Dirigento koncertas – dovana pajūrio moterims

norisi iš čia išvažiuoti

norisi iš čia išvažiuoti portretas
Orakulas absoliučiai teisus. Nebekartosiu to paties. Tik paantrinsiu: Klaipėda paniro į pseudomeną, todėl dūsta ir žlunga.

Orakulas

Orakulas portretas
Dėl Klaipėdos. Yra žmonių, kurie kažką suvokia ir kuriems skauda.Bet yra ir trolių banda, kuriems svarbiausia apdėti visomis įmanomomis fekalijomis "liberastus", nors tai būtų ir visai ne į temą. Jiems visiškai dzin, kas dedasi Klaipėdoje, ko norėtųsi ir ko realiai reikėtų. Tačiau viena aišku: Klaipėda totaliai priešinasi akademinei kultūrai. Lenkiu galvą už Koncertų salę ir Bačkaus kamerinį. Tačiau visa kita - perfomansai, kažkokie finansuojami "vizual-medial" projektai, kurie įdomūs tik realiai gauti pinigus... Sorry, jei meninikas įdomus tik pats sau ir dar keletai iš šutvės, nes pristatyme bus vyno.... Klaipėda baigia uždusti nuo pseudomeno. O normaliems, išsilavinusiems meno srityje dirbantiems žmonėms čia nėra vietos. Dabar perverskit mintyse visas garsiausias Klaipėdos "alternatyvaus meno" pavardes. Kažką girdėjot. O ką matėt?

to orakulas

to orakulas portretas
Apie tai ir kalbu. Jauniems talentingiems žmonės Klaipėdoje nyku. Diletantų rankose atsidūrė miesto kultūra.

Orakulas

Orakulas portretas
Reikia būti visišku glušu ir debilu troliu, kad rašinėti tokias nesąmones apie dirigentą. Na taip, kaip žinia, yra tik vienas genijus, kuriam neprilygsta niekas - Algis Jonovičius. Loja jis, loja jo pakalikai, pažeistomis nuo didelių ypatingo dirigavimo strudijų psichikomis. Visada ir ant visų. Tiems net ir Dante Anzolinis buvo "vargšas asistentėlis". Kodėl Klaipėdą paliko Lapinš, Lukočius ir t.t. reikėtų pirma paklausti: o ko jie čia buvo atvažiavę? Neturėjo niekur darbo, o kai pasitaikė pirma proga, tai ir dingo. Apie "Bohemą" geriau būtų bukiems troliams patylėti, negu juodai meluoti. Beje, Strimaitis niekur neišvažiavo, tebedirba Klaipėdoje. O Daugybė kitų išvažiuoja todėl, kad Klaipėda yra vieta, kur normalūs žmonės, o ypač jų šeimos, pratę prie šiek tiek kitokio gyvenimo, nenori ir negali gyventi. Nes čia yra beviltiškas bažnytkaimis. Su savo provincialiais "genijais", "dievais" ir troliais, kurie normaliems žmonėms taip pat gadina kraują.

L

L portretas
Įdomu, Jonai, kodėl Violeta Urmana būtent šį dirigentą savo koncertui pasirinko? Ar jau taip ir šimtai Lietuvoje dirigentų neturinčių darbo? Tegu paiekia pirma tiek kiek šis puikus dirigentas yra pasiekęs.

Jonas

Jonas portretas
Šitas dirigentas jau bandė diriguoti Bohemą ir p. D. Ibelhauptaitės buvo tiesiog išvytas viso kolektyvo akivaizdoje, nes nežinojo nei operos medžagos, nei sugebėjo diriguoti. Tada tą darbą atliko T. Ambrozaitis. Iš viso ką jis čia veikia tas rusų dirigentas.....kam jis čia, kai LT yra 100 kartų geresnių ir be darbo esančių dirigentų.

R

R portretas
Jis visiškai nemoka diriguoti, prastesnio dirigineto neteko sutikti , pasibaigus kontraktui atgali i Rusijos provincija , kur jam ir vieta!

puikus dirigentas

puikus dirigentas portretas
Ar pajėgs Klaipėda išsaugoti šį neeilinį menininką mieste? Ar vėl atsitiks taip, kad jis nusivils mūsų požiūriu į meną, kultūrą, muziką ir išvyks, kaip jau pasielgė ne vienas muzikantas: dirigentas Lukočius, dirigentas Lapinšas, violončelistas Pyšniakas, smuikininkai Valickas, Strimaitis ir daugybė daugybė kitų. Kažkodėl Klaipėdos valdžia turi kažkokį kitokį supratimą apie meną. Jai vis kitaip atrodo nei Vilniuje , Kaune .Todėl vis šokama, šokama, blizginama, šviečiama,.

NNN

NNN portretas
puikus žmogus, dirigentas asmenybė. Labai džiugu, kad tokių meno žmonių atsiranda Klaipėdoje.

VOSMOJE MARTA

VOSMOJE MARTA portretas
Yra kovos už teises, o ne švenčių diena. Tai sssr, Kinijoje , Š.Korėjoje ir pan. užtušuodavo tą temą gėlėmis ir beribėmis alkoholio upėmis. Kai kam ta diena - vis "vosmoje marta".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių