Dėl taršos norėtų stabdyti įmonės veiklą | kl.lt

Dėl taršos norėtų stabdyti įmonės veiklą

na taip

na taip portretas
beje- pagarba prokurorui. Nevynoja žodžių į vatą ir sako tiesiai. Įsivaizuoju atėjusius pas jį nelabai susigaudančius asmenis su klausimu" gerbiamas prokurore- sustabdykime Klasco terminalo darbą" :) Tai didžiausia uosto krovos kompanija nešanti Lietuvos biudžetui dideles sumas, kas per kvailas pasiūlymas? Jūs truputį nuo realybės atitrūkę.

Esmė:

Esmė: portretas
tvarkykit ku..vos viską kaip priklauso pagal ES taisykles ir Žmogaus teises.Dabar dura ijungia ir visa laik žmones liečina.Ar jau visai neturim valdžios katra apgintu miesta?

opa

opa portretas
:) staiga visame mieste visos palangės patapo dulkėtos. Iešmininks paskutinysis šiuo metu Klasco :))) Hebra- kurių velnių jus perkate naujai statytuose namuose butus prie uosto? Jei jus NT agentas apgavo ir įsūdė puikų būstą su vaizdu į jūra- kaltinkite save, o ne visą uostą su krovos įmonėmis. Siūlau iškelti uostą į LEZą, išsikasime kanalus ir tegul ten laivai plaukia. Jūs bent suprantate absurdiškus reikalavimus? Be to, kompanijos sukišo milijonines lėšas į naujas technologijas, kurios niekada neatsipirks, kad bent jau pabandyti sugaudyti viską ką vėjas atneša į to vargšo gyventojo nosį ar palangę.

Atsilupėlių karta

Atsilupėlių karta portretas
Susirinko "Facebook" aktyvūs super mamytės ir pasijautė labai svarbūs žmonės esą :D LOPAI :D Gindami savo interesusus pagalvojote, jog uždarius įmonepažeisite jos darbuotojų interesus?

Audrius

Audrius portretas
Štai kokie prokurorai, kapitalo advokatai dirba Klaipėdos apygardos prokuratūroj! Su tokiais prokurorais išgamų irštvai (KLASCO) nereikia nei advokatų samdytis

Noriu pilnaverčio naktinio poilsio

Noriu pilnaverčio naktinio poilsio portretas
Gal galėtų kas nors apginti, kad ir prokuroras, gindamas viešą interesą ar policija, nuo naktinio Klasko triukšmo. Kažkaip niekaip negalima rasti kur būtų parašyta, kad šiai įmonei leidžiama kelti triukšmą nuo 22 val. iki 7 val.

JadritMadrit..

JadritMadrit.. portretas
Tai ką, jau patys gyventojai privalo atlikti tiek savivaldybės ūkio sk., tiek visuomenės sveikatos sk., tiek prokurūrių viešo intereso gynimo darbus?Dar teismams mokėk, dar visoki frikai gasdina ka kažkokius nuostolius gali reikėt dengti/nenuostabu kreivų veidrodžiu karalystėj../Tai kokio pybio valstybė jiems algas moka?Panaikinkime NX tas tarnybas, tai nors žinosime už ką vargstam..//Įvest

Jonas01

Jonas01 portretas
Laba diena, sveiki atvykę į senamiestį. Mieli kaimiečiai, čia taip jau 70 metų. Ir palangės juodos ir triukšmas ir smarvė. Žinoma, Ginduliose, Slengiuose ir Triušeliuose ne taip. O čia - taip. Muaha-ha-ha...

pagaliau

pagaliau portretas
pagaliau zmones suprato,kad niekas kitas jais nesirupins,jei patiems bus vinodai

Juodos

Juodos portretas
Vidaus palangės ir Debreceno gatvėje, labai norėtųsi kaltę suversti įmonei, kuri tvarkė šaligatvį ir paliko kalnus smėlio, bet palangės juodos ir aukštas penktas. Tarša visame mieste.

sportininku

sportininku portretas
Visi mokam už kiemų priežiūrą, o kiemai visą liepos mėnesį buvo nevalyti .Vitės valdos taip pat kaltos del betvarkės ir smarvės

RK.

RK. portretas
Pasirašiusieji turi suprasti, kad jei teismas neras įmonės kaltės, tai jiems reikės atlyginti visus nuostolius, o jų gali būti milijonai eurų.

tam gyventojui

tam gyventojui portretas
Ir aš gyvenu Sportininkų gatvėje ir jokios taršos nepastebiu, gal tik kartais triukšmą girdžiu.

patarimas

patarimas portretas
zliobos gali buti per silpni?gal geriau i tarptautine kompanija,pvz.šveicaru?

Vietinis

Vietinis portretas
Gyventoju kantrybe baigiasi. Naftos dvokas dulkes mestilos siuksliu deginimas ir t.t.....Verslas privalo kuo minimaliau tersti o skaiciuoja tik savo pelnus ir kapeikas numeta labdarai ir pasidaro graziu politiniu fotografiju, o pazadus zarsto nemokamai ir nieko nedaro beveik!!!!!

M

M portretas
Mano tėvas daug metų dirba klasko. Kaip jis išsireiškia, šaraškinų kontora ten. Šiai įmonei svarbiausia gauti kuo daugiau darbų ir gauti kuo daugiau pinigų. Viskas, daugiau niekas absoliučiai šiai įmonei nerūpi. Nei darbuotojų gerovė, nei jų veiklos neigiamas poveikis gamtai, nei miesto tarša. Kas esate buvę klasko teritorijoje, suprantat. Ten realiai nuo sovietmečio niekas nepasikeitė, griuvėsiai, apleisti pastatai, dulkių kalnai. Nieko bendro su šių laikų standartus atitinkančia KROVOS įmone. Triukšmo, taršos problemas galima lengvai išspręsti, čia gi ne į kosmosą raketas leisti. Tačiau dėl šio verslo nenoro investuoti ir būti modernia, draugiška aplinkai ir miestui kompanija, kenčia visas Klaipėdos miestas.

Andrej

Andrej portretas
Debreceno gatvėje tas pats. Jei reikia mano parašo, paskambinkite man, pasirašysiu 8 650 87913

Gyventojas

Gyventojas portretas
Nors ir gyvenu Vitės kvartale, man ta vis minima tarša nežinoma arba nereikšminga, kad nepastebiu. Bent jau sportininkų gatvėje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių