Paaiškėjo Lietuvos futbolo taurės ketvirtojo etapo nugalėtojai

Į Lietuvos futbolo taurės penktąjį etapą - aštuntfinalį pateko dvi Klaipėdos apskrities vienuolikės -  Plikių „Sakuona“ ir Šilutės „Šilutė“.

Trečiadienį 2-osios lygos Vakarų zonos čempionate žaidžiantys Plikių futbolininkai namie įveikė Pietų zonoje kovojančius Kauno „Viso labo“ žaidėjus 4:2 (2:1).

Tadui Karinauskui realizavus 11 m baudinį „Sakuonos“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 4 min. Tačiau neužilgus - 12 min. kauniečiai išlygino rezultatą.

Baigiantis kėliniui Mindaugas Šimkus dar kartą persvėrė rezultatą Kretingalės seniūnijos miestelio naudai.

Antrąjį kėlinį „Sakuonos“ persvarą iki 4:1 padidino Marių - Valskio ir Stoukaus įvarčiai.

„Viso labo“ futbolininkai rezultatą sušvelnino laikrodžiui skaičiuojant paskutiniąsias minutes.

Plikių komanda pirmą kartą pateko į penktą etapą. Iš pradžių plikiškiai žaisdami svečiuose eliminavo dvi Šiaulių vienuolikes - „Aitvarą“ 3:2 ir „Kupscą“ 2:0, trečiajame etape po 11 m baudinių (pagrindinis laikas 2:2) pasiekė pergalę Mažeikiuose, įveikusi 1-osiose lygos dalyvius „Mažeikių“ futbolininkus.

Dieną anksčiau 1-ojoje lygoje rungtyniaujantys šilutiškiai Kėdainiuose lengvai įveikė toje pačioje lygoje žaidžiantį „Nevėžį“ 5:1. Šeimininkai po 45 min. Aivaro Lyberio įvarčio laimėjo pirmąjį kėlinį, tačiau po pertraukos pamario vienuolikė greitai išlyginusi rezultatą, buvo akivaizdžiai pranašesnė.

Du įvarčius įmušė Donatas Navikas (61 min. iš 11 m ir 77 min.), po vieną - Tadas Malininas (47 min.), Robertas Šmitas (89) ir Tomas Kazakevičius (90+4 min.).

Į aštuntfinalį taip pateko Kauno „Kaunas“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

Atkakliausiai klostėsi dvikova Kuršėnuose tarp 2-osios lygos Vakarų zonos čempionate rungtyniaujančios "Ventos" ir "Žalgirio". Po 90 minučių rezultatas buvo lygus 1:1. Per pratęsimą rezultatyviau žaidė vilniečiai, nuo antrojo kėlinio rungtyniavę be išvaryto žaidėjo. Per papildomą  pusvalandį sostinės vienuolikė įmušė du įvarčius, šeimininkai - vieną.
Lengviausią pergalę iškovojo 2-osios lygos Pietų zonos pirmenybėse rungtyniaujantys daugkartiniai šalies čempionai "Kauno" futbolininkai. Jie savo aikštėje netikėtai lengvai įveikė 1-osios lygos vicečempionus "Alyčio" žaidėjus 5:1.

Jau 5 min. Lietuvoje žaidžiantis bosnis Edinas Pehličius realizavo 11 m baudinį. Svečiams 21 min. buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau Ramūno Mecažinsko ir Evaldo Raziulio taiklūs smūgiai palaužė dzūkus.

Po pertraukos dukart pasižymėjęs E.Pehličius baigė „Alyčio“ triuškinimą 5:1.

Penktajame etape į kovą stos keturios A lygos komandos - Gargždų „Banga“, Pakruojo „Kruoja“, Kauno „LKKA-Teledema“ ir Tauragės Tauras“. Jos kartu su ketvirtojo etapo nugalėtojais sudarys keturias poras, kurių laimėtojai pateks į ketvirtfinalį.