A.Didžbalis - Europos jaunimo sunkiosios atletikos čempionas!

Aštuoniolikmetis klaipėdietis Aurimas Didžbalis šeštadienį tapo Europos jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionu.

Lenkijoje vykstančiose Senojo žemyno pirmenybėse A.Didžbalis svorio kategorijos iki 94 kg dvikovėje iškėlė 362 kg ir trim kilogramais aplenkė antroje vietoje likusį armėną Vardaną Davtjaną bei net 14 kg - trečiąją poziciją užėmusį albaną Serafiną Velį.

Lietuvos atletui taip pat atiteko mažasis aukso medalis rovimo veiksme (163 kg) ir sidabras - stūmimo (199 kg) varžybose.

"Tikrai džiaugiamės pergale. Ruošėmės tokiam pasiekimui ir pavyko. Šiandien buvo Aurimo diena - jis iškėlė visus šešis bandymus, - auklėtinio pasiekimu nuoširdžiai džiaugėsi vyriausiasis rinktinės treneris Bronius Vyšniauskas. - Tikiuosi, kad iš šio vyruko gali išeiti neblogas atletas. Juk jis šiandien įveikė gerokai vyresnius už save varžovus".

Kitas sekmadienį startavęs Lietuvos sunkiaatletis Vincas Slevinskas dvikovėje iškėlė 336 kg (151 kg + 185 kg) ir liko vienuoliktas svorio kategorijoje virš 105 kilogramų.

Devintą vietą penktadienį svorio kategorijoje iki 77 kg užėmė Marius Mickevičius - 315 kg (145 kg + 170 kg).