Rekonstrukcijai besirengianti Palangos vasaros estrada žada įspūdingą rugpjūtį

 • Teksto dydis:

Jau šį rudenį prasidėsiantiems didžiuliams pokyčiams besirengianti Palangos vasaros estrada visą rugpjūtį džiugins renginiais, skirtais įvairaus skonio klausytojams.

Palangos vasaros estrada – tai vieta, kurią jaukiems ir nuotaikingiems atostogų vakarams praleisti bei pasigėrėti savo numylėtinių pasirodymais renkasi tiek palangiškiai, tiek kurorto svečiai.

Daugelį metų, pasibaigus vasarai, pastatas ištuštėdavo, čia skambėjusi muzika nutildavo. Todėl jau netrukus senojo pastato vietoje ims dygti moderni koncertų salė, suteiksianti galimybę ateityje renginius čia vykdyti apskritus metus.

Atsinaujinusi koncertų salė kartu ir ženkliai pakeis savo veidą – čia išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.

Po permainų rekonstruojama koncertų salė įgys apvalią formą. Čia bus įrengtas 2500 sėdimų žiūrovų vietų amfiteatras su apie sceną išdėstytomis žiūrovų vietomis. Numatyta ir galimybė žemesnįjį amfiteatro lygį transformuoti į horizontalaus grindų paviršiaus salę.

Tuomet sėdimų ir stovimų vietų skaičius salėje sieks iki 3000, o kartu atsiras galimybė per keletą minučių pakeisti patalpos žiūrovinę dalį iš amfiteatro į banketinę salę ar tuščią erdvę. Taigi tą pačią dieną salėje galės vykti keletas skirtingo pobūdžio renginių. 

Įrengus koncertų salę, prasidės kito korpuso – maždaug 900 kv. metrų ploto meno mokyklos, kuria galės naudotis jaunieji palangiškiai, statybos. Galiausiai išdygs

Kultūros centras, kurio plotas sieks apie 250 kv. metrų. Šio pastato išskirtinumu taps kamerinis vidinis kiemelis – amfiteatras, kuriame galės vykti mini koncertai, poezijos vakarai, diskusijos.

Tačiau kol kas, kol poilsiautojai džiaugiasi vasariškais orais Palangoje, kurorto Vasaros estradoje netyla šurmulys – čia renginys keičia renginį. Jau šįvakar, rugpjūčio 2 d., publikos dėmesio lauks žiūrovų pamėgta Lietuvos estrados žvaigždė Birutė Dambrauskaitė ir “Andre Dance” šokių teatras.

Rugpjūčio 3 d., po Palangos dangumi startuos tarptautinis meno festivalis, kurio metu, bendradarbiaujant su visuomenine organizacija ESALS, vyks paramos akcija sergantiems vaikams „Molinis ežiukas“. Publikos dėmesio lauks Jevgenija Telyženko, Konstancija Leon, Massimo Boccia, Vladimir Liovkin, Ernestas Mackevičius, Vytautas Matuzas ir kiti.

Kitą savaitę Palangos vasaros estrada prisipildys romantiškomis dainomis – rugpjūčio 7 d. gražiausias, užburiančias, nepakartojamo jausmo kupinas dainas bei populiariausius hitus klausytojams dovanos charizmatiškieji Inga Valinskienė ir Ovidijus Vyšniauskas.

Jau kitą dieną, rugpjūčio 8 d., romantika vasaros  estrados scenoje užleis vietą legendoms – išskirtinį vakarą žiūrovams dovanos „Hiperbolė“ su projektu “Hiperbolė“ tribute“. Šiuo projektu jau spėjo pasidžiaugti daugiatūkstantinė šiemetinės Jūros šventės publika Teatro aikštėje. Nuo senos ir laiko patikrintos muzikos šėlo „Muzikuojančio kelto“ keleiviai, į kurį patenka tik išskirtiniai atlikėjai.

Projekto lyderis Anatolijus tęsia prieš kelis metus pradėtą tradiciją, kai anoje Jūros šventėje atliko senąsias ir naująsias „Hiperbolės“ gitaristo Igorio Berino dainas.

Šį kartą ekspresyvumu pasižyminti programa sudaryta tik iš geriausių muzikos klasikų kūrinių. Jas atliks dažniausiai nepelnytai užmirštami atlikėjai-instrumentalistai.

Jie jums, mieli žiūrovai, pateiks visą „Hiperbolės“ muzikos grožį ir leis jūsų širdims aktyviau plakti...

Rugpjūčio 10 d. grįžti į jaunystės prisiminimus bei iš naujo atrasti puikias bei laiko patikrintas dainas pakvies legendinis Stasys Povilaitis ir Kauno Bigbendas, pristatydamas jubiliejinį koncertą „50 metų scenoje“. O rugpjūčio 13 d. pasigėrėti neįtikėtina plastika bei grakštumu publikai suteiks progą daugkartiniai Europos čempionai – sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra“.

Ne mažiau gracingas ir gražus renginys palangiškių ir kurorto svečių laukia rugpjūčio 15 d. – vasaros estradoje vyks gražiausios šalies merginos rinkimai – konkursas „Mis Lietuva 2013“. Šis renginys bus tiesiogiai transliuojamas per Lietuvos ryto TV.

„Deganti aistra“ – tokiu pavadinimu programa klausytojus į vasaros estradą vilios rugpjūčio 16 d. Šio koncerto metu žiūrovus scenoje džiugins I. Starošaitė, Ž. Žvagulis, „el Fuego“, E.Jakštytė ir VIRUS J, Studentės, K. Nemycko, K. Navickaitė – Tina ir kt. Koncerto vedėjai I. Valinskienė ir D. Norvilas. Renginį filmuos LNK televizija.

Jau kitą dieną, rugpjūčio 17 d., šiuos atlikėjus scenoje pakeis kitos estrados žvaigždės – dvidešimtmetį scenoje švenčiantis Žvagulių duetas pristatys naują albumą „Būsiu ten, kur būsi tu...“. Koncerto svečiai: R. Cicinas, K. Jablonskis, O. Vyšniauskas, I. Valinskienė, E. Jakštytė ir L. Jakštys, L. Remeikienė, 69 danguje, M. Jampolskis, Stano, R. Rudokas – Čilinam, E. Kučinskas ir kiti žinomi šalies atlikėjai. Renginį filmuos LNK televizija.

Rugpjūčio 18 d. klausytojus pakvies tikro garso koncertas “Geriausios dainos gyvai” – scenoje publika ir vėl išvys Ingą Valinskienę su grupe.  Koncertą filmuos LNK televizija.
Vasarinį sezoną Vasaros koncertų salėje užbaigs auksinis duetas – Irūna ir Marius Jampolskis. Jie į koncertą klausytojus pakvies rugpjūčio 20 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Jūros šventėje – svečiai iš Prancūzijos
  Jūros šventėje – svečiai iš Prancūzijos

  Jūros šventės projektas – Teatrinio veiksmo gatvė, jau 7-ąjį kartą kviečia atrasti žaismingus, spalvingus, nepamirštamus projektus ir netikėtas improvizacijas. Pamėgta, laukiama, įsikursianti Turgaus gatvėje iškilsiančia...

 • Klaipėdos muzikinio teatro artistai repetavo po atviru dangumi
  Klaipėdos muzikinio teatro artistai repetavo po atviru dangumi

  Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro artistai miestiečius ir svečius pakvietė į tradicinėmis tapusias repeticijas po atviru dangumi. Jų metu pasirodys ir orkestras, ir solistai, ir choras, ir šokėjai. ...

  5
 • Šventėje žavėjo gyvūnų pasirodymai
  Šventėje žavėjo gyvūnų pasirodymai

  Prekybos centre, esančiame Taikos prospekte, šeštadienį rinkosi šeimos ir gyvūnų mylėtojai. Vyko jiems skirta šventė. Norintieji galėjo paremti gyvūnų globos įstaigas. ...

  1
 • Gražiausių jūrinių tradicijų epicentre – vainikų nuleidimas
  Gražiausių jūrinių tradicijų epicentre – vainikų nuleidimas

  Klaipėda vos už savaitės pakels Jūros šventės bures, kuriose pagarba jūrinėms tradicijoms, jūrai. ...

 • Trisdešimt teatro metų: B. Molytė
  Trisdešimt teatro metų: B. Molytė

  Viena žymiausių ir išraiškingiausių baleto šokėjų visoje Lietuvoje jau daug metų gyvena uostamiestyje, o nuo 1998 m. dirba Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Daugeliui įsiminusi ryškiais vaidmenimis ir už teatro ri...

  4
 • „Pėdink į Girulius“: koncertuos grupė „Undan“
  „Pėdink į Girulius“: koncertuos grupė „Undan“

  Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“ trečiadienį visus kviečia į svečių iš sostinės nemokamą koncertą. ...

 • Palangoje koncertuos muzikantai iš Teksaso
  Palangoje koncertuos muzikantai iš Teksaso

  „Ramybės“ kultūros centre Palangoje (Vytauto g. 35) liepos 24 d. 20 val. muzikuos Keeganas McInroe ir Mattas Tedderis – du dainų autoriai ir atlikėjai iš Teksaso valstijos (JAV). ...

 • ORE: proga pamatyti „Pajacų“ repeticiją
  ORE: proga pamatyti „Pajacų“ repeticiją

  Šį savaitgalį prasideda vasaros tradicija tapusios atviros Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro repeticijos „Ore“. Sekmadienį nuo 10 val. aikštėje prie burlaivio „Meridianas“ – unikali galimybė pamatyti Dalio...

 • K. M. Čiurlionio „Jūra“ prie jūros Smiltynėje
  K. M. Čiurlionio „Jūra“ prie jūros Smiltynėje

  Ketvirtadienį Senosios Smiltynės paplūdimyje, prie gelbėjimo stoties, poilsiautojų akį traukė grupelė keistuolių su ausinėmis, patogiai įsitaisiusių ant plastikinių kėdžių. Viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“ vis...

 • Meno festivalis „Mėlynoji juosta”: virsmo ritualas
  Meno festivalis „Mėlynoji juosta”: virsmo ritualas

  Klaipėdos miestui užsidėjus Lietuvos kultūros sostinės karūną, kalendorinius mėnesius žymi vienas festivalis po kito. Antrąjį kartą rengiamas meno festivalis „Mėlynoji juosta” taip pat dedikuotas uostamiesčiui. ...

Daugiau straipsnių