„Darom 2017“ Kaune: laukiama rekordo

aferiugos

aferiugos portretas
afera ta darom, tiek dalyviu skaiciai kelis simtus kartu padidinti, tiek bus surinktu siuksliu kiekiai padidinti kelis tukstancius kartu

...

... portretas
Visus paskui talkininkus VMI nubaus už veiklą neturint licencijos bei nesumokėtus mokesčius.

Tarybinių laikų tąsa-balandžio 22- komunistinė talka.

Tarybinių laikų tąsa-balandžio 22- komunistinė talka. portretas
Taip, kreivų veidrodžių karalystė. kaip tarybiniais laikais griežtai pareikšta, kad tik ypatingu atveju atleidžiami nuo talkos mokyklų darbuotojai, mokiniai, nesvarbu, kad netikęs oras, kad savomis priemonėmis ir nežinia kur, bet kad tik pakazūcha pavyktų. Fotografuos, kad matytų , kas buvo, ko ne. Bjauru, kai žmonės varomi ne savo noru, gali ar nelabai. Šiaip, daug ką galima apsitvarkyti ir savame rajone, gyvenamoje teritorijoje ir normaliu oru, o ne lietui pliaupiant.

šiaip

šiaip portretas
keista,kad bijo panaudoti žodį TALKA,prieškario Lietuvoje talkos būdavo,o ne Darom,bijo,kad anksčiau buvo vadinama komunistinė talka?Juokingai skamba darom,ką darom?Tai gal naudokim kitą žodį TVARKOM?

darytojas

darytojas portretas
miestiete ir kauniete.geras metas nulekt i lenkija apsipirkt.nepamirskit pasidazyt ir rankines per peti persimest.padarysit naudinga darba.

Miestietė

Miestietė portretas
Kam tos fantazijos. Iš kur tokie skaičiai. Lyja , šlapia, purvas. Šuns šeimininkas nevaro laukan tokiu oru. Kas čia eis savo sveikatos sąskaita. O dar ir data talkai parinkta "lenininė".

taip

taip portretas
Nepaskiepyti žmonės neturėtų dalyvauti, ypač vaikai. Tegul eina tie, kurie subinių nuo kėdžių nepakelia visą dieną, tai nors lašinius numes, o tai nekurių veidai jau į ekranus netelpa.

Absurdas

Absurdas portretas
Kažkokia kreivų veidrodžių karalystė. Pernai varyte suvarė mokytojus ir mokinius iš Kauno mokyklų ir vaizdavo darbą. Kam to reikia ? Užsidėti pliusą kokie mes šaunūs vadovai ? Ar mokinti vaikus, kaip imituoti darbą ? Turėtų vietos gyventojai apsikuopti aplink save, o jei tingės pajudėti tegul sėdi apsišikę ...

Ironija

Ironija portretas
Beje, ar tvarkomų parkų šabakštynuose išnaikintos erkės? Nenorėčiau, kad mano vaikas, rinkdamas kitų šiukšles, pasigautų encifalitą ar laimo ligą.

Asss

Asss portretas
As asmeniskai nenumetu ne vienos siuksles .... Tai ir nezadu visokiu nevisprociu siuksles kilnot

siaip

siaip portretas
pradejus veikti uzstato sistemai, besimetanciu vienakrtiniu pakuociu praktiskai nebeliko. Aisku yra siuklsiu, bet susirinkusiu tiek "savanoriu" (mokiniams uz dalyvavima skiriamos socialines valandos) tures ju su ziburiu ieskoti :)

Kaunietė

Kaunietė portretas
Vytauto parkas!!! Kada bus sutvarkytas Vytauto parkas ir Mažasis Ąžuolynas??? O dabar tik kerta ir kerta medžius - Vytauto pr. virto į stepę.

Pilypas

Pilypas portretas
Itin abejotina, kad pavyks surinkti didesnį skaičių dalyvių,nes šiais metais priemonė organizuojama tik , kaip pirmasis komentatorius rašė, "dėl pakazuchos". Pirmiausia itin mažas tvakomų objektų skaičius.Jų turėtų būti bent dešimt kartų daugiau.Žmogus nekeliaus į kitą miesto galą šiukšlių rinkti.. Švarinti Kaune yra ką netoli kiekvieno namų.. Antra , tvarkomi objektai parinkti tik dėl tuščio parodymo, kad kas nors daroma. Ar Kaune nešvariausios vietos yra Ramybės parkas, Dainų slėnis ir panašios vietos? Prieš kelis metus" Darom" akcijai buvo parinkti į Nemuną ir Nerį tekėjusių upelių griovos, šlaitai, nuošalios pakampės, apleistos dykvietės ir pan. Efektas buvo didžiulis.Tikėtina, kad ten ir vėl prisikaupė visko. Bet, atrodo, rimtas darbas organizatoriams nerūpi. Svarbu tik pasigirti.

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Savanoriai? Kaip ir per visokias kovo 11-tąsias "savanoriaus" Kauno mokyklų mokiniai ir mokytojai. Parašykite, jei kurios poliklinikos, ligoninės, kitos savivaldybės įmonės darbuotojai aukos laisvadienį ir susirinks "daryti". Arba verslininkai su savo įmonėmis, įkvėpti tokio šaunaus organizatorių projekto. :)

čia

čia portretas
tikra pakazucha
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių