D grupėje stipriausi – Rusijos krepšininkai

Europos krepšinio čempionato D grupės puošmena tapo dviejų stipriausių komandų – Rusijos ir Slovėnijos – susitikimas.

Abi ekipos prieš šį mačą buvo iškovojusios kelialapius į antrąjį etapą, tačiau varžybos turėjo atsakyti, kuri iš jų į Vilnių vyks su dviem „auksiniais“ taškais, kuri – su vienu.

Kova apogėjų pasiekė paskutiniąją minutę, kai rusai ne tik sumažino skirtumą iki vieno taško, bet ir likus 0,02 sek., po Sergejaus Monios dvitaškio persvėrė rezultatą 65:64.

Slovėnai po minutės pertraukėlės surezgė ataką, tačiau Erazmo Lorbeko iš sunkios padėties mestas kamuolys skriejo netaikliai.

Nežadėjusios būti įdomios belgų ir ukrainiečių rungtynės, dėl gruzinų nesėkmės su bulgarais, 21 val. bus pastarųjų dviejų komandų ir jų aistruolių dėmesio centre.

Šiame straipsnyje: eurobasket2011