Kauniečiai apie „Rimi“ daržoves: net sovietmečiu tokiais puvėkais neprekiavo

Alkanas suskis

Alkanas suskis portretas
Sovietmeciu tokiais puvekais tikrai neprekiavo - prekiavo tik puvekais bulbem, puvekais cibulem, puvekais burokais, puvekais morkom, puvekais kopustais... Jokiu ten puveku zirniu, puveku avokadu, ananasu ir dangisku migdolu net paveiksliuku neturejo! Vot tep!!! Tad turetume giedoti padekos giesmes ir sokti kepurine is dekingumo, kad mums atveza puveku tiesiai nuo norvegisku prekystaliu, visa asortimenta to, ka patys norvegai valgo, o ko nespeja ispirkti - mums atsiuncia! Vienu zodziu - aciu vikingu tevynei uz zirnelius ir bulbyne!

mes sumažinom kainas

mes sumažinom kainas  portretas
juk užtai kokybiški produktai ir labai skaaaaanus su tokiom akcijom ar ne taip pastoviai reklamuoja

DALIA

DALIA portretas
Esu "nusvilusi" ir aš nuo šio tinklo,tik Šiauliuose.Tai buvo gal prieš 2 metus.Pirkau sprandinės gabalėlį,(apie 0,8 kg).Pasvėrė prie mano akių. .Kaip manot,ką radau parėjusi mano ir praardžiusi plastiko maišelį? Pašvinkusi mėsa:(.Vežt atgal nevežiau,nes per didelis atstumas(man būtų daugiau kelionė kainavusi),bet šis tinklas manęs daugiau nebesulaukia:)

irgi

irgi portretas
Rugsėjo 11 d. Palangoje esančioje rimi irgi pirkau tuos pačius žirnius, viršus buvo puikus, o po pradarius vaizdas identiškas kaip ir šioje foto!!! dar pirkau nektarinu..neįmanoma.. net nuplovus muilu smarvė baisi.. kažkokių česnakų ar svogūnų pašvinkęs kvapas.. brokolis, kurį ten pirkau, prapjovus pasirodė net kelios lervos ir pūvėsis....

Nepatinka

Nepatinka portretas
Romainiu ,,rimi,, tai ir su tvarka nepasizymi ir kainos neaisku kaip isdeliotos.Kelis kartus teko irodineti,kad kaina lentynoje ne tokia,kokia pardaveja imuse i ceki..O dedukas triuksma kele del kazkokios desros kainos. Kainos tikrai aukstos, o kokybes nera,tvarkos irgi truksta. Gerai,kad kitoje puseje vel stato nauja parduotuve,tai jau bus trecioji mikrorajone

Romuks

Romuks portretas
Bėkite tolyn nuo bet kurios skandinavų firmos ir nieko neprarasite. "Rimi" aš realiai nesinaudoju jau 5 metai. Brangu ir jokios kokybės. O puvėkų rasdavau dažnai. Pasirodo per 5 metus niekas nepasikeitė. Gerai bent, kad neleista Rimi firmai pirkti IKI, pastaroji dvigubai geresnė.

Junga

Junga portretas
Kai sako ,kad kapitalizmas supuves ne trupucio nemeluoja.

gražina

gražina portretas
o aš manau, kad čia užsakytas konkurentų straipsnis. apsiperku Kaune Baltijos Rimi, mėsos nei vienam centre nerandu šviežesnės ir pasirinkimas didelis. O pavyzdžiui iš Lidle, Maksimoj pirktos mėsos kepant eina visoks glitėsis, nors vaizdas ir geras (ir ką į tą mėsą deda?). Kainos Rimi didesnės, bet geriau mažiau, bet kokybiškiau. O nusipirkus tuos nelemtus žirnius manau reikėjo i parduotuvę, o ne į redakciją bėgti (sovietinis mentalitetas)

Pirkėjas

Pirkėjas portretas
Stebina faktas, kad į tą Rimi dar kas nors eina iš viso. Kaip ir į IKI.

Anelė

Anelė portretas
Tegu tos durnės iš Rimi nueina į IKI ir pasižiūri kokiom daržovėm IKIS prekiauja. Ten nėra supuvusiu , supelyjusių daržovių, nes jie kas valanda perrenka. Dar mat tie durniai Rimi nori nusipirkt IKI tinklą, tai jau tada butu pirkėjams šakės, nes Rimi nedaro tokių akcijų kaip IKIS.

Jonas

Jonas portretas
Kokia šlykšti parduotuvė, viskas pasenę, mėsa apgliaumijusi, supuvusios daržovės. Kiek sykių grąžinau tą šūdą atgal.

komedija

komedija portretas
Cioce, sovietmečiu padaugino limonado! Mėsos, matai, nebūdavo:) O kas , gerbiamoji, Leningradą ir Maskvą aprūpindavo maisto produktais? Kiekvieną dieną dundėdavo traukiniai su produkcija į tą pusę. Jeigu daugumą produktų išveždavo, tai nereiškia, kad negamindavo:) Tokių mėsos gaminių, kuriuos atnėšdavo į balius mėsos kombinatų darbuotojai, net dabar nerasite:)

Sigis

Sigis portretas
"Rimi" pats prasčiausias ir brangiausias prekybos centras.Stenkites ji aplenkti.Apie vaisius ir daržoves tyliu.Ziema pigesnį

Sūduviui

Sūduviui portretas
Visų pirma nemanyk esantis tarybžmogiu, kai teesi tikrų tikriausias sovietžmogis.

Kostia

Kostia portretas
Reikėtų iškart kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnyba - atliktų patikrinimą ir nustatytų dar ne tokių pažeidimų. O dabar pačios Rimi darbuotojai atseit patikrina ir nieko neranda. Tokie skručai, kad iš puvėkų nori eurą pasidaryti...

manau

manau portretas
straipsnis uzsakytas ????labai panasu.....reikia visiems paluoti,gal gausit gerai

treninguoti verslininikai pagalvojo

treninguoti verslininikai pagalvojo portretas
menkaverte valstybe ta lietuva, -tai kokio velnio gera maista svaistyti tokiems aborigenams?!

joooo

joooo portretas
jo, šlykščiausias prekybos tinklas, beveik niekada ten neinu, nes viskas brangiau nei kitur, kelis syk buvau toj zukausko-savanoriu, tai penki pirkejai ir viena kasininke, o parduotuves plotas baisinis. uzsilankste kainas ir neber pirkeju, uztai ir sugenda tie produktai

SŪDUVIUI

SŪDUVIUI portretas
Lituaniste didysis, pacituosiu tau truputi, kad necypautum be reikalo: " Ir sovietmetis, ir tarybmetis yra dirbtiniai žodžiai, tačiau formaliai (vertinant kalbos darybos požiūriu) jie abu galimi".

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviski pridurkai NEVERTI geresniu produktu. Europa jus laiko idiotais nes is tikruju TOKIE IR ESAT. Pisti jus reikia be gailescio, lithujiskos kiaules. Eskit ka gaunat o tuoj ir to NEGAUSIT.

A.Šančiai

A.Šančiai portretas
Šlykščiausias tinklas iš visų.Nors šalia gyvenu,bet ten neperku nieko.

Cha

Cha portretas
Anais laikais puvėkais iš viso neprekiavo, nes GOSTo reikalavimai maisto prekėms buvo daug griežtesni negu ES normos. Išimtis kai kur buvo alus: per vasaros karščius pardavėjos alų "taupydavo" saviems, o jei savi nespėdavo išpirkti, tai visiems likusiems pardavinėdavo prarūgusį. Todėl alų vasarą mieliau gerdavom iš bačkos. Tada alus dar tikras ar bent potikris būdavo, mėnesiais neišsilaikydavo... kaip ir pienas, beje...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Visų pirma tai ne SOVIETMEČIU o tarybiniais laikais laikas išmokti LIETUVIŠKAI, o antra tai mes EUROPAI kol kas oborigenai ir mums tiekiama trečiarūšė produkcija.

Na,

Na, portretas
Kaip sakoma, žmogus ne kiaulė, viską suės.

minde

minde portretas
mesa lidle dar nebuvo pagedus kai maksimoj ar rimi iki dar nera buve

minde

minde portretas
as ten dirbau misraines nuraso ar maiso su senomk as rimi nerperku senia kas laiko neturi gali pirkt bet rimy pagedusiu produktu karalyste.

Godumas

Godumas portretas
priperka vadinami verslininkai normaliose salyse ar Afrikoje puveku, senu mesu ir stengiasi viska isparduoti ir dar su kokiais antkainiais. Bukim vieningi ir boikotuokim isvis ta Rimi. Nieks nepirks ir isnyks kaip atsiradusi. Arba susimastys , kaip islikti. Betgi pas mus nebuvo ir nebus vienybes ir nemokam pakovoti uz save. Parduotuveje prie kasos pradedi aiskintis ka nors visi ima rekti ""netrukdyk". Atrodo visi skubantys, lekiantys ir nemastantys Ta ir turim ko nusipelnom.

Anonimas

Anonimas portretas
Užsisakykit barboroj - labai džiaugiuosi. Atrenka tikrai geras prekes. Anksčiau tekdavo sugedusių ir gero galiojimo(kas keista)prekių nusipirkti tiek rimi, tiek max. Mėsos, daržovių, kefyro,bandelių ir pan.

Ka jau ka, bet

Ka jau ka, bet portretas
Giedre Bielskyte jau senai reikia išmest iš Rimi, nes jau 100 metu sėdi nuo pat Rimi atsidarymo. Bulvės kiaulinės, sužaliavusios ir vistiek prekiauja, neišmeta. Česnakai paplėke, negalima valgyt, burnoj jaučiasi pelėsio kvapas, kokiuose rusiuose jie laiko , jeigu ten nevėdinamos patalpos ir pelėsio tvaikas, užtai ir prisigeria to kvapo česnakai

Jūratė

Jūratė portretas
Kodėl mes, pirkėjai, šiais laikais, kai tikrai turime begalę teisių, nesugebame gražinti prekės??? Jei nusiperkame nekokybiškus batus, juk skubame gražinti tiesa? Tai kodėl negalite gražinti sugedusio produkto. Reikia parodyti, kad mes netylime ir netylėsime. Kiek žmonių tiesiog išmeta ? O aš ( aišku netoliese buvau) net sūrelį surūgusį gražinau. Gražinau, ir dar pareikalavau, kad nuo prekystalio juos visus išimtų. Pasekiau, kad taip ir būtų padaryta, kad kiti žmonės nenusipirktų ir vaikams nepaduotų. Tie žipliukai ir prarūgusį suvalgis, o mes ir nežinosim nuo ko pilvuką skauda. Gražinau ir šlykščias granatas, nes tikrai brangiai sumokėjau, kad jas tiesiog išmesčiau. O vakar vyras iš RIMI parsinešė "Lapino puotos" antį. Galiojimas iki 2017.09.14, bet smirda išpakavus, it nuo kalėdų ji būtų ten stovėjusi. Šiandien ryte gražino agal į parduotuvę. Tegu patys patyria nuostolius, ne mes.

as

as portretas
Rimi pati prasciausia parduotuve

Kaunas

Kaunas portretas
Na vaisiai ir daržovės dar suprantama.. Bet mes praėjusią savaitę Megoje esančioje Rimi nusipirkome sugedusia mėsa!!! Pagalvojom nusipirksim šiai dienai pavalgyt.. Ir viską teko išmest, net neparagavus, užteko kvapo.

cioce

cioce portretas
sovietmesiu neprekiavo - nes tuscios lentynos buvo, o prie tokiu ---- eile stovetu

Tikrai

Tikrai portretas
Nemažai sugedusių prekių..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių