Dėl statybų Klaipėdos senamiesčio širdyje – prieštaros

deinis

deinis portretas
Pritariu Salamander,nieko nestatyti o vasara kokia pavėsinę su staliukais ,kava ,daug praina turistų iš kruizinių laivų ,nu pastatys viežbuti ,mašina neprivažiuoti ,nei pastatyti

to Algiui

to Algiui portretas
kadtiktai laisvos rinkos peslių institutas būtų mums rodiklis!:D))).Jis yra gėris tik liberastu religijai Lietuvoje-tam įsteigtas ir tam dirba dieną-naktį.Miesto skola – mažiausia iš didžiųjų miestų vien todėl kad aptarnaujančios Klaipėdą savivaldybės įmonės(Klaipėdos vanduo, Klaipėdos kartonas, KRATC'as ir kt)iš miestiečių mokesčių ima pelną.(Užsienyje tokioms įmonėms jų pelnas naudojamas paslaugos kainos mažinimui..).O kur dar parkomatų milijonai?O kur dar Vintilaitės bataljono nešama kasdieninė nauda?____VISKAS IŠKREIPTA LYG KREIVŲ VEIDRODŽIŲ KARALYSTĖJE.Ir manote, kad mes to nematome?

Skirta Baltija

Skirta Baltija portretas
Tamsta esi klounas. Tiek Baltija, tiek statomas Salamander priklauso skirtingiem privatiems asmenims, prie ko čia valdzia ?

Memellander

Memellander portretas
Greičiau atstatykite Salamander ir Biržos pastatus, tai Dangės krantinės puošmenos .

Algiui

Algiui portretas
Gal galite nurodyti miestą kuriame neveikia Lietuvos įstatyminis biurokratizmas ir darbai vyksta greičiau nei Klaipėdoje. Tik prašom su nuorodom, kada pradėtas projektas ir kada baigtos statybos. Pagal laisvosios rinkos instituto vertinimą Klaipėda yra lyderė kuri sėkmingiau tvarko savo finansus, yra taupiai valdoma, miesto skola – mažiausia iš didžiųjų miestų. Liūdina kai žmonės nevertina tai ką turi, nesidomi, nemąsto ko pasekoje stokoja žinių

skirta oi oi

skirta oi oi portretas
Perskaitykit straipsnį dar kartelį ir turbūt pastebėsit, jog būtent turizmo centras ir išsakė nuogastavimus dėl Baltijos kino teatro.

Algis

Algis portretas
Tai, kad turime aibe metu stagnacija- neveiklios Klaipedos m valdzios kalte. Aibe valdininkeliu, aibe interesu, letai judantys dokumentai, abejingumas. Kvadas dirba kaip sovietiniam suletintam kine. Savivaldybe blaskosi siuntinedama interesanta po tukstanti kabinetu. Nacionaline zemes tarnyba- isvis apkiautusi. Mureika stabdo tai kas ne zmonos projektuota. O Grubliauskas giriasi nuveiktais dideliais darbais, kuomet tas mazas darbas tampa didis po begalines armijos biurokratu iveikimo.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Karas ir pokaris pridarė daug žalos miestui. Bet nėra to blogo, kas neišeitų ir į gerą. Senamiestyje buvo padaugėję skverų, laisvų krantinių. Deja, nugalėjo verslininkų ir korumpuotų valdininkų kvailumas ir godumas. Vietoj to, kad gražiai sutvarkytų, kas liko, jie užima miestiečiams likimo dovanotas erdves savo padirbiniais ir nederančiais naujadarais (čia turiu galvoje naujus pastatus prie Jono kalnelio).

Baltija

Baltija portretas
Čia jau rimtas klinikinis atvejis. Greta metų metais stovi "Baltijos" kt griuvėsiai, kraupindami ir vietinius ir svečius, o sumąstė statyti naują pastatą. Klounų kompanija.

o gal

o gal portretas
kavaliauskas galėtų viešai pasakyti, kodėl netiko ankstesni R.J. ir M.B. archeologiniai tyrimai? Kodėl antrą kartą tiriama ta pati vieta? Kažkas, nenusimanantis, atliekamų pinigų turi ir juos dalina :)

Salamanderis

Salamanderis portretas
Nieko cia nereikia statyti, uzgos visa senamiescio vaizda, ziurint is kito Danges kranto. Greiciau tvarkykite buvusi "Baltijos" kino teatra, tokia korupcijos zaizda miesto sirdyje...

Oi oi

Oi oi portretas
,,Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė vylėsi, kad privačiomis lėšomis planuojamos statybos vyks greičiau nei valdiškos.."____O kad tiek metų sudegęs Baltijos kinoteatras turistus gasdina ir miestui gėdą daro, tai šitai informuotojai nei motais?

ASQ

ASQ portretas
būtų normali įmonė aptrauktu nepermatomu tentu su vizualizacijomis... bet turim ką turim :D atbukusios įmonės tik pelną mato
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių