„Aisčiai“ nepasigailėjo „Neptūno“

Triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Aisčių“ ekipa. Ji namuose 102:64 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus, rašo basketnews.lt.

Pirmas kėlinys nežadėjo nieko blogo klaipėdiečiams. Tik ketvirčio pabaigoje šeimininkai spurtavo 6:0 ir susikrovė 7 taškų pranašumą (20:13).

Per pusę antrojo kėlinio „Neptūnas“ pelnė vos 1 tašką, ir sukaustyti kauniečių gynybos atsilikinėjo 15 taškų (14:29). Iki didžiosios pertraukos svečiams priartėti nepavyko, o „Aisčiai“ po Pauliaus Beliavičio baudos metimų turėjo 23 taškų persvarą.

Antroje rungtynių pusėje Kauno ekipa nesigailėjo varžovų ir nugalėjo juos 38 taškų skirtumu.

„Neptūno“ krepšininkai suklydo 23 kartus, o „Aisčiai“ padarė 10 klaidų.

„Aisčiai“: Donatas Motiejūnas 21 (8 atk. kam.), Tautvydas Barštys 17, Paulius Kleiza 16, Egidijus Dimša 12, Giedrius Kurtinaitis 11.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 18, Paulius Morkeliūnas 17 (12 atk. kam.), Valdas Vasylius 10.

Šiame straipsnyje: Neptūnas