„Žalgirio“ dubleriai nugalėjo dar vieną LKL ekipą

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda įveikė dar vieną LKL ekipą.

Trečiadienį savo aikštėje ne stipriausia sudėtimi žaidusią Vilniaus „Sakalų“ komandą kauniečiai nugalėjo 74:69. "Sakaluose" nežaidė trys labiausiai patyrę krepšininkai - Rolandas Matulis, Virginijus Sirvydis ir Žydrūnas Stankus.

Nors pirmuosius taškus „Sakalų“ ir „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ susitikime pelnė pastaroji komanda, tačiau 8:0 spurtavę vilniečiai buvo priekyje tiek pirmojo kėlinio viduryje (11:6), tiek jam pasibaigus (18:14). Antrajame ketvirtyje sėkminga atkarpa galėjo pasigirti šeimininkai. Pelnę 9 taškus be atsako jie persvėrė rezultatą 25:22 ir tokį patį pranašumą išlaikė iki didžiosios pertraukos – 36:33.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas ir toliau vyko taškas į tašką. Po trečiojo kėlinio žalgiriečiai pirmavo 53:51, bet likus žaisti 3 minutes iniciatyvą perėmę „Sakalai“ jau buvo metimu priekyje – 65:62. Visgi rungtynių pabaigą „Žalgiris-Sabonio mokykla“ sužaidė kone idealiai. Iš pradžių Kasparas Vecvagaras tritaškiu išlygino rezultatą, o vėliau po perimtų kamuolių serijos rezultatyviai greitas atakas baigė Vytenis Čižauskas, Mindaugas Kupšas ir Edgaras Ulanovas. Tik paskutinę sekundę pataikytas „Sakalų“ tritaškis nutraukė kauniečių spurtą 12:1, tačiau nebeatėmė pergalės iš „Žalgirio“ dublerių – 74:69.

Prieš dvi savaites jaunieji žalgiriečiai buvo įveikę ir Alytaus „Alytaus“ krepšininkus 72:63. Praėjusią savaitę „Žalgiris-Sabonio mokykla“ laimėjo prieš Kauno „LKKA-Atletą“ (67:58) bei sužaidė du draugiškus mačus Latvijoje. Su Žemgalės ekipa kauniečiai pasidalino po pergalę: pirmąsias rungtynes pralaimėjo 71:82, antrąsias laimėjo 87:73.

„Žalgiriui-Sabonio mokyklai“ taškus pelnė: V.Čižauskas 24 (7 atk. kam.), E.Ulanovas 13, (4 rez. perd., 3 per. kam.), M.Kupšas 8 (8 atk. kam., 5 blk.), K.Vecvagaras 7 (4 per. kam.), Ž.Skučas 6, V.Kariniauskas 5, V.Čepukaitis 4, P.Sorokas 3, G.Žylė 2, K.Vene 2, M.Rutkauskas 0.

„Sakalams“: E.Baniulis 18 (10 atk. kam., 4 per. kam.), A.Gydra 12 (9 atk. kam.), A.Pečiukevičius 10 (4 rez. perd.), M.Janišius 10 (7 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.).

Šiame straipsnyje: Žalgirio jaunimas