Etikos komisijos posėdyje – neeilinis įvykis

Aksioma

Aksioma portretas
paskaičius komentarus tenka tik apgailestauti kad neturime pakankamai kritinio - loginio mastymo .O gal čia specialiai rašo tie, kurie nori sukurti tokį visuomenės portretą-esame buki, nuolankūs runkeliai?Atkaklus visuomenininkas ,,pagavo už liežuvio"politiką ir konkrečiai prirėmė prie sienos:D).Tiems, kas aktyviai domisi miesto tarybos ir savivaldybės valdžiukų darbu, tokie ciniški pajuokavimai bei patyčios ne naujiena.Ir man labai dažnai kyla noras prisidėti prie panašių į gerb.Virginijaus iniciatyvų ir atstatyti pagarbą visuomenei.Primenu, kad tikram valdžios atstovui privaloma klausyti ir reaguoti į savo rinkėjus kad ir kaip jie jam nepatiktų.Kiekvienas rinkėjas, jums išrinktieji ponai, yra tikrasis šeimininkas, kurio interesus privalote atstovauti valdžios struktūrose.Pagaliau per tiek metų turbūt pirmą kartą matome atitinkamą esančių komisijų veiksmą, Tautos tarno atžvilgiu.Bet..Iš to debesies lietaus tik tiek-nususęs, formalus atsiprašymas.Kurį gali traktuoti kaip nori

Virginijui

Virginijui portretas
manote RK parašys ? Deja aš manau , tai tik eilinis jo pasitaškymas purvu , jokių argumentų ar faktų :) Man tokie - patys šlykščiausi komentatoriai . Manau ateis eilė ir "RK " pinigėlius suskaičiuoti :)

zenonas

zenonas portretas
RK manau reiškia - "rajkom"? Visuomenininkai nesislapsto, o įvairaus plauko sistemos padlaižūnai, ar patys sistemininkai bijo dienos šviesos. Ką tai reiškia?

RK.

RK. portretas
Kai susiruošiu, parašysiu jums į elektroninį paštą Klaipeda.jdj@yandex.ru

Virginijus Partaukas

Virginijus Partaukas portretas
Gerb.RK,nesislapstau,gal gali man ir kitiems paaiškinti,kokius pinigus ir kaip aš plaunu?Nebijok t.860344258

RK.

RK. portretas
Be abejo, kad ne visi prarado protą. O ir "protestuotojai" proto tikrai nėra praradę, tiesiog toks jų uždarbis. Gi rašyta buvo apie šiuos "visuomenininkus" ir kaip jie plauna pinigus.

Gaga

Gaga portretas
Ir tiek dėl vieno žodžio. Nereikėjo tam Čepui atsiprašinėti nes nuo to dar blogiau. Ta darmojedų gauja tiesiog terorizuoja miestą. Kas bebūtų viskas blogai Ir kas jiems suteikė tokią teisę keikti ir šmeižti kitus ir jaustis kad atstovauja kažkokiai visuomenei. Aš bent matau vienus ir tuos pačius veidus. Išdeda žmones klaikiausiais epitetais ir sako mes atstovaujame visuomenei, o durnelei politikai dėl šventos ramybės atsiprašinėja. Jei miesto visuomenė tokius veikėjus palaiko vadinasi taip jai ir reikia. Bet atrodo mieste dar ne visi prarado protą.

tam o

tam o portretas
žinoma, jei nori būti TIK statistinis MOKESČIŲ MOKĖTOJAS , tai tada apeik piketuotojus . O aš prisidėsiu , nes mano galva tai - vieninteliai atstovaujantys viešą interesą .

senas "čekistas"

senas "čekistas" portretas
Deja Algirdas ir Algis yra vienas ir tas pats asmuo. Rašyta iš to paties kompiuterio, ir laiko skirtumas tarp žinučių tik poros minučių tarpas. Seno "čekisto" neišdursite. Kaip sakydavo "ja vas b.....j na skvozj vižu". Kada baigsite mulkinti žmones, ar nebijote prarasti nedemonstruojamų nepelnytų antpečių?

oi kokie bebaimiai pasirodo ir Čepas ir Šulcas ? :)))

oi kokie bebaimiai pasirodo ir Čepas ir Šulcas ? :))) portretas
iš VE. ---- Po atsiprašymo politikas kontratakavo - visuomeninkams priminė, kaip savo piketais įžeidžia pačius politikus, juos vadindami „Klaipėdos mafija“, „pimpačkiukais“, „višgaidžiais“ ir pan. „Dėl to lieku prie savo nuomonės. Tai yra protu sunkiai suvokiami dalykai. Aš nieko nebijau. Jūs ne ant to pataikėte. Jums reikėjo pasirinkti silpnesnį, jauną, pirmus metus dirbantį žmogų. Esu taikus ir atlaidus žmogus, nelinkęs „koliotis“, - rėžė politikas. ----- P.S. O politikas liberalas Šulcas SAVE gerbia kudakuodamas per posėdį ? Manau , ne . Tai kodėl turi gerbti piketuotojai ? Liaudyje yra toks žodis "vištgaidis " :) O kaip dar galima vadinti kudakuojanti vyrą ? Jis kiek pamenu net į Etikos komisijos posėdį nesiteikė ateiti ? Bebaimis ? Elkitės taip, kad nereikėtų rašyti plakatų , ponai politikai , gerbkite patys save , jei norite , kad ir Jus gerbtų . Ir dar - kol bus tokių "bebaimių " tol manau bus betvarkė . Visomis prasmėmis .

o

o portretas
as nemanau, ka jie darmojiedai, jie savo duonele saziningai uzsidirba, kazkas juk jiems moka,, ar ne? asmeniskai as visada dideliu lankstu apeinu, tuos d..., nes man geda net būti pamatytai salia ju

Lauk senius ir senes

Lauk senius ir senes portretas
bausti gerbiama verslininka R.Cibauska,kad siuos du senius Cepa ir Taraskeviciu ivede isnaujo i Klaipedos miesto taryba,jau galvojome ,kad jau siu seniu nebus,bet va prasau vel jie stumia...taryboje.kada pagaliau nusikratysime seno raugo,nes raugas niekada nenores iseiti,nes siems vis dar reikia tos garbes.Uz jaunima,net Lietuvos prezidente pasisake ,kad jaunimas turi vadovauti Lietuvai ir atsikratyti korupcijos

zenonas

zenonas portretas
Manyčiau tai visai ne istorinis posėdis, o eilinis iš anksto surežisuotas spektaklis. "Davai" pademonstruokim demokratiją. Ir neva nedemonstravo?Kol valdžioje sėdės Čiapai, Staponkienės jokios demokratijos ir teisinės valstybės nebus. Jų nebūtų nereikėtų manau kaltinti ir "trūboriaus". Tikiu nežinote kaip ir kas "užčiaupė" Valentiną Zaborską? Spaudai manau neįdomu ir nespausdins? Jeigu manote, kad nėra korupcijos ir mafijozinių struktūrų valstybinėse institucijose, paskambinkite sėdėdami tel.8 662 33770.

>>Zenonas

>>Zenonas portretas
Algis ir Algirdas yra du skirtingi vardai, tuo pačiu ir dvi skirtingos nuomonės, tad neplakitę visų į vieną kokteilį, kaip, kad esate įpratęs.

Vidui

Vidui portretas
negi reikia aiškinti , kad tekstai plakatuose - tai jūsų balsavimo per posėdžius rezultatai , bent aš taip suprantu :) Man taip pat kai kurie balsavimai pvz. - leisti festivalių rengėjams nesiaiškinti dėl lėšų gaunamų iš biudžeto t.y. miestiečių ir jas uždengti konfidencialumu , labai panašūs į mafijinius :) Kodėl neskaičiuojate miestiečių pinigų ? Kodėl nerūpi ar jie panaudojami skaidriai ? Kodėl Antikorupcijos komisijoje drįso balsuoti " prieš" už tą dalį , kuri gauna iš biudžeto turi būti vieša ? Labai lauksiu kaip balsuos už šį pasiūlymą taryba . Matote , gaila , kad taip siaurai suvokiate žodį "mafija " :)))

Sima

Sima portretas
Kad aš nesuprantu, kur jūs išskaitėte atsiprašymą. Kai atsiprašai, tai sakai - atsiprašau, kad jus įžeidžiau. Ką pasakė Čiapas? "Atsiprašau, kad įsižeidėte". Tarsi sakyčiau - na žinai, atsiprašau, kad tu nusikirtai sau ranka, nors ranką nukirtau aš. Ar tai nėra dar didesnis cinizmas?

Jovitai

Jovitai portretas
Aš atsiprašau, bet nesigailiu“, - sakė V. Čepas, kuris, pats būdamas Etikos komiteto narys, šiuo klausimu svarstyme nebalsavo.

laurynas

laurynas portretas
Tiek triukšmo dėl vieno žodžio. fenomenalu kiek daug jautriu žmonių Klaipėdoje atsirado

Vidas

Vidas portretas
Aš iš tos klikos kuri piketuose vadinama mafijozais ir vagimis bei visaip kitaip., nors nesu nieko nužudęs primušęs ar pavogęs. Turiu žmoną ir du vaikus . Ką man jiems sakyti? Galų gale ar jūs suprantate kaip taip vadinami žmones turi jaustis. O jus sakote, kad norite atkreipti visuomenės dėmesį. Į ką?

primityvu ,

primityvu , portretas
labai primityvu ir be jokios logikos ? Čepas atgailavo ? :))))) Mano galva nereikia jokių atgailavimų , reikia tik galvoti kas tu ir kokias pareigas užimi miesto valdyme ? Rodykite pavyzdį :) Ir nereikia kaip sakoma minėti Dievo vardo be reikalo :) O apie psichologiją manau net supratimo neturite , O ponas Čepas turi :)))) Viskas , nematau tikslo su kuo diskutuoti ,atsiprašau , bet neatgailauju :) Palaikau piketuotojus :)))) Bučkis :))))

Jovita

Jovita portretas
Vis tik jūs pagalvokite. Cepas eina i komitetą atsiprašyti ir atgailauti . Tuo metu gauna žinutę iš veikėjų kur klaipėdiečiai kviečiami ateiti į posėdį ir smerkti Parankinį, dviveidį, išverstaskūri v, Čepą. Čia aš nekalbu apie tai koks purvas uždrėbtas ant tų piketuotojų plakatų. Dabar pasakykite ar daugelis Jūsų po to atgailautų? Kad atsiprašė - šaunuolis, tai pavyzdys kitiems. Bet atgailauti taip apdergtam, atleiskite. Ar jums kažkas su psichologija negerai arba pamiršote Dievą, Aš Čepo vietoje privataus kaltinimo tvarka kreipčiausi į teismą.

papildysiu

papildysiu portretas
ar matėte nors vieną plakatą , kuriame būtų parašytas asmeninis piketuotojų noras ? Aš , nemačiau , todėl juos palaikau . O vadinti tarybos nariui juos "darmajedais " ar kaip kitaip , manau daugiau nei nepadoru . Aš ponui Čepui kaip tarybos nariui - miesto valdžiai , dėl balsavimų ir kaip etikos komisijos nariui , kurį turi PATĮ turi svarstyti Etikos komisija !!!!!!! taip pat turėčiau ką pasakyti :) Prisidėčiau prie piketuojančių , tik nežinau kada vyksta piketai :) o gal dienraštis viešins ? Atsipeikėkite , gerbiamieji , pradėkite galvoti ką šiuo klausimu reikia palaikyti .

o aš manu , bijo viešumo

o aš manu , bijo viešumo portretas
Taip ir nesupratote :) ? Tarybos narys TIK balsuodamas per posėdžius gali miestiečiams parodyti „savo veidą ir ką galvoja apie klaipėdiečius „ Tie , kurie žino kaip balsuojam ir jei mano kitaip , eina ir piketuoja , o plakatuose parašo ką galvoja , kas neaišku ? Piketai ir yra tam, kad „pasakytum ką galvoji vienu ar kitu valdžios priimtu klausimu „ . TAI, mano nuomone, YRA VIEŠUMAS. Ar nors vienas dienraštis spausdina opozicijos ar „piketuotojų „ nuomonę ? Deja aš skaičiau tik dergimą . O per tarybos posėdį liberalas Šulcas kalbant opozicijos narei net drįso kudakuoti ? Kiek problemų sugebėjo ponas Čepas išspręsti jo siūlomu būdu : ateiti ir pasikalbėti ? :) Gal elementariai bijo viešumo ? Ką galvoja ponas Čepas tarp posėdžių , manęs kaip gyventojo , visai nedomina . PIKETUOTI reikia , gal pradės politikai galvoti , kad nebrangtų vanduo , kad gatvės būtų prižiūrimos , kad sunkusis transportas nesudarytų spūsčių ir t.t. Gerai, kad nors kažkas tai daro . Ačiū :))))

Anonimui

Anonimui portretas
Ar tamsta turi bent kiek proto? O gel nesi girdėjęs apie baudžiamąją atsakomybę už šmeižtą?

marksistas

marksistas portretas
Jonai,jei dabar toks doras tai kokio velnio grūdaisi į tą marksizmo ir leninizmo universitetą? Matyt norėjai karjerą daryti, komunistųbuvai?

Saulius

 Saulius portretas
Nesuorantu, jei dormojedas įžeidžiantis žodis tai kodėl vagis, mafijozas , vištgaidis yra neįžeidžiantys?

Anonimas

Anonimas portretas
Žmomės gerieji tai gal tam vargšui Čepui kuris yra didžiausias miesto nusikaltėlis ir vagis nors ir atsiprašė, bet dėl pasakyto nesigaili dar reikėtų ir ant kelių prieš tuos žmones pašliaužioti? Ar šis klausimas yra tokia didelė problema, kad čia taip pliekiatės. Nusiraminkite, juk šventė ant nosies Su šventom Kalėdom.

Čapajevas

Čapajevas portretas
Buvusį mentą svarsto komisija, kurios pirmininkė buvusi CCCP vidaus kariuomenės papulkininkė.Juokinga ir tiek.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Ką reiškia Algio ir to paties Algirdo G. žodžiai:"nereikia Čepo gailėtis, jis pats su jais susitvarkys". Tai matote kokie galingipasėdėję ant tautos bangos ir komunistų pastūmėti, žurnalistų išliaupsinti visagaliai. Argi "pats susitvarkys" nėra grasinimas, ar jėgos ir galių demontsravimas? Tik blaivi Tauta gali išlikti, drg. Klimai, mesk gėręs ir neik su velniu obuoliauti.

Moteris

Moteris portretas
Mano nuomone, Atsiprasymas visada turi buti susijes su gailesciu...jei buvau neteisus. Tai nepasirodymas. Jei civilizuotai, tai Abidvi puses turi atsiprasyti, negalima kitu pravardziuoti.Budami valdzioje nesa didele atsakomybe, todel negali savo kolegas izeidineti! Prisimenu , kaip gerb.Nina Puteikiene buvo apvadinta gerb.miesto mero.Tai neetiska buvo, pasirode net karikatura, reagavo zurnalistai, o ar buvo mero svarstymas etikos komisijoje?

Jonas

Jonas portretas
Kažkada mokiaus "Marksisizmo-Leninizmo" universitete, kur dėstė Čiapas. Ką į tai? Tokie buvo laikai, vaikeli? Ar kaip?

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
drg. Klimai, drg. Čepas milicijoje dirbo tik berods nepilnamečių inspekcijoje, o mane "išpartolino" iš kriminalinės paieškos, iš Minsko aukštosios m-los 5 kurso, kur mokinausi slapčiausioje grupėje, būnat antroje kadencijoje vietinėje taryboje, be tarybos sutikimo Pagal savo darbo sritį Staponkienei, Čępui būtų buvę leista mokintis tik 1-je eilinėje grupėje, su grifu "tarnybiniam naudojimui", o aš naudojausi su grifu "slaptai" ir "visiškai slaptai". Klaipėdoje pradirbau 15 m. "Išpartolino"kai išaiškinau kas pakorė laivo kapitoną, ogi mano v-kas I.D.Braga, kuriam buvo suteikta teisė pabėgti į Ukrainą. Visi galai į vandenį. Transporto prokuratūrą išvaikė. Kas į teisėjus, kas į adv. ir t.t. Visa šita sovietinė šutvė tebevadovauja ir toliau. Tai buvo girtuoklio Zenono žodis. Skmb. sužinosi ko nerašo nei viena spauda.8 662 33770.

Algis

 Algis portretas
Nereikia Čepo gailėtis jis pats su tais veikėjais susitvarkys, ne pirmas kartas. Geriau pasvarstykime kas yra tie piketuotojai, ko jie siekia? Aš čia įžiūriu vieną tikslą - ką nors įžeisti, o paskui verkti, kad neva tas mafijozas, vagis, išverstaskūris įžeidė juos. Įdomu ar ne?

Algirdas

 Algirdas portretas
Visada laikiau, o dabar dar kartą įsitikinau, kad Vytautas yra tikras politikas, drąsus, tiesus , nesilankstantis visokiems apsišaukėliams ir kvailiams. Gaila, kad daugelis užmiršo, jo veiklą nepriklausomybės atstatymo pradžioje kada visi dabartiniai "drąsuoliai ir teisuoliai", mėgėjai pilti pamazgas ant galvų kitiems, tupėjo kaip pelytės, o dabar išlindę dergia Klaipėdai labiausiai nusipelniusi žmogų. Įdomu kieno užsakymu?

Danguolė

Danguolė portretas
Man kažkodėl Partaukas atsiuntė tą žinutę kur kvietė visus ateiti į komisijos posėdį smerkti Čiapo. Nėjau, nes buvo koktu skaityti kai kelių trumpų sakinių rašte Čiapas išvadintas ir parankiniu ir išverstaskūriu ir dviveidžiu, visi kiti klika. Kaip taip galima? Ne čiapą reikia svarstyti, o tuos veikėjus kurie yra susigalvoje sau asmenines moralės normas. Žmones atsipeikėkite nejaugi tai jums atrodo normalu.

V.Partaukas Kl jdj

V.Partaukas Kl jdj portretas
Apie dalelę "dermojedų"veiklos sužinosite pažiūrėję jutube ŠIMAŠIAU GELBĖK!ir AR NORĖTUM BŪTI UŽKASTAS KAIP P.ZAKRYS IŠ MELNRAGĖS? Iškeikti t.860344258

Idomu

Idomu portretas
Čepai, norėjau pasiteirauti, kas nutiko su pastatu senamiestyje prie senojo pašto? Ar dar turite jį ar jau pasiskubinote parduoti? Kiek atsimenu tai kai tapote pirmą kartą tarybos nariu šis pastatas pas Jus stebuklingai atsirado. Tiesiog įdomu, kodėl jis dar tokios apgailėtinos būsenos. Jei netyčia įžeidžiu tai iš karto atsiprašau.

Klimas

Klimas portretas
Tas Zenonas, veikėjas iš Priekulės kiek prisimenu pats buvęs milicininkas ir garsus pijokas dabar dar ir mėgėjas šmeižti žmones. Čepas lyginant su juo tiesiog Snieguolė Svarstyti reikia ne ji o tuos piketuotojus.

Vytautas

Vytautas portretas
Bravo, bent vienas politikas pasakė ką dauguma apie tuos darmojedus galvoja Seniai reikėjo.

KLP

KLP portretas
Labai teisingai V.Cepas pasake. Pagarba!

seniai

seniai portretas
reikia šį komuniagą grūsti lauk iš savibledos

teisus zenonas

teisus zenonas portretas
Kaip ne gėda pakol kas dar garbiems žmonėms sėdėti šalia šių veikėjų? O pirmininkė galėtų vaidinti filme apie ...žinote ką.

zenonas

zenonas portretas
Pagalvokite ir kiti, šioje komisijoje sėdintys dar garbūs žmonės, ar negadinate šalia tokių sėdėdami, padlaižiaudami - savo vardo, reputacijos? Aš tokių privilegijų neturiu, bet su tokiais Čepais ir jo klikos nariais neičiau kartu net nusilaukinėti (nuo žodžio Laukininkų g-vė), o Jūs?

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Kadangi ir aš mokinausi sovietinės psichologijos (giriuosi 1-mą kartą) ir tai kad sovietinė milicininkė Staponkienė (Baublytė) pasakė, kad šis politikas "pripažino savo veiklą ar elgesį nesuderintą su savo pareigomis ir atsiprašė viešai" jau viršūnė. Argi pasakymas "atsiprašau, kad įsižeidėte" -yra atsiprašymas? Staponkienę ir tokį Čepą reikėtų pačius išgrūsti senai į grūto parką prie statinės, nes jiems Klaipėdos skvere prie jos stovėti būtų per daug garbės.

Justas

Justas portretas
Kiek dramoedu dar savivaldybėje!!!! Nebera ką veikti POSĖDŽIAUJA !!!!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kuršių nerijos rusiškoje dalyje krantui stabilizuoti bus įrengta prieškopė
  Kuršių nerijos rusiškoje dalyje krantui stabilizuoti bus įrengta prieškopė

  Rusijos įstaigos „Glavgosekspertiza“ Sankt Peterburgo filialas pateikė išvadą, pritariančią projektui įrengti prieškopę Kuršiu Nerijos krantui sustiprinti Kaliningrado srityje. ...

  4
 • Siekiama panaikinti kvotų aukcioną
  Siekiama panaikinti kvotų aukcioną

  Vidaus vandenų žvejyboje siekiama panaikinti kvotų pardavimo per aukcionus sistemą. ...

  2
 • Balis: čia leidžiama neskubėti
  Balis: čia leidžiama neskubėti

  Kai suprato, jog po pigių skrydžių bilietų medžioklės teks krautis kuprines į Balį, klaipėdietė Loreta Tallat-Kelpšienė itin netryško entuziazmu. Regis, kokių dar intrigų gali pateikti ši turistų skersai išilgai i&scar...

 • Žiema spustelės dar smarkiau
  Žiema spustelės dar smarkiau

  Šią savaitę žiema dar neketina trauktis. Klaipėdiečiai pajus ypač aštrius jos dantis, nes jutiminė temperatūra bus kur kas žemesnė nei rodys termometrai. Džiaugsis tik poledinės žūklės mėgėjai. ...

 • Kretinga kai kurias vietoves sieks įteisinti kaip kurortus
  Kretinga kai kurias vietoves sieks įteisinti kaip kurortus

  Kretingos rajono savivaldybė sieks oficialaus kurortinės teritorijos statuso kai kuriose jos vietovėse, šeštadienį pranešė dienraštis „Lietuvos žinios“. ...

  4
 • Klimato kaitos miražai
  Klimato kaitos miražai

  Audros, uraganai, potvyniai ir liūtys – anaiptol ne tik šių laikų pasaulinio atšilimo padariniai, kaip bando įtikinti kai kurie klimatologai. Pavarčius XX a. pradžios spaudą matyti, jog pasitaikydavo metų, kai visą gruodį Klaipėd...

  5
 • Uostamiesčiui – LKL vadovo padėka
  Uostamiesčiui – LKL vadovo padėka

  Sporto metai uostamiestyje įsibėgėja. Klaipėdos savivaldybė gavo oficialią padėką už bendradarbiavimą rengiant SIL-Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyrą. „Bendradarbiavimas su Jumis mums padeda sukurti renginį, kuris įvardijama...

  2
 • Darželyje „Klevelis“ – kiauros sienos
  Darželyje „Klevelis“ – kiauros sienos

  Lopšelį-darželį "Klevelis" lankantiems mažiesiems klaipėdiečiams ir įstaigos darbuotojams galbūt jau kitąmet bus šilčiau. Miesto savivaldybė rengia projektą, susijusį su patalpų apšiltinimu ir atnaujinimu. ...

  6
 • Atvers žvalgybinių nuotraukų archyvą
  Atvers žvalgybinių nuotraukų archyvą

  Daugiau nei 17,5 tūkst. Lietuvos teritorijos, taip pat ir pajūrio fotografijų iš oro, užfiksuotų Antrojo pasaulinio karo metais, bus eksponuojama virtualioje erdvėje. Šias unikalias nuotraukas Lietuva gavo iš JAV nacionalinio archyvo...

  2
 • Želdiniams – dar daugiau lėšų
  Želdiniams – dar daugiau lėšų

  Miestas šiemet skirs apie 600 tūkst. eurų šešiolikai aplinkosauginių priemonių įgyvendinti. Tam pritarė ir miesto taryba. ...

  3
Daugiau straipsnių