Kauno piliakalniai graudžiai skaičiuoja metus

Anonimas

Anonimas portretas
Ade laikykis !

vietinis

vietinis portretas
Kauno mariu reg.park.Vieskunu piliakalnis po 2001m neatpazistamai nusiaubtas,niekas nesirupino sitiek metu.Ir ne kokie rusai nuniokojo ,o musu pilieciai islauze ir sukureno laiptu tureklus,tiltelius ,kelia su automobiliais nuniokojo vogdami akmenis,pakeles apsiukslinq.Sirdi skauda,gaila zmoniu darbo ir idetu milijonu,Reiktu dar ir saugoti siuos objektus,nes jie lieka be seimininko.Tikrai, geriau kelius klokite miestui.

Kuršis

Kuršis portretas
Kodėl žurnalistai pasirinko kalbinti šį veikėją, kuris totaliai nieko neišmano apie piliakalnius? Klaipėdoje nėra piliakalnių? Žardės piliakalnis su buvusiu Žardės-Laistų-Gibišių tripoliu, vikinginis prekybos ir amatų centras. Nėra tokio? Yra, dar kaip yra Žardės piliakalnis. Purmalių piliakalnis su unikalia paleoastronomine stebykla? Nėra? Visoje Lietuvoje nerasite tokio paveldo. Mieli žurnalistai, pasirinkite kitą kartą profus, o ne šūdmalius ir dar viešinate jo dezinformaciją...

Ieva

Ieva portretas
Toks ir archeologas.. tikriausiai Klaipėdoje nėra buvęs ar domėjęsis Klapėdos paveldu, sakydamas, kad Klaipėda neturi nei vieno piliaklanio...

piliakalnių

piliakalnių portretas
seksologas ..............

ir dar

ir dar portretas
Tai gal archeologas galėtų atsakyti su pilna atsakomybe, kodėl niekas iš Gedimino kalno "tvarkytojų" nenori dėti parašo "sutvarkymo" dokumentuose? Yra tokia žmonių kategorija, kurie siūlo įvairias vizijas, bet, kai reikia prisiimti atsakomybę dėl žalos atlyginimo-kaltų nėra, nes nėra kaltojo parašo... Keista tendencija, vykdyti projektus be parašų , nepasirašant materialinės atsakomybės sutarties. Nekuriuos veikėjus gal net baudžiamojon vertėtų patraukti, bet jie dabar kalba, kad jie tik siūlė, tik patarė ir t.t.

Romas Zubinas - Tęsėjas

Romas Zubinas - Tęsėjas portretas
Piliakalnių garbintojus turiu nuliūdinti. Tai ne žmonių supilti kalnai! Tai Ledynmetyje ir poledynmetyje, tirpstant ledams, vandens srovių išgraužos! Įspūdingiausią išgraužą mes regime Kauno centre! Jos krantai - nuo Žaliakalnio iki Aleksoto! Ant šių kalnų protėviai statėsi namus, pilys, gyvenvietes. Todėl ir gavo piliakalnio pavadinimą.Kad susisiekti-susikalbėti priešingų krantų gyventojams, pastatai ant šių kalvų- kalnų, būdavo statomi su kuorais. Patogiausia tam tikslui panaudoti ugnį - uždengiant ir atidengiant tam tikra tvarka, kuorus. Karo metais šių kalnų šlaitai būdavo naudojami gynybai. Negalima tapatinti piliakalnius su pilkapiais ar kurganais. Tai jau valdovams skirti pomirtiniai būstai!!!

taip taip

taip taip portretas
Tuo nugenėsim neva menkavertę augmeniją ir piliakalnius ištiks Gedimino kalno agonija... Jau tas tvarkymas, kertant viską iš eilės ir betonuojant, lenda per gerklę visiems. Kur buvo graži augmenija, medžiai, atsirado betono luitai. Kažkam labai labai svarbu "įsisavinti" lėšas, prisidengiant tvarkymu. Neliko vietos nei medžiams, net ąžuolams, o apie paukščius, kurie peri šiose vietose, net nekalbu. Nemalonu žengti betonu. Žmogus yra gamtos dalis, kai jis to nesupranta ir atsiskiria nuo jos, prasideda ligos. Beje, verčiau gatves tvarkykite, nes jau ne tik kad nepravažiuosi, bet ir nepraeisi. Ivinskio, Breslaujos-duobė ant duobės.

nesvaikit

nesvaikit portretas
...dėl tų piliakalnių, jei mašinos žvyro neatranda valdžia užpilti duobes (balas ir purvą) prie medžių trolikų stotelėj, miesto centre, prie VDU. Verčiau dratų meną kabinti virš Laisvės alėjos, kad nebūtų kada galvoti apie išdaužytus šaligatvius?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių