Trūksta susikalbėjimo – Kaunas apgaubtas kelių remontų

Labas kaunieti

Labas kaunieti portretas
Nesidžiauk, ne tavo vieno prospektas išmargintas, šiandien važiavau- tai pusę miesto putės ženklais sužymėta. Galvoju kad čia bus kas nors susiję su moterimis, nes tas piešinys labai primena py$dą.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labas mieli kolegos. Gal kas nors galėtų paaiškinti, ką reiškia rombai, kuriais išmargintas Juozapavičiaus Prospektas???????

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
Ateities plente (ties Taikos prospektu) vykdomas kelio platinimas, o asfaltas padėtas iki pat šalikėlės griovio... kaip taip galima platinti?... tai reikia dar bent metro šalikėlės neasfaltuotos...

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
kalti viešieji pirkimai... mažiausia kaina ne visada yra gerai...

Vytautas

Vytautas portretas
Labai teisingai meras daro.Viską kas buvo suplanuota ir padaryta prie Kupčinsko, reikia išgriauti. Reikia griauti ir Panemunės bei Čiurlionio tiltus, paliekant tik privažiavimą iš panemunės pusės.. Kaunas tvarkosi!!!!

a

a portretas
čia ne nesusikalbėjimas o pasityčiojimas paima objektus pradeda ir mėnesiais nieko nedaro keli pvz Karaliaus Mindaugo krantinė visą vasara išardyta niekas nieko nedaro, darbai pasimatė ir tai tik ten kur tas iš Romos praeis, Brastos g. iki rugsėjo 1 turėjo būti atidaryta tai dirbančių mikimauzų minimumas nei pradžios nei galo nesimato ir visas miestas taip

furos vairuotojas

furos vairuotojas portretas
Didziule betvarke organizuojant darbus ir dirbant prie ypatingai svarbiosEUROPINES magistrales.Geda Lietuvai pries visa EUROPA kada prastoveje milziniskuose kamsciuose pravaziuodami mato kad dirba tik keli zmogeliai o nuo 17 valandos niekas nedirba.BETVARKE BETVARKE IR DAR KARTA BETVARKE nes nera kas tuos sios svarbios magistrales tilto remonrto darbus kontroliuotu as manau kad Tiltuvos klerkai ramiai varto interneto puslapius ir matydami beprotiskas automobiliu spustis gerisi kad dauguma EUROPOS vairuotoju dusta kamsciose .

Lukka

Lukka portretas
Suprantat yra tik viena problema-valdininku etatinis apmokėjimas. Jie algą gauna ne už rezultatus, en už padarytą darbą, o už etatą. Tai reiškia kad alga ta pati ar tu sėdi visą dieną dėlioji pokerį arba visą dieną planuoji tiltų remontą. Ir kol nepakeis viso šito apmokėjimo, kol nesusies visų valdiškų darbų apmokėjimo su rezultatu, tol niekas pas mus nesikeis. Jiems taip" iki barabano" spūstys čia mums ar nespūstys. Ir visur taip :mokytojams reikia atsėdėti valandas, gydytojams reikai atsėdėti valandas ir visai nebūtina per jas mokyti ar gydyti.

DĖL SNORO AFEROS

DĖL SNORO AFEROS portretas
D.GRYBĘ - MAGNOLIJĄ Į KALĖJIMĄ!

dd

dd portretas
Kol valdo debilai o liaudis nuolankus avinai padetis tik bloges

Anonimas

Anonimas portretas
Lauksim kaip italijoje sugriuvimo

ISVADA

ISVADA portretas
BraNGIEJ KODEL NEDIRBAMA DVIEM ARBA TRIM PAMAINOM KODEL NEDIRBAMA ISEIGINEMIS DIENOMIS KODEL PRIE SIU DARBU DIRBA KETURI TRYS ZMOGELIAI KODEL DARBAI PRADEDAMI VELAI RYTE IR ANKSTI DARBAI BAIGIAMI PRAKTISKAI DIRBAMA APIE SESIAS SU PUSE VALANDOS,GERBIAMI TILTUVOS VALDINIKELIAI DARBAI ORGANIZUOJAMI VISISKAI APLAIDZIAI NERA JOKIOS SIU DARBU ORGANIZACIJOS JAI BUTU DIRBAMA KELIOMIS PAMAINOMIS IR SESTADIENI SEKMADIENI IR BUTU KVALIFIKUOTA DARBU ORGANIZACIJA BETONO STINGIMUI BUTU PAKANKAMAI LAIKO.

taip

taip portretas
atsakydami susisiekimo ministerijos specialistai prasmirdo

Algirdas

Algirdas portretas
Cia naktims reiki a dirbti o ne tyciotis is zmoniu,Taip kaip buvo dirbama -tragedija.Teisus Ir D.Saronas eisma reikejo desine puse leisti judeti I miesta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių