Kauno autobusų stotyje – kilnus performansas

Z

Z portretas
Kas nuriko kaunodiena ? Ko gi paslėpėt straisnį po mano komentaro iš pirmo lapo ?

Z

Z portretas
Kauno miesto meras užsiiminėja piarinimu , ir visi tai mastantys supranta kad tai dar ir dykai , o tokioje vietoje piarinimas pasklis per daugiau regionų be laikrašćio . Piarinimas dar vyksta tokiame žemėsplote , kurį dykai , be konkurso atidavė rimi prekybos centrui . Toliau vykdomas verslo žlugdymas kad naikint aplinkinius konkurentus , kenkiama aplinkiniams gyventojams , naikinamos auto stovėjimo vietos , rengiami atitvarai , apmokestinami kiemai kurie paverčiami ne tų namų gyentojų patogumui, ne vaikų žaidimų aikštelėmis , o automobilių mokamomis stovėjimo aikštelėmis . Viskas tam kad rimi gautu didesnį pelną . O čia tokie matijošaičiai tik piarinasi . Paklauskit pas tą matijošaitį: ko su taryba naikina verslą ir kenkia gyventojams , ko negina valstybės interesų ? Buvo šitam parazitui rašyta kad mano administratorius sukčiavo ir apvogė su rangovu tiek valstybę tiek gyventojus , bet šitas parazitas kartu su taryba ir petrausku , piršto nepajudino .

ĖLYKŠTIEMS ŠLIUŽAMS,

ĖLYKŠTIEMS ŠLIUŽAMS, portretas
rašinėjantiems čia apie piarus, kanditatus į prezidentus, mentus ir kitokias nesąmones, įsikirskit sau į negausias protines ląsteles, jog straipsnyje kalbama apie itin skaudžią problemą - organų donorystę. Kai kas antrą dieną dializuojamas, neduok Dieve, jūsų vaikas nesulauks donoro inksto, nes galinčio jį atiduoti mirusiojo artimieji postringaus, kad čia piaras ir geriau leis tam organui supūti, gal tada praregėsite truputį toliau nei siekia jūsų sugedimo lygis? Apgailėtini menkystos...

Nesupratau

Nesupratau portretas
Tai tie ,,stovėję" kortelių neužpildę- nori kad jiems kas kokių organų paaukotų? Nu , b....

ASILE ANONIM

ASILE ANONIM portretas
TAU PATS LAIKAS PERSODINT SMEGENELES,susiktas komentator..gydykis kol laikas..PRITARIU ir SUPRANTU sio renginio prasme ..kai tavo giminej darys inkstu dializes tada suprasi ,ka reiskia zodis DONORYSTE.

kas apsisprendęs būti donoru- užpildo kortelę

kas apsisprendęs būti donoru- užpildo kortelę portretas
nei neaiškiomis aplinkybėmis žuvusioji, nei besipiarinantys politikieriai- kortelių neužpildę ? kažkaip falšyvai viskas.

...

... portretas
CHE: "Nesėskit į autobusus donorais neįsirašę, paskui jau MES pasižiūrėsim kuriam autobusui reikia nuo kelio nusiverst" - 'piarą' darantys ŽINO ko siekia.

Kauniete

Kauniete portretas
Labai dekinga akcija bet Kauno mero prezidento vietoj nesuvokiamas ivykis nu bet jei zmones uz Valincka balsavo tai ka cia kalbet

Peleda

Peleda portretas
Na, labai didele charizma... bijau, kad bus prezidentu...

Anonimas

Anonimas portretas
Piaras

nu

nu portretas
stotis autobusu..

Gerai,

Gerai, portretas
labai įdomi akcija.

nublankęs prezidentas blogai

nublankęs prezidentas blogai portretas
Prezidentą renka moterys, o jos pilkų žmogelių nemėgsta. Visvaldui nė nublankusį mėlyną kostiumą reikia nešioti, o stilingą, ryškių spalvų, pavyzdžiui raudoną ar ryškiai žalią ir pan.

Gaila, kad sia rimta akcija

Gaila, kad sia rimta akcija portretas
naudojamasi vien savireklamai.

Kepeniuke

Kepeniuke portretas
Visiems piktiems komentarams: Neduok Dieve, gyvenimas vietoj dabar rašomu blogu komentaru skaiciu, įrašis susargdinęs i laukianćiuju donoru saraša Jus, Jusu mylimos šeimos narį, giminaitį, gera drauga, tada visais šventaisiais prašytumete donorinio organo ir pradėtumėte gerbti Transplantacija kaip moderniausia ir kilniausia gydymo būda. Bukite visi sveiki, ir gerbkite donoryste palaikančius,nes nei vienas nežinome kas mūsu laukia po valandos, paros, savaites ir kam ta gyvenimo linija tarp mirties bus lemta peržengti

Dieve, Dieve,

Dieve, Dieve, portretas
kiek čia tarp komentatorių dvasios ir proto ubagų esama... Kaunietis Vaidotas Poderis irgi į Prezidentus taikosi, ar ne? Jei turėtumėt smegenų, suprastumėt, jog net po eilinio gripo galite tapti inkstų ar širdies transplantacijos laukiančiaisiais. Nelinkiu, bet Dievas viską mato... Beje, aš jau keletą metų turiu donoro kortelę, kurios indentifikavimo numeris - Axxxxx588. O jūs, besiputojantysmulkiai, kaip?

viciunai

viciunai portretas
kaip reikia reklamos nes labai norisi i prezidento posta bet netau berneli melinas dangus

Jon

Jon portretas
Nuosirdumo nei trupucio, tik rinkimai rupi jiems

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunietei. Perskaičiau komentarus. Niekas nesityčioja iš organų laukiančių žmonių. Galbūt lengvai pašiepia akcijos dalyvius, nes nelabai jais tiki. Aš irgi norėčiau pirmiausia pamatyti tų stovinčių donorų knygeles. Aišku, galima sakyti, kad "mes norime atkreipti dėmesį ir t.t., ir pan." Bet ir šiais vaizduoklių laikais tebegalioja ta pati taisyklė - pradėk nuo savęs.

Triukas

Triukas portretas
gal kas gali išversti į lietuvių kalbą "performansas"?

kaunietė

kaunietė portretas
žmonės atsipeikėkit tyčiodamiesi iš šios akcijos gal jus ne motinos pagimdė gal velnias iš kažkur numetė, jei taip galit elgtis, dar tikriausiai neteko susitik su artimo netekimo. tyčiojatys iš visu kodėl nepažiūrit į save, jei neturit namuose veidrodžio tai į vitrinu stiklus pažiūrėkit, pamatysit savo pagiežos debilišką veidą iškreiptą.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek pižonai išstovės? Statymus priimat? :)

lijopardas

lijopardas portretas
Akcija"mirsiu būdamas prazidentu" prasideda ! pagarsinkit muzika ! aisim visi šokti ...

Kolega

Kolega portretas
dar butu gerai kad toletas AUTOBUSU stotyje butu pigesnis

.

. portretas
Angeliškas meras, Vilnius ir Klaipėda pavydi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių