„Atlanto“ ir „Bangos“ rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis

Klaipėdos krašto derbis po atkaklios ir nervingos kovos tarp „Atlanto“ ir Gargždų „Bangos“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai po 15-ąją min. Giorgi Nikabadzės įvarčio laimėjo pirmąjį kėlinį. Pridėto laiko 4-ąją min.

rezultatą išlygino Deividas Peištaras.

„Atlanto“ vienuolikė iškovojo 7-ąjį tašką Lietuvos futbolo A lygos čempionate, gargždiškiai – 12-ąjį.

Iki pertraukos pranašiau žaidė svečiai. Savo persvarą jie gana greitai pavertė įvarčių. Šeimininkai tik keletą kartų buvo priartėję prie „Bangos“ vartų.

Antroje susitikimo pusėje „Atlantas“ rungtyniavo daug aktyviau – pavojingos progos prie gargždiškių vartų kilo viena po kitos. Tačiau kamuolys lyg užkerėtas nekirto varžovų vartų linijos.

87-ąją min. uostamiesčio ekipa įgijo kiekybinę persvarą. Už smūgį Justui Vilavičiui iš aikštės buvo išvarytas Gytis Gailius.

Netrukus aikštėje pasirodė Deividas Peištaras, pakeitęs gynėją Eriką Žilinską.

„Bangos“ vartų šturmas davė vaisių. 94-ąją min. pakėlus kampinį galva į svečių vartus nukreipė nespėjęs net apšilti D.Peištaras.

„Pradinę taktiką sujaukė Davydo Arlauskio trauma. Baigiantis apšilimui jam koją sukaustė skausmai, todėl teko perrikiuoti žaidėjus, – sakė „Atlanto“ vyriausiasis treneris Romualdas Norkus. – Gaila, kad nepavyko po pertraukos kuo greičiau išlyginti rezultatą. Tačiau dabar reikia džiaugtis išgelbėtų tašku.“

Šiame straipsnyje: AtlantasBanga