Kauno konservatoriai turi naują seniūną

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija Kauno taryboje išsirinko naują seniūną. Daugiausia kolegų pasitikėjimo sulaukė Edita Gudišauskienė. Prieš tai frakcijos seniūno vietą užėmė Remigijus Skilandis.

Frakcijos permainos

Kauno tarybos posėdžio metu pristatyta, jog lapkričio 9 dieną vyko TS-LKD frakcijos posėdis, kurio metu išrinktas naujas seniūnas. Juo tapo E. Gudišauskienė. Konservatorė džiaugėsi, jog sulaukė frakcijos kolegų pasitikėjimo ir užsiminė, kad yra nusiteikusi Kaunui pasiūlyti įvairiausių idėjų.

„Pareigos nėra naujos, mano patirtis vietos savivaldoje taip pat didelė, esu ne pirmą kadenciją taryboje. Kadangi pagal rinkėjų išreikštą pasitikėjimą esame antra partija Kaune, tad pagrindinis dėmesys ir darbas bus skirtas miesto gyventojų aktualiausių problemų sprendimui. Be to, skleisime inovatyvias idėjas, kurios populiarins Kauną“, – sakė naujoji Kauno konservatorių frakcijos seniūnė.

Siūloma idėja

E. Gudišauskienė tikino, kad visa frakcija siekia gerinti miesto įvaizdį. Politikė pasidalijo ir keliomis idėjomis, kurias sieks įgyvendinti Kaune. Tačiau dar teks įtikinti ir valdančiuosius.

„Jau esu siūliusi, kad Kaunas galėtų organizuoti tarptautinę mokomųjų bendrovių mugę mieste. Toks didelis renginys galėtų vykti 2020 metais. Mes savivaldoje turime stiprią komandą, mokytojus, kurie „dega“ šia veikla, yra virš 50 bendrovių, kurios galėtų prisidėti. Dabar belieka, kad meras savo vardu kreiptųsi į „Lietuvos Junior Achievment“ organizaciją ir praneštų, jog Kaunas tokį renginį nori daryti. Aš jau kelis metus tai siūlau, tad tikiuosi, kad pavyks“, – sakė naujai išrinkta TS-LKD frakcijos seniūnė.

Tačiau ji pati pripažino, kad tendencingai valdantieji atmeta daugumą frakcijos pasiūlymų. E. Gudišauskienė tikino, kad ir antradienį vykusiame tarybos posėdyje konservatoriai liko neišgirsti.

„Svarstėme daugiabučių gyvenamųjų namų tvarkymo programą. Joje nurodyta, kad dėl paramos gali kreiptis tik tie daugiabučiai, kurie susiformavę žemės sklypą. Tad kol kas iš 5 tūkst. daugiabučių žemės sklypus turi tik 500. Tai reiškia, kad tik 10 proc. galės pretenduoti į savivaldybės lėšas teritorijos tvarkymui. Mes siūlėme iki 100 proc. kompensuoti žemės sklypo parengimo išlaidas, kadangi tai paskatintų gyventojus dalyvauti programoje“, – apie taryboje išsakytą, tačiau nepritartą pasiūlymą kalbėjo politikė.

Ne pirmas pasikeitimas

Kauno konservatorių gretose frakcijos seniūno pakeitimas nėra vienintelė rokiruotė. „Kauno diena“ primena, kad spalio 19 d. parlamentaras Kazys Starkevičius išrinktas TS-LKD Kauno skyrių sueigos pirmininku.

Rinkimuose K.Starkevičius nurungė tris konkurentus – buvusį Kauno merą Andrių Kupčinską, Vygantą Raulinaitį ir Martyną Ubartą. Iki tol Kauno sueigų pirmininkė buvo E. Gudišauskienė. Išrinkus ją frakcijos seniūne, politikė tikino, kad ir toliau vyks sklandus visos partijos darbas.

„Frakcija visada tariasi ir su sueigos pirmininku“, – pridūrė E.Gudišauskienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Melo paneigimas

Melo paneigimas portretas
Auksinio tualeto statytojai šiandien sėdi miesto taryboje ir yra mero komandoje, tai Mikaitis ir Rabačius, nuolankūs klapčiukai. O komentatorei Irenai siūlau pirmiausiai susipažinti su 100 projektų, kuriuos opozicinė Tėvynės sąjunga krikščionys demokratai siūlė priimti mero komandai, bet nepriėmė, o po kiek laiko tą patį siūlymą teikė savo vardu. Gėda Vieningam Kaunui, nors jis visai nevieningas o skaldantis..

Konkretumo!

Konkretumo! portretas
Kauno tikroji šunauja vis amsi apie konservatorių apvogtą Kauną,apie didžiausią vagį Kupčinską,apie auksinį tualetą.Vis tą patį per tą patį,bet nieko konkretaus-kas ką pavogė.Kas konkrečiai pavogta Kupčinsko?O auksinio tualeto statytojas ar ne dabartinio mero dešinioji ranka.Na o lojikai aiškūs-juk savęs propagavimui dabartinis meras pripažino,jog lėšų nebus gailima.

to turiu idomesniu klausimu

to turiu idomesniu klausimu portretas
Tai ko nepranešat instancijoms , kad patikrintų? Štai prieš eilę metų pavydi kaimynė buvo apskundusi mus, kad šildomės namą nelegaliai elektra , oi sulėkė net kelių žmonių komisija tikrinti. Apžiūrėjo, bet nieko nerado, nes tai buvo tik pavydžios moteriškės pramanai. Praneškit apie faktus , kurie neramina ir patikrins, nustatys yra pažeidimai ar nėra.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių