Klaipėdoje – nenuilstanti džiazo fiesta

Tata

Tata portretas
Ačiū Dievui!Pasibaigė siaubingas košmaras! Toks "muzlo mėgėjų sabasas už miesto ribų,Nereikia piršti per prievarta svetimų standartu.

Jonė

Jonė portretas
O mes, senamiesčio gyventojai, turėsime palikti miestą. Aišku, būtų kur kas smagiau, jei tas džiazas vyktu kur nors toliau nuo miesto.

na

na portretas
pasiskaicius komentaru, atrodo, kad klaipedoj tikrai vien tik alkoholikai ir degeneratai gyvena, apake nuo savos neapykantos

me

me portretas
tikrai geriau džiazas nei koks ten supuvęs metalas. aišku, labiausiai cool, klasika ir pop

ahaha

ahaha portretas
tegu padaro bilietus į džiazo renginį, tada ir pamatysim ko vertas džiazas

niekad nebuvau ir neisiu

niekad nebuvau ir neisiu portretas
kam patinka primetama muzika prasom ,eikit , o dar ir negerbiu buteliniu partijos

KLP

KLP portretas
Užtenka mus mulkinti su savo tuo džiazu, važiuok į Vilnių pas savo šaika gentvilinį

Džiaikitės

Džiaikitės portretas
Jei meras būtų trash metal gerbėjas, tada būtų linksma :))) o šiaip man nepatinka tai ir neinu, kam patinka tegul pasimėgauja.

Ass

Ass portretas
Gerai, kad atneša visi pinigų, bet tegu jie bilietus padaro, o ne miesto pinigus švaisto, nes yra nesažininga būnant meru savo žmonai duot šimtą štukų iš miesto biudžeto, ar čia Klaipedoj taip normalu?

Aciu

Aciu portretas
Komanda yra nerealus zmones. Tomi rengini daro jau 25 metus. 25 metus jauciat ? Man nerealiausia svente Klaipedoj. 1 euras skirtas miestui atnesa 10 ir daugiau naudos. Plojam atsistoje. Maladiec chebra. Respekts.

Optimistas

Optimistas portretas
Kiek daug dvasinių ligonių komentuoja straipsnius, gal pradėkite nuo savęs gerinti gyvenimą o ne kitus kaltinti! Kas gi kaltas dėl blogo gyvenimo tai tik valdžia, tik ne patys. Gerų dienų jums niurzgaliai ir pozityvumo bent lašelį!

aaa

aaa portretas
grubliauskafiesta :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Laima

Laima portretas
Ponas mere,gal ne fiestas reiketu organizuoti, o senamiesti ir gatves remontuoti. Prisede veltedziu gaujos svaistot pinigus i ora. Geda.

Dar pinigų džiazui dar daugiau

Dar pinigų džiazui dar daugiau portretas
Na ir prasigyvensi fane? Tu paskuičiuok kiek pinigų mero šeima išlupa iš miesto, tiek gyvenime nesi matęs, tegu padaro bilietus į džiazą renginį, tada ir pamatysim ko vertas tavo džiazas?

Jazz fanas

Jazz fanas portretas
Paskui dejuojate apie mirstanti senamiesti. Festivalis yra kruiziniame. Garso tikrai nesigirdi mieste. Pas mus jau pilni kambariai atvykstanciu sveciu, del jazz festo.

to viltis

to viltis portretas
už savo sveikatą reikia kovoti. Koncertų garsas NETURI būti pragariškas. O jeigu yra - tokiems koncertams vieta plynių laukuose. Tegul ten sargdina vienas kitą. Velnio apsėstieji

beprotybė "veža"

beprotybė "veža" portretas
duonos ir žaidimų? taip buvo ir Romoje, dėl to ji ir žlugo. Dėl straipsnyje minimos "beprotybės"

Apsivemsim nuo nemokamo jazzo

Apsivemsim nuo nemokamo jazzo portretas
NEMOKAMI, už kuriuos sumokėjo iš mūsų visų kišenės, mes už tavo sušiktą džiazą sumokėjom ponas mere! Šimtus tūkstančių eurŲ.

Vyriausias miesto trubadūras

Vyriausias miesto trubadūras portretas
Perprato rinkėjų-valstiečių mentalitetą. Duok pigios degtinės ir pramogų, tuomet būsi mėgiamas, populiarus ir nuolat renkamas valdyti miestą. Ech, tas minkštaprotis lektoratas... O kas užsiims miesto ūkiu? Gal Kauno meras Matijošaitis? Klp gatvių būklė labiausiai apverktina nuo Nepriklausomybės laikų, miesto infrastruktūra nustekenta ir neplėtojama, nėra jokios miesto plėtros vizijos. Užtat uždegta žalia šviesa gigantiškiems uosto plėtros darbams, paminant visas gyventojų sanitarijos ir higienos normas. Na taip, dabar pirmoje vietoje $$$. Gyventojų interesai paskutinėje eilėje. Labai tikiuosi, kad miestiečiai kada nors atsitokės ir nusikratys vyriausiojo miesto trubadūro-populisto ir išsirinks veržlų ūkininką.

atėjūnams

atėjūnams portretas
DANGĖS upėje

KAD TAIP MIESTĄ VYSTYTŲ, SAVO KONTORĄ NUO BIROKRATIZMO VALYT

KAD TAIP MIESTĄ VYSTYTŲ, SAVO KONTORĄ NUO BIROKRATIZMO VALYT portretas
Ką moka, tai moka - triūbinti ir prizus ir vardus steigti be teikti, bei gauti. Yra tokia pasaka - kaip kalvio vaikas šnipštą kalė.

viltis

viltis portretas
Viliuosi, kad bent jau iki 23 val tie koncertai baigsis. Gyvename centre mums tas mero džiazas kaip košmaras, koncertų garsas pragariškas, nemokamas sveikatos žalojimas per prievartą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių