Klaipėdą drebino norvegų orkestras

RK'ui

RK'ui portretas
Liurbi tu liurbi, pasakyk kuri masinės informacijos priemonė atsisakytų spausdinti kad ir trumpą žinutę apie tokį koncertą? Tokios nėra. Skambink ar rašyk į LRT- tikrai nemokamą žinutę per Panoramą paleis. Kuris vietinis dienraštis atsisakys? Duodu kepurę prikakot- tokio nebus. Bet kai mūsų Savivaldybėj tik RK'iniai netikšos "dirba", rezultatas tad toks.

Regina

Regina portretas
Netiesa, kad Klaipėdos laikraščiai neskelbia nemokamai informacijos. Jie tikrai iš anksto parašo apie nemokamus renginius mieste ir neima už tai užmokesčio - galite patys paskambinti į redakciją ir sužinoti. Tik kažkas turi jiems tą informaciją pateikti. Šiuo atveju, manau, už tai buvo atsakinga savivaldybė, nes ji išdavė leidimą norvegams koncertuoti

RK.

RK. portretas
Gerai, jūs galite ir toliau būti kvailiu - prašykite nemokamo laikraščio, nemokamos televizijos. Ko dar norit? Parodykit visą savo kvailumą, nesigėdykit.

susiktam R.K.

susiktam R.K. portretas
neapsimetinėk ka nezinai apie dešimtis tūkstančiu kuriuos moka savivaldybė tiems laikrasčiams.O sutartyse turi būti numatyta kad gyventojas gaus svarbią ir savalaikę informaciją.Jeigu tavo sudliberaliai iš Klaipėdos padarė pasityčiojimą tai nereiškia kad taip turi būti.Jeigu laikraščiai ir portalai dirba tik už pinigus, reiškia mūsų savivaldybei reikia turėti atskirą savo miesto laikraštį kur gyventojai rastų TIKRĄ, reikalingą info o ne pranešimus kad PC yksta vakcija vištų kulšelėm.

RK.

RK. portretas
Paskaitai komentarus ir nesupranti ar žmonės, juos rašantys, ištiesų tokie kvaili ar tiesiog rašinėja bile ką... Ir laikraščiai ir televizijos ima pinigus už skelbimus, iš to ir išsilaiko. Todėl nei viena media nemokamai nieko neskelbs, nes tuo pasirašytų sau mirties (bet kokiu atveju neišvengiamos) nuosprendį. Supraskite tai kartą ir visiems laikams ir nedarykite sau gėdos rašydami kvailystes.

Ka rodo miesto televizija?

Ka rodo miesto televizija? portretas
Taip, tai kam tie dienrasciai ir Balticum, uz kuri irgi mokame pinigus, o sugeba tik koki benami ujinti ar virsaiti parodyti renginiuose. Turi buti Balticum ziniose skelbimu ir informacijos skyrelis. Ponai vadovai, laikas pradeti dirbti.

Nojus

Nojus portretas
Ka jus. Visiems tiems lendraiciams nendraiciams terupi viena- pinigu isisauvinimas. Paziurekit, ar nuotraukose matot nors viena kulturos klerka? Ir nematysite- jiems tai NEIDOMU!

Aksioma

Aksioma portretas
Niekam nerūpi, kad šiuo laikmečiu informacija nepasiekia visuomenės.,,Viskas buvo internete"frazė kurią girdime neretai susigriebę, kad pražiopsojome dėmesio vertą renginį, koncertą, akciją(ne prekybinę:), svarbų miestui virsmą.Kada miesto valdžia užsiims šiuo klausimu?Informacijos sklaidos problema 'šviečia' jau daug metų..Nes parėjes iš darbo aš neturiu galimybės lysti į internetines džiungles, o tuo labiau jose atrasti aktualijas kai ten krūvos informacinio šlamšto kuris pats lenda į akis ir ryja laiką?Juk yra Balticum žinios, kelios Klaipėdos radijo stotys 2 dienrasčiai..Ne man reikia sukti galvą kaip tą padaryti -TUO PRIVALO PASIRŪPINTI MIESTO(AR ŠALIES)VALDANTIEJI gaunantys algą iš mūsų, mokesčių mokėtojų, kišenės.O gal jie suinteresuoti kad infosklaidos nebūtų?

pažiūrėkit

pažiūrėkit portretas
Kiek reklamuoja špygiuko pastatymą ant suolelio Mažvydo alėjoje, kiek reklamuoja kažkokią nesąmonę – klaviatūrų mėtymą, kiek reklamuoja kultūros vadukus su šalmais, o svečių, puikaus orkestro – ne. Kas tai? Ko sėdi to kult. skyriaus sėdėtojai? Kadaise pučiamųjų orkestrai skambėdavo kiekvieną savaitgalį.

gėda

gėda portretas
Gėda, tikrai būtume atėję... Reklamuoja merą, liberalus už pinigus, o geradarių, Norvegijos muzikantų nesugeba paviešinti. Ponas Lendrautis sėdi Klaipėdoje, neva dirba,, bet gyvena Neringoje, viešina jos renginius.

Algos dykai

Algos dykai portretas
Tokie kulturos veikejai gauna alga dykai......raso-drebino norvegu orkestras< o miestieciai nieko nezino.....palikite siltas vieteles , bus dirbanciu. Lauksime vieso paaiskinimo ,ponai - musu, mokesciu moketoju pinigu islaikomi!

Apie dūdas

Apie dūdas portretas
Tai kad savivaldybės leidimas jiems buvo išduotas, tik panašu, kad kažkas "pamiršo" apie tai paviešinti... Matyt, savivaldybei svetimos dūdos nelabai rūpi... (:

Nojus

Nojus portretas
Burkitės, muzikuokite, neabejoju, jus ir paremiančių atsiras, tik nedejuokite, nekaltinkite, veikite.

Kur skelbimai?

Kur skelbimai? portretas
Kodel niekur nebuvo skelbiama? Tai ka, niekas nezinojo? Tai kaip ,norvegai be leidimo eme duda pusti? Betvarke mieste ......tai jau nebereiketu po visam berasineti. Gerb. rasytojai, kur anksciau buvote, kodel prenumeruodami abu miesto spaudos leidinius, naudodamiesi komp. niekur nemateme skelbimo?

Regina

Regina portretas
Labai patiko, visai nesitikėjau pamatyti tokį nuotaikingą koncertą miesto centre. Tik gaila, kad niekur nebuvo apie tai paskelbta iš anksto, tikrai būtų daugiau žmonių atėję pasiklausyti tokio šaunaus norvegų kolektyvo

toli iki Norvegijos

toli iki Norvegijos portretas
Ir pas mus būtų panašiai. Galėtų susiburti gal ne vienas orkestras. Tik kad pas mus 60-metis – jau senolis ir su tokiu nėra ką kalbėti.Tai – Lietuvos mentalitetas, ypač akivaizdžiai besireškiantis Klaipėdoje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių