir kitų artimųjų niekas neatstos,tai tenka pergyventi manau kiekvienam ,kuris prarado artimuosius.Pasijunti vienas pasaulyje tarp svetimų.Nieko nepadarysi....,gyventi reikia toliau,nes matomai taip skirta kiekvienam ,kuris ilgiau gyvena.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Ne mirtis yra baisi,bet baisu tai, kad daugiau nepamatysi savo vaikų,artimųjų.O mirtis ateina neprašyta ir nelaukta.Miršta,žūsta jauni žmonės,jie juk nesitiki mirti.Nuo likimo nepabėgsi ir reikia džiaugtis kiekviena gyvenimo diena,juk jeigu pabudai ryte, tai dar neaišku,ar nugyvensi visą dieną.Manau nereikia apie tai kalbėti,ji ateis po tiek laiko kiek tau skirtą.Mano mama gyveno iki 91 metų,ir dar būtų gyvenusi,aš jai buvau uždraudes kalbėti apie mirtį,sakiau ji ateis tada kada reikės,jeigu gyveni tai ir reikia gyventi o ne laukti jos.O seni žmonės neturi galvoti kad jie seni o turi dirbti,savimi rūpintis ir džiaugtis kiekviena diena.

manau

manau portretas
manau , kad priklauso nuo žmonių tikėjimo, tikintys Dievu žmonės nebijo mirti, nes nukeliaus pas kūrėją/

RAMONA

RAMONA portretas
Prieš 9 mėnesius praradau mamą, tėtis mirė seniau, neturiu nei brolių, nei seserų. Tik po mamos mirties supratau, ką aš praradau, žodžiais neišsakysi, kokia dvasinė tuštuma liko širdyje, atrodo, kad sužlugo visas mano gyvenimas. Nematau nei saulės spindulėlių, nei krentančio pageltusio rudeninio lapo, nei išskrendančių paukščių. Tik po mamos mirties supratau, kad labai daug ko jai nepasakiau, tiesiog galvojau, kad ji niekada nemirs, deja. Todėl branginkit savo artimuosius, mylėkite juos, žinokite, kad mirtis atslenka labai nelauktai ir netikėtai.

na

na portretas
ar jaunas ar senas - džiaukimės, kad turim rankas, kojas sveikas esame sveiki visapusiškai. O kai esi sveikas metai nesvarbu - nori gyventi renktis, pramogauti keliauti. Kai turi darbą nereik važiuoti į londonus, JAV seneliam užpakalių valyti. Kai pats supranti gyvenimo esmę - pinigai dar ne viskas. Geriau jaunas sveikas - negu senas nukrošęs ir dar su kuprele.

Teko

Teko portretas
tai patirti.Pries 10 metu ivyko klinikine mirtis,taciau apie ja suzinojau tik po keliu menesiu,nes vaikai nepasake.Nejutau nieko,sirgau sepsiu.Tai manau,kad uz mirti yra baisiau sirgti ir kenteti skausmus,buti nasta savo artiniesiems.

Mumis Trolis

Mumis Trolis portretas
pastebau, kad tai jau ne pirma apklausa gatveje, gal tik man atrodo, bet idomu, zmogiski, egzist,enciniai klausimai, o ne koks jusu pirkinys, kiek batu turit ar ''stilistu;; gviazdu patarimai agsigauna sirdis, kai zmones masto, sako savo nuomone gilesniuose ir ne-paprastuose klausimuose

Valdas,

Valdas, portretas
Manau bijo mirti tie,kas turi daug pinigu,turto,o kas vargsta tiems nėra ko bijoti,blogiau gal nebus.

jo

jo portretas
Shankeris irgi negerai..

mo

mo portretas
nebijo tik tie kurie nesuvokia sio reiskinio ir galvoja kad jam taip nebus, nebent negreit.

Bijosi

Bijosi portretas
ar nebijosi vistiek reiks vieną kartą mirtį.Šiaip nebijau mirties,kankinančios ligos bijau.O labiausiai bijau artimuosius palikti,kol esu reikalinga.Juk nenumirusiam baisu,o likusiems gyviesiems.

Tikiu

Tikiu portretas
Kad yra pomirtinis gyvenimas, tik aisku kad mirtis istinka tik kuna, o siela nemirsta, tik kas jos laukia tai cia niekas tiksliai neatsakys. Kaip nugyvenai ant zemes gyvenima, taip tau bus atlyginta po mirties.

Taisonas

Taisonas portretas
Bijau

Nereikės

Nereikės portretas
mirties bijoti, jeigu žmogus gyvendamas atras tikrąją savo buvimo šioje Žemėje prasmę.Tada jo gyvenimas bus prasmingas ir tiesiog pilnai įvykdęs savo misiją šioje Žemėje žmogaus siela išsilaisvins lengvai iš kūno ir kils į aukštesniąsias sferas, o kūnas grįš į Žemę.Kas iš Dangaus- tas Dangui, kas iš Žemės- Žemei.

MIRTIES NEBIJAU

MIRTIES NEBIJAU portretas
BET BIJAU JEI TEN TEKTU SUTIKTI MUSU SEIMO IR VYRIAUSYBES NARIUS .

Stebetoja

Stebetoja portretas
Mirti nebijau bet bijau likti guleti serganciu lovoje.buti neigaliu.gyventi nepritekliuje vargti be pinigu

ww

ww portretas
Kai jaunas zmogus sako,kad nebijo mirties, galima sakyti - juokinga. Kai pasens,tik tada gales atsakyti i si klausima,nes dabar nebijo,kadangi ir nemano,kad mirs. Na,o kai ateis senatve, tada tik gales pasakyti bijo ar ne.Be to,manau,zmones ne tiek bijo mirties,kiek nezinomybe,kas tai yra ir kas ten laukia. Nezinomybe visada baugina.

vvv

vvv portretas
Mirties nebijo jauni zmones (gal ne visi),nes jiems gyvenimas pries akis ir jie apie mirti negalvoja. Jei kas nors suskausta,galvoja,kad praeis ir viskas bus gerai. O garbaus amziaus zmonems kitaip. Jei sveikata pablogeja,kyla mintys apie artejancia mirti. Man atrodo,kad mirtis nera baisu,gal baisiau tiems,kurie lieka ir gedi artimo zmogaus.

NA NA

NA  NA portretas
ko ko , bet bijoti tai ko nesupranti ,arba , tai tik gailestis praradimui , ko laikomasi įsikibus ______KAip kažkada yra pasakyta "mažiausiai mirties bijo tie žmonės ,kurių gyvenimas turi didelę vertę " nors galima ir gyventi "neskubėk į savo laidotuves ,jos be tavęs neprasidės ",,,sėkmės kiekvienas gimėm ir mirėm pačiu laiku _____išeini ,kad kiti galėtu geriau gyventi ,štai ir prasmė ,,,,

nuomone

nuomone portretas
jeigu zmogus zinotu,kad va tokia ir tokia diena ir tokia valanda reiks iseiti,manau daugelis supanikuotu,[as tai pat] bet kadangi tos lemtingos savo minutes nieks nezino o ir pagalvojus apie tai tuoj pradedi galvot apie ka kita tai ne taip jau ir baisu,bet yra kaip yra ir mes jau cia bejegei ka nors pakeisti,o pomirtinis gyvenimas egzistuoja 100%
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių