Lietuvių klubų pergalės Europos Iššūkio taurės kvalifikacijos rungtynėse

Trečiadienį sužaistos dar dešimt Europos Iššūkio taurės kvalifikacinio etapo pirmųjų rungtynių, kuriose pergales iškovojo klubai su lietuviais.

Aštuonių taškų persvarą savo aikštėje susikrovė Valdo Dabkaus Nikosijos „ETHA Encomi“ (Kipras) klubas, 69:61 (22:18, 20:17, 14:19, 13:7) nugalėjęs Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) ekipą.

Lietuvis per 29 minutes nugalėtojams pelnė 11 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/5, baudos 6/8), po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius bei kartą suklydo.

Valdemaro Chomičiaus treniruojami Liubercų „Triumf“ (Rusija) krepšininkai išvykoje 91:85 (27:19, 21:22, 23:27, 20:17) įveikė Lugano „Basket“ (Šveicarija) penketuką, o „BK Prostejov“ (Čekija) klubas su dviem lietuviais svečiuose 70:62 (26:18, 13:14, 20:11, 11:19) nugalėjo Domžalės „Helios“ (Slovėnija) komandą.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidęs Andrius Šležas per 27 minutes į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 20 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 4/5, baudos 6/8), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

23 minutes žaidusio Beno Veikalo sąskaitoje 7 taškai (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3), 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 2 pražangos.