Astrologė V.Liaugminienė: žvaigždės globos doruosius (horoskopas)

Ateinantys metai tikrai bus geresni, turtingesni ir džiaugsmingesni. Senųjų ir naujųjų metų sandūroje tokiomis viltimis gyvena bei vieni kitiems dosniai linki daugelis.

Viltys gali apvilti

Ar 2011-ieji išties žada daugiau pozityvesnių išgyvenimų nei šiemet, ar sunkmečio gniaužtai bus silpnesni?

Tiems, kuriems maga akies krašteliu žvilgtelti į ateitį, astrologai sako – bent metų pradžia gali būti labai prieštaringa. Ir tuo reikėtų kaltinti beveik kartu einančių Jupiterio ir Juodojo Mėnulio (Lilit) tandemą.

"Jupiteris neša sėkmę aktyviems, iniciatyviems ir ryžtingiems žmonėms. Skatina pradėti naujus darbus, įgyvendinti naujas idėjas, tačiau iš paskos atsivejantis Juodasis Mėnulis šią sėkmę griauna ir net geriausius planus paverčia nuostoliais", – tvirtino klaipėdietė astrologė Violeta Liaugminienė.

Todėl pašnekovė patarė – iki birželio 5-osios, kol Jupiteris pereis į Jaučio ženklą, reikėtų elgtis ypač atsargiai ir nepasitikėti kylančia vilties bei jėgų banga.

Tuo metu gali būti drąsiai pradėti nauji verslai, imamos paskolos, plečiama gamyba ir paslaugos, perkami brangūs daiktai ir nekilnojamasis turtas, pajutus pasitikėjimą savo jėgomis ir atsigaunančia ekonomika, tačiau visa tai gali netikėtai atvesti prie bankrotų ar nuostolių.

Dar vienas krizės etapas?

Pasak pašnekovės, gali iškilti nemažai konfliktų tarp partnerių, padaugėti skyrybų. Daugiau darbo gali atsirasti teismams, sprendžiant konfliktines situacijas.

Pasauliniu lygiu ši situacija nurodo padidėjusią regioninių konfliktų, karų ar revoliucijų tikimybę.

V.Liaugminienė vardijo, jog gali padaugėti ir stichinių nelaimių, techninių avarijų, ypač aviacijoje ir susijusių su elektromagnetine veikla. Galima elektroninių informacinių diversijų tikimybė.

Visuomeninių, ne pelno siekiančių organizacijų ir įvairių partijų veikla gali būti sutrikdyta įvairių ideologinių nesutarimų, nesurasti pakankamai rėmėjų ir šalininkų.

"Pavasarį gali iškilti rimta nemokumo ir negebėjimo vykdyti savo įsipareigojimų grėsmė. Kitaip tariant, gali iškilti dar viena bankinės – kreditinės sistemos krizė arba prasidėti dar vienas krizės etapas. Gali iškilti socialinių finansinių institucijų, kaip "Sodra", kitų draudimo kompanijų veiklos sutrikimų", – aiškino V.Liaugminienė.

Tačiau esą tie, kurie iškentės šį sunkų laikotarpį, nuo gegužės galo jau gali tikėtis nežymaus finansinės sistemos atsigavimo. Reikalai gerokai turėtų pasistūmėti į priekį vasarą, pradedant birželiu.

Valdžioje – nieko naujo

"Vis dėlto labiausiai turėtų išlošti tie žmonės, kurie elgsis dorai ir sąžiningai. Didžiausia vertybe kitais, kaip, beje, ir ateinančiais 14 metų, taps geras vardas. Todėl ypatingas dėmesys bus skiriamas kiekvieno žmogaus bankinei kreditinei istorijai, sugebėjimui laikytis duoto žodžio, objektyviam savo galimybių įvertinimui, padorumui", – komentavo pašnekovė.

V.Liaugminienės žodžiais, valstybinės struktūros ir toliau liks nepajėgios spręsti daugelio socialinių problemų, nesugebės vykdyti duotų įsipareigojimų, gali didėti biudžeto skylės.

Kad būtų užglaistyti nepageidaujami įvykiai ir užmigdytas visuomenės akylumas bei aktyvumas, visu pajėgumu gali įsisukti propagandos aparatas.

Pasak V.Liaugminienės, ateinančiais metais Lietuva gali pajusti finansinį atsigavimą. Tad nors metų pradžioje dar daugelis žmonių patirs nemokumo krizę, situacija turėtų pagerėti jau nuo birželio.

Metų pradžia ne itin dėkinga bus ir valdžiai. Tačiau kritinė padėtis esą pasireikš kovą. Galima krizė valdžioje, gali būti priimti neteisingi sprendimai, kilti skandalai, konfliktinės situacijos, išaiškėti paslaptys.

"Vis dėlto Lietuvą ateinančiais metais globos Selena (Baltasis Mėnulis). Jos padėtis sušvelnins visas bankinės, kreditinės sistemos įtampas ir vėl daugumai žmonių suteiks viltį atsistoti ant kojų", – teigė pašnekovė.

Katinas ar Triušis?

Pagal kinų kalendorių 2011-ieji vadinami balto, metalinio Katino arba Triušio metais. Legenda byloja, kad Buda pasikvietė pas save į svečius visus žvėris ir kiekvienam iš atėjusiųjų eilės tvarka dovanojo po vienerius valdymo metus. Pirmoji atbėgo žiurkė, tad jai ir atiteko pirmieji dvylikamečio ciklo valdymo metai. Buivolas buvo antrasis, šiek tiek nuo jo atsiliko tigras, kuriam ir atiteko treti metai. Tačiau tigras pradėjo ginčytis su buivolu, kuris jų atbėgo pirmesnis, ir šio ginčo įkarštyje niekas nepastebėjo, kas buvo kitas – kiškis, katinas ar triušis. Todėl daugybės rytiečių tautų nuomonės šiuo klausimu iki šiol skiriasi. Nors pagal rytiečių kalendorių Katino (Triušio) metai turėtų daugeliui nešti taiką, ramybę, pasižymėti kūrybiškumu, lengvu, gal net kiek neatsakingu gyvenimu, kai kurios planetų kombinacijos gali įnešti į įprastas rytietiškas charakteristikas nemažai įtampos ir netikėtumų.

2011-ųjų astrologinė prognozė Zodiako ženklams

Avinas

Iki sausio antrosios pusės vertėtų sutelkti dėmesį į savo planus, išsiaiškinti, ko norite. Nuo šio mėnesio pabaigos gali atsiverti naujos galimybės. Būtų nedovanotina jomis nepasinaudoti – pakopa aukščiau kilstelėti tiek savo asmenybę, tiek karjerą. Ypatingą metų atmosferą kurs karališkasis Jupiteris. Nuo sausio 22-osios iki birželio pradžios jis suteiks daugiau laisvės, galimybių išplėsti įvairias jūsų veiklos sritis. Tai stiprūs metai paieškoms, drąsiems sumanymams, inovatyvioms idėjoms. Energijos tam turėsite sočiai. Ar šis periodas bus išties puikus, priklausys tik nuo jūsų pačių. Galite visiškai pakeisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą, įgyti drąsos įgyvendinti seniai puoselėtus planus. Tačiau nuo kovo 24 dienos į jūsų ženklą 9 mėnesiams įžengs Juodasis Mėnulis (Lilit). Šiuo laikotarpiu gali viena po kitos užgriūti negandos, netikėtai sužlugti net geriausi planai. Tad svarbiausius sprendimus atlikite nuo sausio galo iki kovo 24 dienos. Jei nepasiduosite impulsyvumui, nuo birželio iki metų pabaigos gali atsiverti geros perspektyvos finansų srityje.

Jautis

Iki sausio 22 dienos pasistenkite realizuoti visus planus, nes vėliau energija gali staiga dingti. Gali apnikti gyvenimo prasmės klausimai, apimti tingumas, neveiklumas. Iki birželio pradžios jums reikėtų susikaupti, apsvarstyti ateities planus. Geras laikas užsiimti dvasinėmis praktikomis. Jei esate pakankamai stiprus ir sąmoningas, šiuo metu padaryti geri darbai ar suteikta labdara gali duoti nuostabius vaisius. Nuo birželio iki pat metų galo – atgimimo ir naujų darbų metas. Jausite ne tik jėgų ir energijos antplūdį, bet ir būsite kupini naujų sumanymų, planų. Vidinė šviesa ir šiluma, sklindanti iš jūsų, neleis būti vienišam. Jūs tarsi magnetas trauksite žmones, įkvėpdamas juos naujai veiklai. Galite išnaudoti šį laiką ne tik verslui ir naujiems projektams, bet ir meilei. Tačiau šiuo metu gyvenimo džiaugsmas gali padovanoti ir antsvorį. Todėl pasistenkite derinti naujas galimybes su sąmoningu savęs apribojimu ir dieta ar sportu. Ypač sėkmingas laikas – vasara, o nemalonumų galite sulaukti metų pabaigoje, nuo lapkričio galo.

Dvyniai

Nepaisant Juodojo Mėnulio pozicijos, kuri neigiamai veiks karjeros sritį, neturėtumėte prarasti optimizmo ir geros nuotaikos. Užaštrintu protu ieškosite informacijos, domėsitės viskuo, kas nauja, gilinsitės į naujas technologijas. Ypač svarbi gali tapti laisvės tema. Galite mėginti išsikovoti daugiau laisvo laiko, geresnes sąlygas, daugiau teisių kažką spręsti. Nuo balandžio galite tikėtis atrasti naują darbą arba pakilti karjeros laiptais. Tačiau tuo pat metu reikėtų vengti konfliktinių situacijų. Nepažeidinėkite visuomeninės tvarkos – jūsų deklaruojama laisvė gali būti tik iliuzija. Nuo birželio iki metų galo aplinkybės gali pareikalauti susikaupimo. Galite pasijusti vienišas, išsekęs, praradęs energiją. Stenkitės nepasiduoti depresijai. Tokiu metu labai pravers meditacijos, jogos ar tai chi praktikos. Tai laikas, kada reikia pamiršti paviršiaus bangelių raibuliavimą ir nerti į gylį, pamiršti tai, kas laikina, ir pradėti vertinti amžinus dalykus. Jei turite tvirtą pasaulėžiūrą, šis laikotarpis gali padovanoti išmintį ir dvasinę ramybę.

Vėžys

Pirmuosius tris 2011-ųjų mėnesius namuose kilusios problemos gali pakenkti verslui ir karjerai, o per didelės išlaidos – net sukelti bankroto grėsmę. Jūsų karjerai taip pat gali iškilti pavojus. Dėl įtampų gali kilti sveikatos problemų. Turėtumėte saugoti galvą, vengti emocinių įtampų. Stenkitės išmokti dvasinių praktikų ar paprasčiausiai daugiau laiko skirkite poilsiui, pasilepinimui. Tačiau jau balandį situacija ims krypti į gerąją pusę. Gali atsirasti jus palaikantis žmogus. Neatmestina, jog su juo užmegsite romantiškus santykius. Jus gali suartinti bendros idėjos, planai, panašus mąstymas. Nuo birželio vidurio – puikus laikas realizuoti savo planus ir sumanymus. Sulauksite partnerių palaikymo. Šiems tikslams pasiekti didelę įtaką gali daryti jūsų socialinis statusas ir autoritetas. Galite atrasti puikių draugų, vienminčių. Tai puikus metas įgyti mokslinį laipsnį, postą, dalyvauti (ir laimėti) rinkimuose, konkursuose, pristatyti savo idėjas visuomenei, įgyti autoritetą. Šiuo metu gali pasipildyti ir jūsų piniginė.

Liūtas

Iki sausio pabaigos aplinkybės reikalaus keisti tiek mąstymą, tiek gyvenimo būdą. Gali griūti viskas, kas buvo įprasta, patogu. Šis metas – savotiška kryžkelė. Tad labai svarbu, kurį kelią pasirinksite. Nepaisant visko, šiuo laiku būsite apdovanoti didele vidine energija ir galimybėmis keisti tai, kas ilgus metus trukdė. Būtų palanku atsisakyti blogų įpročių. Nuo vasario lengviau atsikvėpsite ir pajusite naujos pasaulėžiūros poreikį, suprasite, kad jūsų galimybės nėra jau tokios menkos. Nuo kovo vidurio trauks tolimi kraštai, nauji draugai, sustiprės laisvės poreikis. Tačiau nuo tolimų kelionių susilaikykite bent iki birželio vidurio, nes gali tykoti nemalonumai ar avarijos. Jei pakeisite gyvenimo būdą, pajusite aplinkinių pagarbą ir sustiprėjusį autoritetą. Nuo birželio pradžios iki pat metų pabaigos gali įvykti teigiamų pokyčių karjeroje, tai taip pat sėkmingas metas pradėti nuosavą verslą. Tačiau geriau tai daryti iki rugpjūčio pabaigos. Nepaisant to, pasistenkite būti atsargūs gruodį. Venkite investicijų ir rizikingų verslo sprendimų.

Mergelė

Metų pradžia itin svarbi partnerystei – tiek dalykinei, tiek asmeninei. Visus konfliktus gyvenimas mokys spręsti taikiai, ieškant kompromisų. Nuo sausio pabaigos iki birželio pradžios gali traukti rizikingi dalykai. Gali būti sėkmingos finansinės operacijos. Jei delsiate su rimta operacija, galite ryžtis – ji turėtų būti sėkminga. Tačiau nuo kovo galo pasistenkite pasisaugoti avarijų ir nelaimingų atsitikimų, pernelyg nerizikuokite, venkite tamsių gyvenimo užkaborių. Pavasarį galite patirti stiprių psichologinių išgyvenimų, praradimų. Pasistenkite juos suvokti kaip neišvengiamas pamokas. Po jų galite tapti dar stipresni. Nuo birželio pradžios atsivers nauji horizontai. Galite griebtis mokslų ar kelti kvalifikaciją, įgyti mokslinį laipsnį ar pradėti mokyti kitus. Turėtumėte palypėti ant aukštesnio socialinio laiptelio, išsikovoti autoritetą ir visuomenės pripažinimą. Jus gali išgarsinti ir parašyti straipsniai ar kita leidybinė veikla. Gali suaktyvėti kontaktai su užsieniu. Tai geras laikas kelionėms, bendrai veiklai su užsieniečiais.

Svarstyklės

Buities rūpesčiai, pagalba tėvams ar vyresniems žmonėms, problemos su nekilnojamuoju turtu metų pradžioje gali suvaržyti laisvę. Kad ir kiek pinigų uždirbtumėte, jų bus per mažai išreikšti subtiliam požiūriui į grožį ir patenkinti komforto poreikį. Tačiau nuo sausio pabaigos jūsų dėmesį netikėtai patrauks visai kiti dalykai. Galite atsidurti visuomenės dėmesio centre. Ir nors šis dėmesys vasarį gali sukelti daug įtampos, kovą gali tapti malonus ir skatinantis tobulėti. Šiuo metu būtų palanku spręsti ginčus, juridinius reikalus. Gali tapti aktuali meilės ir partnerystės tema. Nuo kovo iki birželio palankus laikas vedyboms, nors balandžio pabaigoje gali sudrebėti senųjų šeimų pamatai. Pavasarį turėtumėte vėl iš naujo sužydėti. Be to, gegužės pabaigoje piniginė turėtų gerokai išsipūsti, galimai jūsų partnerio pastangomis. Nuo birželio teks peržiūrėti savo vertybes, daug ką permąstyti. Jei paleisite tai, kas nereikšminga, nepaprastai daug išlošite. Palankus laikas vykdyti rizikingus sumanymus, imti kreditus ir pradėti verslą.

Skorpionas

Metų pradžia svarbi meilei, vaikams. Tačiau iki birželio įvairios pareigos ir koncentracija į darbą, buities rūpesčius neduos nė mažiausios galimybės pailsėti. Ypač apkrauti gali pasijusti besimokantieji. Nesibaigiantys darbai apribos bendravimą, mokslą, keliones. Tačiau pabūti vienumoje taip pat nepavyks. Gali tekti nemažai laiko skirti sveikatos problemoms. Tikėtini vaikų auklėjimo rūpesčiai. Galite prarasti augintinį. Verslininkai gali patirti konfliktų su darbuotojais dėl įvairių darbinių nusižengimų. Nuo birželio turite didelę tikimybę vesti (ištekėti). Jūsų gyvenime turėtų atsirasti mylimas žmogus. Tai puikus metas taikiai išspręsti visus iškilusius konfliktus, teisinius klausimus, gauti juridinius dokumentus, sudaryti sutartis. Nuveikti darbai gali suteikti žymų svorį visuomenėje. Turėtumėte tapti gerai matomas. Būtų tikslinga užsiimti savireklama. Galite rasti žmonių, palaikančių jūsų idėjas, verslo partnerius. Kiek vėliau atrasite laiko savo senoms svajonėms realizuoti. Puikiai pritaikysite žinias praktikoje.

Šaulys

Negandos, siautėjančios jūsų namuose, eina į pabaigą. Pasistenkite išsaugoti šeimą, nors jums ir labai norėtųsi laisvės. Šeima – jūsų stiprybės šaltinis. Nuo sausio iki birželio galite pasinerti į meilės nuotykius, kurie įgis įvairiausių atspalvių. Nuo švelnios romantikos iki konfliktų, šeimyninių vaidų ar net neištikimybės. Romantiški santykiai gali būti sugadinti netikėtomis pagundomis ir išbandymais, kuriuos pateiks Juodasis Mėnulis (Lilit). Tačiau žinokite, kad ši tamsioji Mėnulio pusė negali paliesti dorų ir išmintingų žmonių. Taigi jūsų gyvenimo režisūra – tik jūsų pačių rankose. Šiuo laikotarpiu taip pat gali tekti susirūpinti ir netikėtai iškilusiomis vaikų problemomis. Galbūt jaunosios atžalos paprasčiausiai reikalaus daugiau dėmesio ir trukdys jums realizuoti savo kūrybines idėjas bei planus, nes šis laikotarpis žada būti gana produktyvus. Nuo birželio pradžios gali tekti pasinerti į buities rūpesčius, atlikti seniai planuotus, gal ne visai malonius darbus. Tai geras laikas pasirūpinti sveikata.

Ožiaragis

Ateinantieji metai jums gausiai pažers šeimos įvykių. Jie gali atnešti ir daug džiaugsmo, ir nusivylimo bei nuoskaudų. Apsišarvuokite kantrybe ir tolerancija, nes nuo jūsų išminties priklausys, ar pavyks išvengti barnių ir konfliktų. Beje, jūsų šeima gali ir papilnėti, o kai kurių Ožiaragių viengungiškas gyvenimas gali pasibaigti Mendelsono maršu. Iki birželio daugiau dėmesio gali tekti skirti tėvų problemoms spręsti. Visi šie rūpesčiai, tikėtina, labai trukdys karjeros reikalams, kur jūs pasijusite vis labiau tvirtesni. Vos besikalantys sparnai gali būti pakirpti šeimyninės rutinos. Pasistenkite šiuo metu išvengti pykčio impulsų. Jūsų sėkmės garantas ir stiprybė – diplomatija bei emocinis blaivumas. Nuo birželio pradžios net šaltakraujų Ožiaragių širdys suvirpės nuo šiltų jausmų. Jums gali "grėsti" kuo rimčiausia tikimybė ką nors pamilti. Šis laikas taip pat labai geras kūrybiškiems žmonėms. Jis gali padovanoti jums produktyvias idėjas. Gali pradžiuginti vaikų pasiekimai. Kai kas šiuo metu sulauks šeimos pagausėjimo.

Vandenis

Nors nuo metų pradžios gali pasitaisyti finansiniai reikalai, iki pat birželio antrosios pusės laukia kiek sunkesnis laikas. Gali kankinti slogios nuotaikos, iškilti grėsmė prarasti pinigus, stigs energijos. Nuo šios niūrios būsenos kovą gali išgelbėti trumpalaikės meilės. Iki birželio galite įsivelti į nesutarimus su artimaisiais, kaimynais. Tuo metu užmegzti kontaktai gali padaryti neigiamą įtaką jūsų reputacijai. Būkite atsargūs kelionėse, ypač vairuodami. Šiuo metu laikomi egzaminai gali būti nesėkmingi. Galite pralaimėti rinkimus, konkursus, varžybas. Jūsų kompetencija, siekiant posto, gali būti įvertinta kaip nepakankama. Birželį gali atsirasti daugiau šeimyninių reikalų. Gali būti gautos pajamos iš nekilnojamojo turto. Tuo pat metu derėtų tapti ryškiam, nes į jus gali būti nukreiptos visuomenės akys. Birželio pabaiga – puikus metas reklaminei, įvaizdžio formavimo veiklai. Likusi metų dalis labiau palanki stiprinti santykius šeimoje. Pajudės nekilnojamojo turto kreditavimo reikalai arba galite pradėti sėkmingai atidavinėti paskolas.

Žuvys

Kovo 24 dieną Juodasis Mėnulis išeis iš jūsų ženklo, kuriame išbuvo ištisus 9 mėnesius. Šiemet jums tai turėtų būti vienas svarbiausių įvykių, žyminčių juodojo etapo baigtį. Iki šio momento galėjote gauti patirties per nesėkmes ir praradimus. Nuo kovo pabaigos imsite labiau pasitikėti savo jėgomis, liausis depresinė nuotaika, tačiau finansinė padėtis gali ir toliau likti įtempta, piniginės – dar labiau suplonėti. Tikimybė netekti darbo. Turintiesiems kreditų dar labiau teks susiveržti diržus. Venkite rizikos, chirurginių operacijų. Kuriam laikui teks atidėti visus planuotus darbus. Ir tik gegužę finansinė padėtis turėtų pradėti gerėti, galite tikėtis susirasti naują, galbūt dar geresnį darbą ar pakilti karjeros laiptais. Turėtų pajudėti ir verslo reikalai. Situacija gali visiškai pasikeisti, ir savyje turėtumėte pajusti jėgų antplūdį. Galite vėl grįžti prie atidėtų svajonių realizacijos. Nuo birželio didesnis palaikymas galimas per gimines, naujas pažintis, ryšius. Palankus metas mokslams. Vasarą galite patirti romantiškų jausmų dvelksmą.


Šiame straipsnyje: horoskopasVioleta Liaugminienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

777

777 portretas
nejau zmones tiki horoskopais ir kitokiom nesamonem?juokinga.

gitana

 gitana portretas
Mulkinti kitus- jos verslas. O juk pati tokia nelaiminga, savo šeimyninio gyvenimo nesugebanti susitvarkyti .Ne žvaigždės, Jūsų , Violeta, palydovės, o tik pinigai...

jajaj

jajaj portretas
Žvaigždės globos doruosius? Violeta,kol kas žvaigždės globoja tik vagišius ir aferistus. Sunku patikėti tavo žodžiais,bet galima pasistengt.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda
  Kruiziniai laivai atsisveikino su Klaipėda

  Paskutinio kruizinio laivo „Marco Polo“ apsilankymu penktadienį Klaipėdoje uždarytas 2018 m. kruizinių laivų turizmo sezonas. ...

 • Gatvės lenktynes nutraukė lietus
  Gatvės lenktynes nutraukė lietus

  Šeštadienį Taikos prospekte, netoli prekybos centro "BIG", grėsmingai riaumojo motociklų ir automobilių varikliai, garsiai cypė padangos. Paskutinį kartą šiais metais vyko gatvės automobilių lenktynės, kurias užbaigti ...

  1
 • „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę
  „Sodo diena“ suvienijo Priekulės bendruomenę

  Šeštadienį Priekulės kultūros centre vyko sodo dienai paminėti skirtas renginys, kurio metu gyventojai įsigijo įmantrių veislių obelų ir paragavo 16 skirtingų rūšių obuolių. ...

  1
 • Keliautojams motociklu – pirmi išbandymai
  Keliautojams motociklu – pirmi išbandymai

  Klaipėdietį Aurimą Mockų ir televizijos laidų kūrėją, žurnalistą Rimą Bružą kaimyniniame Kaliningrado (Karaliaučiaus) krašte nustebino pasienyje išrikiuota karinė technika. Keliautojai penktadienio vakarą jau žadėjo leisti Var&s...

  4
 • Vidury gatvės išdygo duobė
  Vidury gatvės išdygo duobė

  Penktadienį ryte I.Kanto gatvės pradžioje atsirado ženklai, rodantys, kad gatve važiuoti nepavyks. Jos viduryje iškasta duobė bylojo apie čia atliekamus rimtus darbus. ...

  4
 • Auksinis ruduo pajūryje baigėsi
  Auksinis ruduo pajūryje baigėsi

  Gerais orais iki šiol lepinusi gamta artėjančią savaitę pradeda tikrąjį, niūrųjį, vėluotąjį rudenį. Prognozuojamos žvarbios ir lietingos dienos. ...

  2
 • Kodėl savaitgaliais nedirba turizmo informacijos centrai?
  Kodėl savaitgaliais nedirba turizmo informacijos centrai?

  Sumanymas paskatinti domėtis savo kraštu, lankytis ir atokiose vietovėse, parsivežti iš ten magnetukų, kuriais galima sudėlioti Lietuvos žemėlapį, virto prekybos centrų akcijas primenančiu vajumi. Tačiau savaitgaliais, kai dirbantys ...

  6
 • Nušvito Žvejybos uosto kiemai
  Nušvito Žvejybos uosto kiemai

  Istorinis įvykis – taip Žvejybos uosto daugiabučių gyventojai įvertino naująjį kiemų apšvietimą. Prieš gerą mėnesį įrengti žibintai nušvito trečiadienį vakare. ...

  15
 • Žvejų gatve – vienos krypties eismu
  Žvejų gatve – vienos krypties eismu

  Pavasarį Žvejų gatvėje ir jos prieigose įsivyravo sumaištis. Panaikinus  vienpusį eismą, automobiliai gatve važinėjo dviem kryptimis. Tokiu sprendimu liko nepatenkinti vietos gyventojai ir verslininkai, tad netrukus vėl įsigalios senoji ...

 • JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla
  JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla

  Uostamiestyje besilankanti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorė Lietuvoje Anne Hall šiandien susitiko su Lietuvos SGD klasterio atstovais. Vizito tikslas – susipažinti su šios platformos veikla bei aptarti bendradarbiavimo galimybes. ...

  6
Daugiau straipsnių