Dėl balkonų išorės – šokas

Jurgita

Jurgita portretas
Gyventojai trukdo vagims pasipelnyti. Taip tikra tiesa!

To "To apsidairykit"

To "To apsidairykit" portretas
Tai kad čia nieks nekalba apie kažkokį broką... Čia neužbaigti iki galo darbai, kuriems atlikti trukdo patys gyventojai...

Lietuvė

Lietuvė portretas
Tokias komisijas į kalėjimą- aferistų ir išmislautojų gauja, pinigų plovikai ir žulikai prievartauja butų savininkus,,, nėra žodžio pasipiktinimui kad tokios komisijos vadovauja ir diktuoja--- žulikija visom formom... vory v zakone... o valdžia tyli gyventojus pririšus prie bankų 20 metų, duos paramą o po to atimas kai numirsi ar parduosi ar paliksi vaikams - tie gi turės viską padengti--- negi lietuviai nesuprasnta užsikorė tokią aferą su tokiom renovacijomis...

Vaje vaje

 Vaje vaje portretas
Kol vagys dideliom akim valdzioj sedi, kentes paprasti seni zmones. Pripasakojo bele ko gyventojams, kad tik renovacijai sutiktu. Dabar matyt per mazai darbu vykdytojams ir valdu administratoriui liko, tai vel gyventojai kalti. Sazines turekit! Kur buvot renovacijos metu?! Ko nestandet, jeigu ne pagal projecta buvo daroma!?

To apsidairykit

To apsidairykit portretas
Niekas ir nesiulo leisti visokias nesamones kaip Sanchajuje, bet negalima leisti problemu uzkabinti gyventojams, kad negausit paramos ir pan. Arba susimoketi uz istaisyta broka. Jau senai laikas atsakyti tiems, kas privalejo ziureti ar laikomasi projekto.

Apsidairykit

Apsidairykit portretas
Yra toks posakis "kaip Šanchajuje"... Tai gal leiskim visiem kas kaip sugalvoja, tas taip ir elgiasi su namo fasadu (langų belekokiausių prisideda, kabelių kokių kam reikia prisitampo), vat tada bus visiems gerai, bet bus pilna straipsnių ir komentarų "kas taip daleido ir nesužiūrėjo". Internete pilna tokių pvz. Mes to norim...

ezys

ezys portretas
>>>Pociau. O ka jusu isvardintus pastatus kazkas renovavo ir pridavineja naudojimui? :)

Jq

Jq portretas
Asilai rie musu tikrintojai. Ziuri tik kaip viska apsunkinti. Jei zmones sudideja gerus lsngus tai kam juos keisto ir svaistyti lesas. O cia gi nepaveldas.

Anonimas

Anonimas portretas
Liepu G 22 Namas Istorinis paveldas ekstremalioj busenoi ir niekam nerupi

Pociau

Pociau portretas
Ar "Baltijos" kino teatras, Manto- Mažvydo kampo namas, buvęs Odos ligų dispanseris, Manto-Daukanto gatvių namas, juoda Tatuiruočių studija Tiltų g., namas Taikos pr. 3 (prieš metus žadėjo renovuoti) ir daugybė kitų nėra vizualinis šokas.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Komentatorius, žinantis statybų įstatymus, čia aiškina: kadangi balkonas nėra buto priklausinys, o bendro naudojimo konstrukcija, tai renovavimo administratorius sprendžia, kaip įstiklinti balkonus. Turbūt jis nemeluoja, toks absurdas (kad balkonas yra bendro naudojimo konstrukcija) tikrai įrašytas įstatyme. Tačiau administratorius nė cento negali ištraukti iš mano piniginės be mano sutikimo, ir kol už renovaciją moku aš, tol jis nieko nesprendžia. Apskritai, kol įstatymus leidžia sukčiai ir kvailiai, į jokias renovacijas pagal jų taisykles negalima veltis. Valdžios "parama" - tai Danajų dovanos, jei atsimenat iš istorijos. Projektuotojai, statybininkai, administratoriai, bankai devynis kailius nulups.

Gyventoja.

Gyventoja. portretas
Visur betkaip ,ar nama renovuoti ,ar Zardes prekybos centra, Laipteliai prie prekybos centro ,dar nebaige darbu , o jau kliba , pataise vienoj vietoj ,kliba kitoj ,ejaugi tokie siaruciai ,padekit placius plokelius is senu bus ir tvirta ir saugu, Nejaugi nera DARBU PRIZIURETOJO...

miesto gyventojai

miesto gyventojai portretas
"...kai yra toks chaosas, tikrai niekada nepasirašysiu". O kas daleido chaosą? Atsakymas- savivaldybė. Bausti reikia ne gyventojus, o miesto savivaldybė, Jau prieš 20 metu, nuo pirmų dienų savivaldybė turėjo informuoti langų įmonės, namų administratorius, bendrijų pirmininkus apie reikalavimus, o ne po 10-20 metu atsibudo ir rodyti savo principus ir rašyti apie nelegali statybą, sankcijas. Kreipemes į Klaipėdos m. administracija, prašome įpareiguoti komisijos narį G.Pocių netrūkdyti renovacijos procesui.

Ir dar

Ir dar portretas
Kažkada ir kubistų dailininkų darbai visuomenei ir net profesionaliems kritikams buvo vizualinis šokas, nes žmonių portretuose akys buvo piešiamos pagal Naujakiemio 20 namo balkonų stiklinimo proporcijas, viena akis aukščiau, kita žemiau :) Dabar paveikslai pardavinėjami kosminėmis kainomis. Gerb. Pociau, turėkite platesnį požiūrį :))))

renovacija

renovacija portretas
Debreceno valda renovavo šį namą. Ot, tai specialistai... profesionalai...

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Ar baisūs neatnaujinti daugiabučiai mieste nėra vizualinis šokas? Gyventojai nudirbo didelį ir sunkų darbą. O balkonų apdailinimas "laiptais" tikrai nėra gyventojų problema, nes su jais tai nebuvo derinama. Turi būti rastas kompromisas, nes priešingu atveju Klaipėda taip ir liks baisių pilkų cementinių dėžučių miestas.

Pažeidžiamos žmgaus teisės

Pažeidžiamos žmgaus teisės portretas
Jei ir iš karto susimoki už renovaciją , tai už 15 ar 20 metų palūkanas vis tiek privalai apmokėti bankui. PAPILDOMAI PRIVALAI APMOKĖTI TUO KUO NEPASINAUDOJAI. Žmonės, kreipkitės į es žmogaus teisų instancijas.

geriausia išeitis

geriausia išeitis portretas
reikia ne įstiklintus balkonus keisti, bet Pocių. Visoje Lietuvoje renovotuose namuose matosi įstiklintų balkonų skirtumai

Pagalvokit

Pagalvokit portretas
Straipsnio iliustracijose pateikti pavyzdžiai balkonų ir esamų įstiklinimo integravimo rodo du skirtingus atvejus, kai projektuotojai ir architektai galvojo ir siūlė sprendimus, kai skirtingi balkonų turėklų aukščiai net nesimato, kol atidžiai nepaieškai, ir kai architektai negalvojo ir paliko kaip išeis, taip ir išėjo, kad akis raižo, nors į anekdotų skyrelį dėk.

komentuojantiems

komentuojantiems portretas
prieš komentuodami truputėlį pasidomėkite statybos reikalavimais, įstatymais ir kt., balkonas nėra buto priklausinys, jis nėra įtrauktas į jūsų buto bendrąjį plotą, jis yra bendra namo konstrukcija, taip sakant priskiriamas prie bendrojo naudojimo konstrukcijų, o dėl bendrojo naudojimo objektų naudojimo ir priežiūros daugiabučio gyvenamojo namo savininkai steigia bendrįją, samdo administratorių ar sudaro jungtinės veiklos sutartį, tai vadinasi administratorius ir sprendžia kaip prižiūrėti, o šiuo atveju, įstiklinti balkonus.

Ar tai naudinga, ekonomiška?

Ar tai naudinga, ekonomiška? portretas
Apklijuoti sena namą kainuoja milijonas euru. Koks absurdas.

Hmm

Hmm portretas
Nuo kada įsigaliojo reikalavimai suderinti balkonų stiklinimus?

MANO NUOMONE

MANO NUOMONE portretas
"kalčiausias" šioje situacijoje būtų namo administratorius . Kas organizavo susirinkimus dėl renovacijos ? Kas rūpinosi parašais ir t.t. ? Kas "užsakė " rangovus ? Mano nuomone jis ir PRIVALĖJO gyventojams viską išaiškinti dėl langų keitimo ir sąlygų . Gyventojai nežino visokių taisyklių ir prievolių , todėl samdo administratorių ir moka jam atlygį , todėl mano galva , jis ir privalėtų gyventojams atlyginti būsimą žalą , jei ką . Manau yra gyventojų susirinkimų protokolai , kur aptartos langų keitimo sąlygos ? O šiaip po tokių "renovacijos fokusų " gyventojai administratorių turėtų keisti , o savivaldybė - pasirūpinti, kad tokie "administratoriai " prarastų teisę administruoti .

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Pocius: "renovacijai pradėjo vadovauti ne techninės priežiūros ar projekto vadovas, renovacijos administratorius, o gyventojai". O kas, ponuli, pinigus moka?

Romas

Romas portretas
Nesvaikit jūs suo tuo valstybiniu finansavimu. Niekas jums nekompensuos renovacijos.Nuo kada čia valstybė padėjo žmonėms ? Kai pasakiau, kad mokėsiu už renovaciją savo lėšomis ir man nereikia banko paskolos,nes tai dvigubai pigiau, man pasakė, kad taip negalima. Dar yra klausimų - kodėl ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kazkokia katastrofa. Is vienos puses vizualiai po renovacijos namas turi atrodyti graziai, tvarkingas, isbaigtas. Kita vertus, zmones pakliuvo i spastus. Tas horizontalumo neislaikymas yra ne namo gyventoju beda, o projektu vadovu. Kai dejo langus, turejo atsizvelgti i auksti jau esanciu langu. Po tokio straipnio zmones visai vengti prades tu renovavimo darbu. Ir taip susitarti, kai tiek daug gyventoju yra sunku, bus visai neimanoma. O dabar kazkoks atstovas pareiske, as tikrai nepasirasysiu sio projekto... Vietoj to, kad ieskotu kompromiso. galu gale tas namas nera nei prie centrines gatves, nei kazkokioj senamiescio vietoj. Tiesa pasakius, mes simta kartu salia esam buve ir nelabai pamatem tos problemos, kol neperskaitem straipnio. Nevienodas aukstis tu istiklintu balkonu ir ka? Galvojom, kad cia toks architektu uzmanymas. Ir kas pasakys, kas tas grozis aplamai yra? O gal dabar graziau, moderniau, o ne isliniuota kaip sovietmeciu?

Julius

Julius portretas
Labai gerai kad nepriima šito namo, kaip atrodo. Darko miesto vaizdą tokiais baisuokliais. Juk taku trinkelių plytelių irgi deleguoja visokiu, deda kokiom reikia. O galetu biski tokiu biski kitokiu, nu kokiu turi tokiu deda.

Andrius

Andrius portretas
visiskai teisingai jei vygdoma renovacija tai ji turi but renovacija o ne fasado remontas.Reiketu nustatyt kad ir langus visus keisti privaletu.Nes vienas susidejes 4 kameru ar 5 o pas kita tik dvieju ir dar nevienodi.Angokrasciu apsiltinti neimanoma.Patikrinkit bet kury angokrasti rasit na 7,5 daugiausi,o dazniausiai 2-3 cm. siltinimo medziagos.

Jurgita

Jurgita portretas
Ne ant tu pataike. Nueisim iki Briuselio jei reikes. Galvoja senus zmones taip vel apmulkins....? Tikrai ne. Yra ir vaikai, kurie truputi daugiau gali ir zino.

Jurgita, namo gyventoja

Jurgita, namo gyventoja portretas
Tiesiog baisu skaityti, kaip iskraipomi faktai ir kalte verciama gyventojams!!!! Faktas yra toks, kad gyventojai buvo uztikrinti, kad keisti langus reikes tik tiems balkonams, kurie yra seni ir mediniai. Naujai sudetu ir istiklintu langu niekam nereiks keisti. Darbu vadovai ir rangovai bandydami sutaupyti ir kaip visada pasiglemzti sau kuo daugiu lesu, nestkreipe demesio i jau sudetus langus ir ju palngiu auksti, O dejo tiesiog kaip pigiau gavosi. Jeigu butu taike palanges salia esamo, butu sunadoje siek tiek daugiau medziagu.....ir langu auksti atitaike, jokiu problemu nebutu iskile! Bet maziau i savo kisene butu isideje. Zmogus susidejes kazkada gerus plastikinius langus, dabar matai nusikaltelis paliko, kad nenori jų dar karta dėti ir mokėti vagims!!!! Ziauru!!!

ezys

ezys portretas
Manau didelis valdzios apsileidimas buvo tada kai buvo pro pirstus praziureta i pirmaja stiklinimo banga, kai stiklinti balkonai mediniais remais. Po to buvo sansas situacija suvaldyti, kai medinius keite i plastikinius, o dabar jau sudeti plastikiniai, kurie velniai zino kada susideves. Didzioji dalis zmoniu dare tai net nezinodami, kad kazkokie reikalavimai egzistuoja. Tai reikejo daryti taip, kad suzinotu. Renovacija yra dar vienas sansas - darykite is karto kaip reikia - po to patys dziaugsites ir zmones, kurie pro jusu nama eis dziaugsis.

seklys

seklys portretas
teisingai pasakete ,kai vyksta investicinio plano susirinkimai ,projekto svarstymai - kur viska galima spresti ,pasirinkti ,issakyti nuomone ,ateina tik keli gyventojai . o kai prasideda darbai - o i cia tas blogai ,cia negerai ,cia brangiai

komentatoriui na

komentatoriui na portretas
Prieš remonto darbus reikėjo visiems gyventojams bendrai susitarti kokių langų norite - galėjote pasirinkti kad ir pačius moderniausius ir brangiausius. Jei tylėjote kaip veršiai, rangovas pats ir parinko tokius pat. Dabar džiaukitės.

košmaras

košmaras portretas
Valdžia žiūri kad kaip nors dar apiplėšti žmones.

Turi būti išlaikytas vientisumas

Turi būti išlaikytas vientisumas portretas
Klaipėdietis

Oho

Oho portretas
"Langų, durų keitimas į kitokios spalvos nei numatyta projekte yra negalimas. Tokiems darbams reikia projekto, leidimo. Priešingu atveju jie vertinami kaip savavališki darbai", T ai savo nuosavame bute, noredama pasikeisti duris, kad ir laukines, is numatytos pvz.rudos i zalias, reikes statybu inspekcijos leidimo ?????? Nu visiski IDIJOTAI !!!!!! Išgraužkite !!!! Na taip, taip, jus jug visagaliai, desite baudas, teismai, antstoliai...

Xxx

Xxx portretas
Tai jums eilinis pavizdys, musu turtu disponuojama kaip jiems reikia. Tu ne savininkas savo turto, tu vergas renovacijos. Jiems reikia, kad viskas butu vienodai! Man ir daugeliui zmoniu nereukia. Mano balkonas, mano langai ir viskas buto viduje mano turtas, o kazkokie, kurie plauna pinigus per banka, man nori drausti tureti tai viska! Tegul kompensuoja visas mano islaidas, gal tada ir pagalvosiu, ar leisti darkyti mano turta...! Renovacijai NE !!!

na

na portretas
įsistiklinome ,nes norėjome taupyti šilumą - langus keičia į tokius pat - tai kam tuos žmones skurdinti ir melžti, juk milijonų neuždirbame

Dainius

Dainius portretas
Manau teisingai daro kad nepriima, reikia laikytis vienodumo...

Anonimas

Anonimas portretas
Žmonės ,gyvenkit kaip bomžai , nes jei neduok , Dieve, papulsit į renovaciją visos jūsų lėšos įdėtos į iki renovacinį remontą buto tvarkymui nueis šuniui ant uodegos ypač vonioje , tualete

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Tai nera renovcija-tai zmoniu apiplesymas. Musu merija su bankais-nusikaltieliai-draugai, gerai ir pelningai gyvena. Renovacija-tai griunamu sienu uzblokavimas, per prievarta . Jau senai juos I teisma reikia duoti.

seklys

seklys portretas
biurokrato darbo diena - jei nuobodu susigalvoti darbo .... darbo imitacija

Baisu

Baisu portretas
Straipsnis priminė tarybinių laikų gyvenimą. Kai kariavo su gyventojais , kurie bandė įstiklinti balkonus. Ir keista buvo sužinoti, kad namo renovacija skirta tam , kad kazkam butu miela malonu stebėti jo išorę. Kaip gyventi jame tam estetui nėra įdomu. O gal tu estetu per daug prisiveise ?

Kęstas

Kęstas portretas
O mūsų miestas neturi vyr. architekto? Jau prieš daugelį metų ,turėjo ne savo nuosavais reikalais rūpintis,bet miesto.Jau tada reikėjo patvirtinti balkonų stiklinimo pavyzdžius o ne dabar trimituoti,kai žmonės ėmėsi savo iniciatyvos ir miestas mirga nuo jų įvairovės.

Putkis

Putkis portretas
Kaune dar baisesni vaizdai. Kad ir po renovacijos kai kurie namai su nevienodais balkonais, nes gyventojai buvo jau patys įsistikline savavališkai, be jokių leidimų, čia reikėtu pereit per butus ir pareikalaut iš kiekvieno leidimo iš savivaldybės, o jeigu neturi tokiam uždėt baudą. Tai kam dar visur skelbia kad balkunų negali stiklinti savavališkai, t.y.be leidimų, bet visi kas kaip norėjo taip įsistiklino, ir baisiai negražiai atrodo visi Kauno daugiabūčiai su skirtingais balkonais, tiesiog bjauru.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių