„Banginis“ Klaipėdoje švenčia pirmąjį gimtadienį

Vienerių metų gimtadienį švenčiantis Klaipėdos prekybos centras „Banginis“ savo lankytojams siūlo dalyvauti žaidime, kurio pagrindinis prizas - unikali galimybė pamatyti banginių ir delfinų kaimenes prie Tenerifės krantų. 

Spalio 29 d. pirmąjį gimtadienį švęsiančiame „Banginyje“ jau apsilankė beveik 3 mln. pirkėjų. „Nors prekybos centras atidarytas ekonomiškai sudėtingu laiku, jis sėkmingai įsitvirtino Klaipėdoje.

„Maxima Bazė XXX" ir „Senukai", rinkoje siūlantys geriausią prekių kainos, asortimento ir kokybės derinį, „Banginyje“ suformavo kasdienių lankytojų traukos centrą. Kiti prekybos centre įsikūrę prekybininkai bei paslaugų teikėjai puikiai juos papildė. Tokiu būdu buvo sukurta ir sėkmingai įgyvendinama tikslinio apsipirkimo prekybos centro koncepcija“, - sakė prekybos centrą „Banginis“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė. 

Pasak R.Vyšniauskienės, per vienerius veiklos metus įgytas pirkėjų pasitikėjimas ir lojalumas suteikia ryžto aktyvinti prekybos centrų plėtrą, siūlyti naujoves ir teikti klientų lūkesčius atitinkančias prekybos paslaugas.

„Ateityje ketiname didinti namų apyvokos prekių pasiūlą, aktyvinti prekybą sezoninėmis prekėmis ir džiuginti pirkėjus specialiais prizais bei akcijomis“, - sakė prekybos centrą „Banginis“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė. 

Gimimo dienos proga prekybos centas „Banginis“ rengia žaidimą, kurio prizininkai laimės šimtą „Banginio“ dovanų čekių ir pagrindinį prizą - savaitės išvyką dviem asmenims į Kanarų salą Tenerifę. 

„Klaipėdos prekybos centre „Banginis“ iki lapkričio vidurio apsilankysiantys pirkėjai turės galimybę ne tik atšvęsti pirmąjį „Banginio“ gimtadienį, bet ir laimėti progą savo akimis pamatyti prekybos centro simbolį - gyvus banginius. Pirmąjį gimtadienį norime švęsti kartu su savo pirkėjais ir tikimės, kad ši šventė mūsų klientams suteiks daug teigiamų emocijų“, - sakė prekybos centrą „Banginis“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė. 

„Banginio“ gimtadienio žaidimas prasidėjo spalio 9 d. ir tęsis iki lapkričio 15 dienos. Jame gali dalyvauti visi Klaipėdoje įsikūrusio prekybos centro lankytojai, jame įsigiję prekių už daugiau nei 30 litų. Atsiskaitydami už prekes klientai kartu su prekių kvitu gaus žaidimo anketą, kurią užpildę turės įmesti į žaidimo urną. 

Žaidimo prizininkai laimės 100 vienetų 100 litų vertės „Banginio“ dovanų čekių ir kelionę dviems asmenims į Tenerifę. Pagrindinio prizo laimėtojai bus apgyvendinti 4 žvaigždučių viešbutyje „viskas įskaičiuota“ Kosta Adeche regione. Jiems taip pat bus surengta iškyla jachta, kurios metu prizo laimėtojai turės galimybę stebėti banginių ir delfinų kaimenes. 

Apie prekybos centrų tinklą „Banginis“

Prekybos centrų „Banginis“ tinklo investuotojas yra AB „Baltic Shopping Centers“, kuriai kartu su prekybos parku „Banginis“ Vilniuje priklauso ir prekybos bei laisvalaikio centras „Mega“ Kaune.

Visus šiuos prekybos centrus valdo didelę nekilnojamojo turto valdymo patirtį turinti bendrovė „Baltic RED“ (www.balticred.lt).


Šiame straipsnyje: banginis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Inspektoriai kontroliuos ir žvejybinius laivus
  Inspektoriai kontroliuos ir žvejybinius laivus

  Susisiekimo ministras pakoregavo užsienio laivų kontrolės taisykles. ...

  3
 • Dėl saugumo griežtės vizitai į uostą
  Dėl saugumo griežtės vizitai į uostą

  Vyriausybė svarsto naują užsienio šalių karo ir valstybinį statusą turinčių laivų atplaukimo tvarką. ...

  3
 • Mokyklos gatvėje – mistinė įduba
  Mokyklos gatvėje – mistinė įduba

  Vairuotojams užkliuvo Mokyklos gatvėje per visą važiuojamąją kelio dalį susiformavusi įduba. Ratuoti klaipėdiečiai stebisi, kodėl niekas nesiaiškina, kodėl ši susidarė. Nuogąstaujama, kad jei nebus imtasi veiksmų, gatvė gali įgri...

 • Išgirdo sodininkų prašymus
  Išgirdo sodininkų prašymus

  Miesto viešojo transporto organizatoriai atsižvelgė į sodininkų prašymus. Šaltuoju metų laiku 25 maršruto autobusas šeštadieniais užsuks į sodų bendriją „Rasa“. ...

 • Pirmą gavėnios penktadienį – mėsa ant stalo
  Pirmą gavėnios penktadienį – mėsa ant stalo

  Pelenų dieną prasidedančią gavėnią, skirtą pasirengti Jėzaus Kristaus prisikėlimo šventei Velykoms, tradiciškai ženklina pasninkas. Tačiau šiemet Lietuvos vyskupų konferencija padarė išimtį ir atleido tikinčiuosius nu...

  4
 • Sausio 13-tą prie Lietuvos vėliavos juodo kaspino kabinti nereikia
  Sausio 13-tą prie Lietuvos vėliavos juodo kaspino kabinti nereikia

  „Uostamiesčio gyventojai tapo kur kas pilietiškesni nei prieš kelerius metus“, – pastebi Klaipėdos m. savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis. Anot jo, prie&...

  1
 • Gerumo proveržis mieste – jaunuoliai suskubo padėti neįgaliajam
  Gerumo proveržis mieste – jaunuoliai suskubo padėti neįgaliajam

  Geri žmonių darbai nelieka nepastebėti. Klaipėdietis Kęstutis Maskolaitis trečiadienį nufilmavo neeilinį reginį, kaip Taikos prospekto ir Agluonos gatvės sankryžoje iš automobilio išlipę du jauni žmonės skuba į pagalbą sniege užs...

  17
 • Uždraustas eismas apsemtame Šilutė–Rusnė kelio ruože
  Uždraustas eismas apsemtame Šilutė–Rusnė kelio ruože

  Pakilus vandens lygiui apsemtame kelio Šilutė–Rusnė ruože, jame draudžiamas lengvųjų automobilių eismas. ...

  1
 • Kruizinis sezonas bus karštas
  Kruizinis sezonas bus karštas

  Ir 2018-ųjų kruizinis sezonas Klaipėdoje turėtų būti sėkmingas. Į uostamiestį šią vasarą ketina atplaukti 64 keleiviniai laineriai. Tarp jų – šeši didesni už legendinį "Titaniką". Kai kurie kruiziniai laivai ...

  2
 • Dėl namo – nauji iššūkiai
  Dėl namo – nauji iššūkiai

  Miesto valdžiai prabilus, kad reikia nugriauti Naujojoje Uosto gatvėje stovintį apleistą pastatą, Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo taryba nusprendė, kad statinys vertingas ir jį reikia išsaugoti. Galutinį žodį dėl avarinės būklės ...

  20
Daugiau straipsnių