R. Kaubrys: teatre nekūriau savo kulto

Kropas

Kropas portretas
Pavilionis, jei kalbėt, tai nieko neveikė tik Vilnuij akademijoje ir puč.orkester dirbo. Klaipėdoje pasirodydavo kaip jaunas mėnulis. Iš jo joks menininkas, o ypač dirigentas niekinis. be to didelis intrigantas. Gal dėl to J.Domarkas ir nedavė jam nacionalinio orkestro batutos, juk matė, kas per žmogus ir specas.

>L.S

>L.S portretas
Cituoju Valio! Teisybė kaip iš švento rašto. Bet kažkodėl vadovaujant muzikiniam tarsi nereikia išmanyti muzikos. Pagal savo provincialų KU išsilavinimą, R. Kaubrys buvo ruošiamas režisuoti liaudies teatruose. Bet net ir neprastos režisūrinės nuovokos neužtenka VADOVAUTI MUZIKINIAM teatrui, juolab ir renkant sau komandą. Tam reikia išmanyti esamas ir buvusias tradicijas, o ne tik būti viena ausimi kažką girdėjus. Kaubriui buvo "dzin" vyriausio dirigento D. Pavilionio nuomonė ir muzikinio teatro supratimas. Dirigentas buvo išėstas. Jis neįtiko ir "senajai gvardijai", kurios nuomone, į sceną lipti turi teisę tik jie, pusamžiai, dažnai pusiausaviveikliniai veikėjai, dažnai scenoje besukeliantys tik šypseną. Dėl tos priežasties vien Teatro paminėjimas daugumai klaipėdiškių sukeldavo vien kreivą šypseną. Lygiai kaip ir šiandieninis Ramūno PR.

L.S.

L.S. portretas
Vadovaujant Muzikiniam teatrui reikia išmanyti visų pirma TEATRO MENĄ - Kaubrys puikiai su tuo susitvarkė...tik gaila kad neturėjo normalaus ir profesionalaus vyriausiojo dirigento todėl ir sudegė ...ką norit tą sakykit vistiek Ramūnas yra unikalus ir neeilinis klaipėdietis!!!

Kropas

Kropas portretas
Šitie Vilniečiai labai sugeba mūsų uždirbtus pinigus ištaškyti...Tą jau dabar darys trečia asaba...viena buvo išvyta, kitas nuėjo prie didesnių pinigū, o dabartinė statys naują teatrą,,,,,,,che...che...che....Viena "gera" naujiena, kad teatras skolose...

Jo

Jo portretas
Visa tai tiesa. Tik siūlau žiūrėti plačiau ir neapsiriboti vien tik padėties konstatavimu, o paanalizuoti ir priežastis.

R

R portretas
Teatras nustekentas , orkestras nustekentas, ai tiesa , atnaujinimo premjeru meistru buvo, dabar matai verkšlenti bando

Užteks

Užteks portretas
varyti ant to Vilniaus!Jeigu ne Vilnius, tai toj Klaipėdoj iš vis nieko nevyktų, o ką klaipėdiečiai savarankiškai sugeba veikti?-nebent baliukus, arba pagėrimus kitaip tariant , suorganizuoti, va čia tai jie lyderiai, tikrai sutinku. Bet ar tai yra žmoniškoji vertybė?!..Kai kam galbūt ir taip, kitokios gal ir nelabai įsivaizduoja...

Pritariu

Pritariu portretas
Paskutiniam komentavusiam. Ir juokingiausia žiūrėti į kokį "karūnuotą" teatralą, kurio nė vienas Vilniaus kolektyvas dėl nekompetencijos nepriimtų į savo gretas. Daugelio šio teatro darbuotojų tikslas- pasiimti kad ir tuos varganus grašius ir bėgti į kitus darbus...

>Jo

>Jo portretas
Baikit svaičioti su tais Vilniaus baubais. Visų pirma Klaipėdoje nėra elementarių sąlygų gauti aukštąjį meninį išsilavinimą su bent kiek konkurtencingu diplomu. Fakultetų auklėtiniai bando vaizduoti didelius menininkus ir kaip įmanoma ignoruoti gavusius bent kiek padoresnį išsilavinimą - atseit ir mes ne prastesni. Kas tuo gali patikėti? Tik nereikia minėti tų keletos pavardžių kaip nenuginčijamo Klaipėdos menų privalumo. Grečiau tai tik retos išimtys. Va šito įsitikinimo ir apskritai nesusivokimo kas kur ir kaip, amžinos batalijos Muzikiniame. Kas ką. Visos Lietuvos kultūrininkams jokia paslaptis, kad Klaipėdoje nuožmi atmosfera kitur kažką pasiekusių atžvilgiu.Čia ne galimybių, o mentaliteto klausimas. Fakultetai, arba, jei norit, KU Menų akademija, vėl pavirtusi LMTA padaliniu ilgą laiką ėjo ne progreso, o savo susinaikinimo keliu. Į tokią atmosferą bijo atvažiuoti žmonės dirbti, nors Klaipėda jau seniai "nebepasigamina" pakankamai, kad ir žemesnio lygio, sau reikiamų specialistų.

šiaip neblogas žmogus

šiaip neblogas žmogus portretas
Taip, jis nekūrė savo kulto, bet, deja, nekūrė ir meno. Vadovaujant Muzikiniam teatrui reikia išmanyti – PIRMIAUSIA – muziką.

Rulis

Rulis portretas
Tipiškas lietuvio paverkšlenimas - esu pats geriausias, tačiau man neaiškios jėgos manęs neįvertina. Konkurse pabijojau dalyvauti, dabar belieka tik paverkšlenti. Nesuprantu, kam tokius straipsnius apie nieką išvis rašyti. Mano nuomone su Sakalausko atėjimu teatras pakilo į daug aukštesnį lygį. Tą aukštai iškeltą kartelę būs ne taip paprasta išlaikyti. Gal tą suprato ir gerb. Kaubrys.

Jo

Jo portretas
Vilnius žlugdo visą šalį, viską susirinkdamas sau, o mes sugebame nė nepastebėti, neprieštarauti.

Kpoūstas

Kpoūstas portretas
Puikus žmogus, idealus vadovas, Teatras klestėjo jo vadovavimo metu. Atėjūnai iš Vilniaus /VISI/ žlugdė teatrą ir toliau žiūrės savų interesų. Nieko gero nebus...toliau bus kiršinamas kolektyvas, statomos operos Jolanta ir panašūs kūriniai. Tikrai, kad Klaipėda yra kaimas, pagal Vilniaus ponų logiką...Šita vadovė taip pat nepabus ilgai...jau buvo net trys iš Vilniaus...kuo baigėsi viskas....mato visi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių