Klaipėdą drebinusi egzotiška džiazo fiesta priviliojo tūkstančius žmonių

pasirodo, džiazas – ne muzika

pasirodo, džiazas – ne muzika portretas
Kaip supratau iš VIP "ložės" veidų, šis festivalis – ne muzika. Nemačiau nei vieno talentingo, daug muzikos srityje nusipelniusio žmogaus. Vien tik verslininkai, kažkokie menininkai-pataikūnai (ala skulptoriai) , žurnalistai ir kiti bičai.

>nepirškit per prievartą!!!

>nepirškit per prievartą!!! portretas
Mėgstu džiazą ir esu to judėjimo šiokia tokia dalis. Tačiau, jei man nepriimtina tokia propagavimo forma (pirmiausia - džiazas labiau kamerinis, nei "stadioninis"), aš tiesiog nebeinu ten. Nori muzikos - užsikaisk CD ar snobišką LP. Nori tūso, bendravimo - varyk į lauko festivalius ir kaifuok, o ne zyzk. Taigi, niekas to džiazo neperša per prievartą. Kai elitinio miegamojo rajono senamiestyje veikėjai ėmė niurzgėti, koncertų areną iškėlė į Terminalą, kur yra visiškai netinkama vieta vėjų pagairėje tokiems renginiams. O viskas prasidėjo taigi Laikrodžių muziejaus kiemelyje. Nuo "Doudi Jazz band" ir jų draugų iš kitų Lietuvos miestų. Beje, Klaipėdos Pilies džiazo festivalis figūruoja solidžių tarptautinių kultūrinių renginių Europoje kalendoriuje. Ko nepasakysi apie "Jūros šventės" alaus girdyklą su pseudomuge, kurioje mažai kas ką ir beįperka ir beperka. Bet kad ir nėr ką bepirkt...

fff

fff portretas
iš vis gėda, kad tokie kaip grubliauskas, vadovauja miestui. Tik tiek.

nepirškit per prievartą!!!

nepirškit per prievartą!!! portretas
mėgstu džiazą, bet nekenčiu švenčių piršimų per prievartą ir viso to burbulo, kurį pučia ta šeima. Eikit ir džiazuokit kamputyje, bet neprimetinėkit kitiems savo skonio. ir nedrebinkit miesto su savo "dūžiais"

jau koktu

jau koktu portretas
Toks Vilniaus veikėjas Kėvišas visada į Operos ir baleto tetaro premjeras sukviesdavo politikus, rėmėjus , verslininkus, kurie už bilietus nieko nemokėdavo. Ir už tą nemokam džiazą sumokame mes visi, kad ponai pasitūsintų VIP-uose, ir kad merienė sočiai gyventų iš direktorės algos už vieną vienintelį brukamą festivalį...

Ei, troliukai valdžioje

Ei, troliukai valdžioje portretas
kada imsites darbų, poh tas jūsų džazas, kad jo ir visai nebūtų, kur žadėtas kiemų tvarkymas, kur fontanas Danės skvere, kur krantinės sutvarkymas? kur kiemų apšvietimas, mašinų vietų didinimas, visą tai buvo žadėta šiemet, jau pusmetis praėjo darbų kaip ir nematyt, išskirus Dūdos nesamoningo pabraižymo likvidavimo Statybininkų pr. , o tai čia ta jūsų "šventė" eiliniam gyventojui nieko verta, daugėlis joje net nebuvo, čia gal jums, biudžeto grobstytojams be jos neapsiverst, kaip ir be stulpų už 2000 eur, vazonų už 3000 eur ir t.t.. žolės nenupjaunat , o kur ir nupjaunat tai surinkt nereikia? krc, jums troliukams tik švęst ir belieka ir valdiškus pinigus švaistyt, kai nieko dirbt nemokat tik sau premijas skirt "už gerą darbą" fuuuf aferistai atmatos, griebliai vienu žodžiu. :)

Sveiki, buduliai - troliukai :)

Sveiki, buduliai - troliukai :) portretas
Jūs jau čia. Siūlau temą diskusijai: kas būtų, jei nebeliktų Klaipėdos Jazz festivalio? Visi sulig vieno čia bežvygaujantys buduliai - troliukai pultų į desperaciją: Kongas pavogė iš miesto šventę, išvogė pinigus, nes bebeliko už ką suorganizuoti ir t.t. Festivalis gyvuoja - kaltas Kongas. Jeigu jo neliktų - vėl jo kaltė. Beje, tie, kurie sėdi VIP, dalyvauja MOKAMAME RENGINYJE. Tie, kurie amsi ir rašinėja nesąmones - trinasi aikštėje nemokamai. Jei atokaitoje nepatinka - nusipirk kepurę nuo saulės ar kokį skėtį pasiimk. O šiaip jau, esu garantuotas, kad nei vienas iš čia zaunijančių ten net nebuvo. Tiesiog čia nuožmiai ir nuosekliai atlieka savo buduliškai - trolišką pareigą iš pašaukimo.

To Aciu

To Aciu portretas
Ačiū tame tarpe ir Džiazo festivalio organizatoriui savanoriui Klaipėdos STT vadui, kuris turėtų griebtis aiškintis kokiu būdu ir kaip MG Baltic "paėmė" Klaipėdą E. Masiulio dėka. Kuriuos čia "paėmė"? Juk Kurlianskis gyrėsi, kad "paėmė" Klaipėdą be vargo ir pažymoje parašyta. STT vadui į tai nusispjauti, jis savanoriauja Grubliauskų džiazo festivalyje ...

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tai cia tas Klaipedos super meras LIBERASTAS - Pid.e.r.a.s.t.a.s. Na ir snukis, tokiu snukiu labai tinka vogti klaipedieciu biudzeto milijonus. Kiek dar ji laikysit? Laikas apsivalyti nuo ATMATU.

Skausmas,

Skausmas, portretas
parsidaveliai zurnalistai liaupsina nieksus

Mačernis

Mačernis portretas
Kova prieš ptyčias,šeima ne pavyzdinė tyčiojasi iš žmonių,o jie renka juos! Senas terminas,,runkelizmas".

Pasiūlimas

Pasiūlimas portretas
Siūlau padaryt bilietus į šį renginį ir liautis švaistyt miesto pinigus

PASISLINKUSIOS VERTYBĖS?

PASISLINKUSIOS VERTYBĖS? portretas
išties, kokia idiotiška leksika! Nuo kada kažką drebinti yra GĖRIS?

giedorius

giedorius portretas
sokiu -pokiu,atrakciju-akciju duokite,visi kartu pagiedokime,to labai truksta

Aciu

Aciu portretas
Nuostabi svente ir gera reklama miestui. Aciu savanoriu komandai uz organizuota nerealiai gera svente. Piktuoliams linkiu daugiau sypsotis ir maziau pavydeti.

nebeilgai tos šventės

nebeilgai tos šventės portretas
Kai sukišta tiek šimtų tūkstančių į vienos šeimos muzikinį žanrą ir gerovę- nieko nestebina. Nesutraukia tas prievarta brukamas džiazas tų klausytojų...Tik laukiam rinkimų , kurie vyks ateinančiai žiemai baiginatis, kad atsikratytume tų korumpuotų liberalų savivalės ir pinigų taškymo.

Tai

Tai portretas
Dabar ponai nesijaudinkite ir nesistebėkite kodėl koncertų salės tuščios...Liaudis jau pripratinta nemokamų koncertų..

to jo

to jo portretas
besotis bijo atsimerkti, sazine grauzia

to jo

to jo portretas
...ir pasipūtusios storašiknės besmegenės.

jo

jo portretas
Sako, kažkada Grubliauskas buvo doras žmogus. Bet ką ne padarysi dėl savo žmonos. Neduok Dieve niekam žmonos gobšuolės.

klausimas

klausimas portretas
kaip koreliuojasi mokesčių mokėtojo grašių dydis su jas išlaidaujančių valdininkų infantintilizmu?

nemėgstantis drebinimų

nemėgstantis drebinimų portretas
o mums labai patiko Dainu šventė. Niekas ten nieko "nedrebino", ne-kurtino ir netraumavo, bet...buvo tiesiog gražu ir neskaldė smegėnų

> To labai patiko

> To labai patiko portretas
Nežinau, kur ir prie kokių sąlygų tu galėjai tuo įsitikinti, man savo grašių negaila, nesvarbu, gal jų ir iš tikro ne tiek daug, kiek norėtųsi, bet tai nepakeičia ir tavos išsakytos hipotezės, kad "tikrai ne visi surinkti pinigai galėjo būti tinkamai panaudoti, bet tam reikia kažkokių faktų" Kokių faktų reikia? Visa išvardinta situacija ir yra vienas neginčytinas faktas. Jeigu meras mums reikalingas tik padūdavimui ir kaip savo šeimininės rangos garantas, nes kitų jo reikšmingų darbų kažkaip ir nesimato, išskirus pastovių sveikinimųsi ir galbūt auksinių dviračių takelių, tai čia toks neblogas faktas. O kas dėl pavydo, tai kartais tikrai imu pavydėt žmonių naglumui ir apsukrumui.Žinau tik tiek, kad laikas vistiek viską pastato į savo vietas.

Anonimas

Anonimas portretas
Šventė gerai, tik galima būtų palyginti nuotraukas šiuo metų ir senesnių festivalių, kaip keitėsi VIP ložė. Nes ta VIP ložė vis didėja, o kitiems miestiečiams vietos vis mažėja. Gerai, kad rėmėjų daugėja, bet blogai, kad tie rėmėjai dauguma ne savo kapitalo, o savivaldybės įmonės. Būdamas savivaldybės įmonės direktorius aš remčiau visas išeilės šventes ir sporto renginius, visur nemokamai giminaičius ir draugus vedžiočiau.

To labai patiko.

To labai patiko. portretas
Žinai, jau daugelį kartų įsitikinau, kad tie, kurie rėkia "už mano pinigus" dažniausiai tų grašių sumoka labai nedaug. Sutinku,kad tikrai ne visi surinkti pinigai galėjo būti tinkamai panaudoti, bet tam reikia kažkokių faktų. Čia kaip ir apie tą "nujaučiu, kad jiems alus buvo taip pat iš mano sąskaitos...:)" Miegok ramiai. Alus ir visi kiti gėrimai ten buvo mokami , kaip ir visiems kitiems žiūrovams. Mažiau pavydo ir visiems bus geriau.

> To labai patiko

> To labai patiko portretas
kaip suprast nemokamai? kiek žinau "šitai puikiai šventei" dūdorius kasmet skiria apie šimtą tūkst. Eur mokesčių mokėtojų pinigų, tame tarpe ir mano grašių, ja nekalbant apie dūdorienės okladą 2 tūkst. Eur/ mėn visus metus vardan šių 5-ių triukšmingų dienų. Visai neblogas privatus bizniukas už valdiškus pinigėlius. :) Įdomu, o kiek sumokėjo tie ponai palapinėse? kažkaip nujaučiu, kad jiems alus buvo taip pat iš mano sąskaitos...:)

V

V portretas
..tai smagu, nors Klaipedos trubaduras dirbo darba, pute triuba, ka jis neblogai ismano reikia juk parodyt, kad nors kazka atliko, mylimos zmoneles labui, o tai rinkejai nesupras...idomu ar Smulcas su Budinu irgi megsta dziaza ar kitaip centus darosi...

To labai patiko.

To labai patiko. portretas
"kaip ponai sedėjo palapinėse priešais sceną, gurkšnodami alų pavėsyje, kol baudžiauninkai, už kurių pinigus ir vyko ši triukšminga šventė" Na, nesusireikšmink taip. Būtent tų ponų dėka tu ir galėjai nemokamai dalyvauti džiazo festivalyje. O gal norėjai, kad kompanijos, sumokėjusios ne vieną tūkstantį, neturėtų bent kažkokių geresnių sau sąlygų ? Komunizmo mes kol kas nepastatėm. Būkime biedni, bet teisingi. Kitas reikalas, kaip efektyviai tie rėmėjų pinigai naudojami. Asmeniškai mat tik trys atlikėjai patiko iš visų pasirodžiusių.

P

P portretas
Grubliausku pasipelnimo šventė

labai patiko

labai patiko portretas
kaip ponai sedėjo palapinėse priešais sceną, gurkšnodami alų pavėsyje, kol baudžiauninkai, už kurių pinigus ir vyko ši triukšminga šventė, iškišę liežuvius stovėjo scenos pašonyje, bandydami prisiartinti prie "aukštos lultūros". Puikiai organizavo šventę dūdorienė, dabar gali toliau sedėti ant oklado visus metus ir gauti sau nuo lovio "iškovotas" 2 štūkas.. :) Na o dūdoriui truko pilotkės ir pionieriaus kaklaraiščio, kad palei padūdavimą gautusi užbaigtas paveikslas :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Klaipėdos uoste dėl vėjo ribojama laivyba
  Klaipėdos uoste dėl vėjo ribojama laivyba

  Klaipėdos jūrų uoste dėl sudėtingų oro sąlygų nuo antradienio ribojama laivyba, pranešė uosto atstovė Dovilė Ringis. ...

 • Uostamiesčio gyventojams – optimistinė žinia
  Uostamiesčio gyventojams – optimistinė žinia

  Šalia geležinkelio bėgių esančių Nemuno gatvės 113 ir 133 namų gyventojams, nuolat kenčiantiems triukšmą ir vibracijas, sužibo nauja viltis. Miesto valdžia svarsto iškeldinti žmones į švaresnę ir saugesnę aplinką, i&...

 • Slaugytoja siūlo pasirinkti – vakcina nuo gripo ar pietūs?
  Slaugytoja siūlo pasirinkti – vakcina nuo gripo ar pietūs?

  Dezinformacija apie valstybės nupirktą sezoninę gripo vakciną turėjo įtakos besiskiepijančiųjų skaičiui. Tačiau tie, kurie už vakciną susimoka patys, vis drąsiau praveria skiepų kabineto duris. Kartais ir paprašyti darbdavių. ...

  5
 • „Klaipėdos“ redakcijos svečias G. Nausėda – apie ekonomikos perspektyvas
  „Klaipėdos“ redakcijos svečias G. Nausėda – apie ekonomikos perspektyvas

  Dienraščio „Klaipėda“ redakcijoje viešėjęs ekonomistas Gitanas Nausėda, kandidatuosiantis LR prezidento rinkimuose, vienas pirmųjų įspėjęs apie 2007-ųjų ekonominę krizę, pastebi, kad pastarasis ekonominio augimo periodas...

  14
 • Dėl stipraus vėjo nutraukiami keltų reisai
  Dėl stipraus vėjo nutraukiami keltų reisai

  Dėl stiprėjančios vandens srovės uoste ir vėjo antradienį laikinai nutraukiami keltų reisai iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal. ...

 • Šventosios uostas klajoja be koncepcijų
  Šventosios uostas klajoja be koncepcijų

  Iki šiol taip ir neaišku, kokio uosto reikia Šventojoje ir iš viso ar ten reikia kokio nors uosto. ...

  4
 • Neteisėtai išdygusius ženklus daugiabučio kieme – į šiukšlyną
  Neteisėtai išdygusius ženklus daugiabučio kieme – į šiukšlyną

  Klaipėdiečiams pasipiktinus, Naikupės gatvės 17-ojo namo kieme neteisėtai atsiradę ženklai "Privati valda" dingo. To bendrijos atstovų pareikalavo miesto tvarkdariai. ...

  3
 • Nelegalai – ne savo noru?
  Nelegalai – ne savo noru?

  Taksi vairuotojai guodžiasi nebeišgalintys sumokėti nuolat didėjančių mokesčių, todėl vis dažniau pasitraukia į pogrindį. Taksistu dirbantis klaipėdietis Alfonsas jau antrus metus keleivius veža nelegaliai, esą sąžiningai dirbdamas nepra...

  7
 • Europos milijonus Klaipėda žada panaudoti
  Europos milijonus Klaipėda žada panaudoti

  Klaipėdiečiams sunerimus dėl uostamiesčiui iškilusios grėsmės netekti ES paramos, savivaldybės administracijos atstovai suskubo raminti gyventojų. Anot jų, miestui tokios sankcijos negresia, mat ES parama naudojama efektyviau nei kituose didži...

  18
 • Mažoji Lietuva atgims gatvių pavadinimuose
  Mažoji Lietuva atgims gatvių pavadinimuose

  Netolimoje ateityje Klaipėdoje nuo Tauralaukio iki Liepų gatvės turėtų rastis keliolika naujų gatvių, kurių pavadinimai atspindės Mažosios Lietuvos vietovardžius ir vandenvardžius. Tuo esą siekiama įprasminti sunykusį šio krašto pa...

  12
Daugiau straipsnių